1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شبکه من و تو : به بی حیایی خود افتخار می کنیم

شروع موضوع توسط parsis ‏May 22, 2013 در انجمن سایر خبرها

1. parsis

parsis

161
    368
    214
    ما سانسوری انجام نداده ایم و این جز همان تکه هایی بوده که انتخاب شده است و می دانید که ما در کل مخالف سانسور هستیم​

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

شبکه انگلیسی من وتو که با پخش برنامه های مبتذل سعی در جذب مخاطب برای رسیدن به اهداف انگلیسی خود دارد در پاسخ به سوال یکی از بینندگان در خصوص سانسور قسمت مبتذ لی از یک فیلم پخش شده از شبکه خود را مخالف هر گونه سانسور خوانده و عدم پخش صحنه مذکور را شیوه انتخاب سکانس عوامل برنامه دانست.
    در این برنامه یکی از بینندگان در پیامی انتقادی به شبکه نوشته بود: «چرا لحظه فیلم رضا موتوری سانسور شده بود؟ اگر صحنه دقیق آن را بخواهید بهروز وثوقی می گوید: (یا جیمز باند) و بعد از آن خانمی را می بوسد که متاسفانه این صحنه از شبکه من وتو حذف شده است؟ چرا؟ لطفا به شعور بیننده احترام بگذارید؟»
    مجری برنامه در پاسخ به این انتقاد گفت: «من در ابتدا از این بیننده عزیز تشکر می کنم که اینقدر دقت زیادی دارد . اما می دانید که ما نمی توانیم تمام یک فیلم را نشان دهیم و مجبور هستیم که تکه هایی از آن را پخش کنیم به سبب آنکه زمانی که از آن فیلم صحبت می کنیم خاطره آن برای مردم زنده شود.»
    وی ادامه داد: «ما سانسوری انجام نداده ایم و این جز همان تکه هایی بوده که انتخاب شده است و می دانید که ما در کل مخالف سانسور هستیم .»
    در این حین مجری دیگری در تایید صحبت های مطرح شده گفت: «ما قطعا مخالف سانسور هستیم»
    صحبت های مطرح شده از سوی مجریان و دست اندرکاران شبکه در خصوص عدم سانسور و مخالفت با سانسور صحنه های مبتذل در شبکه من وتو به نوعی اعلام عمومی بی حیایی و ترویج آن برای مخاطبان شبکه است و عوامل من و تو با این کار قصد قبح زدایی از ابتذال و عادی سازی آن در بین خانواده های ایرانی را دارد .
    پیش از این نیز شبکه من وتو با پخش سریال ها و فیلم های سینمایی و مستند های مبتذل به ترویج بی حیای و ابتذال پرداخته بود و اینک با سخنان مجریان و دست اندر کاران شبکه هر شک و شبهه ای در این باره به واقعیت تبدیل شد.
    پخش این انتقاد و پاسخ قابل پیش بینی آن از شبکه نشان می دهد که عوامل من وتو با این کار می خواستند به مخاطبان اعلام کنند که برای به ابتذال کشاندن جوانان و خانواده های ایرانی از هیچ کاری دریغ نمی کنند تا اهداف پلید انگلیس را عملی نمایند.
    منبع : جام نیوز​

behnam7503 و Nayereh از این پست تشکر کرده اند.
  2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    مسخره ان همشون

behnam7503 از این پست تشکر کرده است.
  3. alakimalaki

alakimalaki insta: amir.shafiee73

1,497
    14,175
    666
    بیبن اگه بگی من و تو ضد نظام جمهوری اسلامی قبول میکنم ولی این چیزارو قبول ندارم , مثلا تو تلویزیون خودمون از یه پسره پرسیدن نظرت راجع به فیلم های هالیوودی چیه مخصوصاء رابطه پسرا و دخترا ؟ پسره گفت اونا با فیلماشون میخوان نشون بدن رابطه پسر دخترا یه چیز معمولیه.

حالا بزارید بگم که این پسر داره اشتباه میکنه چون دو سه تا کشور مثل ایران به چیزایی مثل حجابو این جور چیزا تاءکید میکنن در صورتی در کل دنیا رابطه ی دختر و پسر یه چیز خیلیییییییییییییییییییی معمولیه یا بیحجابی یه چیز جا افتادس .

حالا توقع دارین مجری های خانم من و تو تو اونم تو انگیلیس چادر بپوشن ! :43:

اینیم که اسمشو میزارید مبتزل فک کنم فرهگ جا افتاده تو دنیا باشه ( البته بجز ایران و اشکول تپه )

milad1212m و behnam7503 از این پست تشکر کرده اند.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    داداش کامیار خودت میدونی عزیزه دلمی اما چرت نگو:284:
    من خودم میبینم اما باید بگم این شبکه واقعا متهور برای رسیدن به خواسته هاش...رسانه مث بذری میمونه که در ذهن یواش یواش رشد میکنه و یه روزی مث درخت تناور میشه...ببینید این شبکه فوق العاده از در جزییات دقیقه...الان راستش تو ترمینالم میخوام برم سوار اتوبوس شم و خوابم میاد فردا به شرط حیات کامل میام صحبت میکنم...

alakimalaki از این پست تشکر کرده است.
  5. alakimalaki

1,497
    14,175
    666
    باشه فردا یه گفتگو خصوصی خصوصی میزارم مختص خودم و خودت

6. هووووووووم؟

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    ههههههه نه این بحثا را اینجا میکنیم و برا فلسفه هنر تو خصوصی...
    ببین امروز کلی با یکی از دوستام داشتم در مورد هنر انتزاعی میحرفیدیم ...یکی از دخترای کلاسمون واقعا انتزاعی کار با تلفیق اکسپرسیونیست...فک کن یه ساعت داشتیم راه میرفتیم و میحرفیدیم در مورد همین هنر انتزاعی

8. alakimalaki

1,497
    14,175
    666
    هنر خیلی قشنگیه ولی کلا من با هنر هایی که رابطه ی مستقیم با مخواطب نداره میونه ی خوبی ندارم

چندوقت پیش که نمایشگاه کتاب بود با یکی ار غرفه دارا که فک کنم غرفش هنری بود تو مترو صحبت میکردم بعد بهش میگفتم چرا تو

کشورما هنر انقد کم شده بعدش گفت نه ما تو یسری از هنرها خیلی خوبیم مثلا تو صنایع دستی یا هنرهای تجسمی

بهش گفتم منظورم هنرهایی که رابطه مستقیم با مردم داره مثل رمان مثل هنرهای نمایشی , دیگه هیچی نگفت

آخه حرف حق جواب نداره.

parsis از این پست تشکر کرده است.
  9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    بهلههههههه...
    کاش من اونقدر هنر داشتم که بفهمم سرد شدن معشوقم به خاطر یه پسریه که رو هوا میگفته داداش...حیف اشکایی که بالشتما خیس کرد...کاش هنرشا داشتم:(

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و alakimalaki از این پست تشکر کرده اند.