1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما به چه کسی رای میدهید؟

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 8, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. محمد غرضی

2 رای
    4.2%
  2. حسن روحانی

17 رای
    35.4%
  3. غلامعلی حداد عادل

0 رای
    0.0%
  4. علی اکبر ولایتی

2 رای
    4.2%
  5. محمدرضا عارف

5 رای
    10.4%
  6. محمدباقر قالیباف

12 رای
    25.0%
  7. محسن رضایی

13 رای
    27.1%
  8. سعید جلیلی

3 رای
    6.3%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,510
    24,618
    62,759
    تنور انتخابات داغه و یه جورایی از پیر و جون تا زن و مرد همه درگیر یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند، امروز با توجه به پایان یافتن مناظره سوم (آخر) تصمیم گرفتیم نظرسنجی در سایت قرار بدیم و نظر شما رو هم بدونیم، به هرحال 95% دهه هفتادی هستیم و کم کم داریم وارد بازار کار میشیم، پس 100% برای تک تکمون مهمه که سکان هدایت کشور رو در 4 سال آینده چه کسی به دست خواهد گرفت و کشور رو از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به کدوم سمت خواهد برد، مهم نیست حق رای داشته باشید یا نه، مهم اینه نظر خودتون رو در مورد کاندید مورد علاقتون بگید.

پس لطفا به کاندید اصلح از نظر خودتون رای بدید، اگه دوست داشتید دلیل خودتون رو بیان کنید، ازش حمایت کنید و یا سایر کاندیدا رو به چالش بکشید...

مطمئنا بسیاری از نکته نظرات شما با اکثریت دهه هفتادی هایی که به هر دلیلی در این سایت حضور ندارند مشترک می باشد.

به هیچ وجه امکان مشاهده رای شما برای مدیر و سایر اعضاء میسر نیست، فقط نتایج کلی برای کاربران قابل مشاهده می باشد.
    این نظر سنجی به صورت خودکار بعد از 6 روز، یعنی دقیقا در روز انتخابات بسته خواهد شد.

اتنا ..، دکتر محمد باقر قالیباف، mateen و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ❥ℳĀΣĐξĤ❥

❥ℳĀΣĐξĤ❥ ـمـــهــرـبــانـــو

3,596
    17,058
    4,186
    آقا ببخشید پارازیت میشه این وسط،ولی اسم آقای قالیباف محمدباقر هست نه محمدرضا:smile: :smile: :smile:

dangerme، mateen، مهربون و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. من نمیتونم تصمیم بگیرم:28:

مهربون و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده اند.
  4. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    مگه منگولی!!!!!!؟؟؟؟

5. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    یا روحانی یا رضایی

Admin از این پست تشکر کرده است.
  6. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    سعید جلیلی چون تنها کسی هست که داره روی گفنمان انقلاب اسلامی تاکید میکنه...
    درپاسخ به اونایی که میگن دکتر برنامه نداره اینو باید عرض کنم که :
    گفتمان اسلامی تمام ابعاد رو شامل میشه هم اقتصاد هم فرهنگ و هم سیاست زیرا اسلام هست که کامل ترین دینه و برای تمام ابعاد زندگی انسان ها برنامه ایی جامع تدوین کرده...
    و مردم ماهم برای اسلام بود که انقلاب کردن و در جامعه ی امروز اگر مشکلات اقتصادی و فرهنگی زیادی به وجود اومده دلیلش اینه که اسلام و گفتمان اسلامی به حاشیه رفته و در متن جامع حضور نداره...

مهربون و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  7. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    واااااااااااااااااااااااااایییییییی روحانی رو خیلی دوست دار رضاییم که مرد همیشه در صحنست اییییییی جووووونم

8. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    دکتر عارف،چون که نسبت به اصول گرایان که نامزد هستن،از تجربه های گذشته بیشتر استفاده میکنن،مخصوصا دوره های ریاست جمهوری آقای هاشمی و آقای خاتمی چونکه خودشونم اصلاح طلب هستن(به نظر من دوره های ریاست جمهوری اصلاح طلب ها خیلی بهتر از دوره های اصول گراهاست از همه لحاظ)هرچند آقای روحانی هم اصلاح طلبن ولی خب اگه من میتونستم رای بدم:smile:biggrin:smile: به اقای عارف رای میدادم و ستاد حمایت ازشون هم تشکیل می دادم!

ya30 joon، مهربون و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. magid202020

magid202020 خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن

854
    2,911
    335
    من که رای سفید میدم قدی که فقط مهر تو شناسنامم بخوره چون هر کی هم که بشه کاری از دستش زیاد بر نمیاد ..........چون بودجه ندارن میخان چیکار کنن؟
    پس فرقی نداره کی بشه برامم مهم نیس من کارای مهم تر زیاد دارم...........

★SARINA★ و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  10. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,485
    50,629
    29,446
    بودجه مملکت رو خودشون به گند میدن،سیاستمداری وحود نداره!

magid202020 از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.