1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سیندرلا روسیه !!

شروع موضوع توسط Acontius ‏Apr 21, 2012 در انجمن عکسهای جالب

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    می دونم شما آدم مغروری نیستین ... خوب هر کس یه معیاری داره برای زیبایی ...... به نظر شما خوشگل نیست به نظر من و مردم روسیه خوشگل .......

Admin از این پست تشکر کرده است.
  2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,349
    905
    درسته:24:

3. خوبه.ولی از این خوشگل تر هم هستا

4. چیزی که عیانه
    چه حاجت به بیانه

5. دوست عزیز این فقط 1 عکسه اولا
    تا طرفو از نزدیک نبینی نمیتونی در مورد زیباییش حرف بزنی
    دوما آرایشش واقعا بده اصلا بهش نیومده
    توی ایران دخترا بدون آرایش از این خوشگل ترن من خیلیارو سراغ دارم

Acontius از این پست تشکر کرده است.
  6. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    دوست عزیز درسته این یه عکسه ولی مثل ما بلند نشدن با دوربین موبایل و بعد از هزارتا ملق زدن عکس بگیرن , این عکس ها عین واقعیت افراد است خود خودتی ..
    من هم نسبت به این عکس گفتم زیبا هست ,
    شرمنده شما خانم هستید ولی شاید شما تا حالا آرایش نکردید , اتفاقا آرایشش خیلی هم خوبه , تمرکز رو برده به زیباترین بخش صورتش یعنی چشم هاش ,اصولا توی آرایش کردن به دو بخش دقت زیادی می شه یکی ابرو ها و چشم ها و یکی هم لب ها , آرایش اینم دقیقا نقطه تمرکزش همین دو نقطه هست و چون چشم ها جذابی داره بیشتر روی چشمش تمرکز کرده .درسته نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم , من خودم یه پا کارشناس آرایش خانم ها هستما .
    بر منکرش لعنت من گفتم دختر قشنگیه , خیلی ها هم قشنگ تر از این هستن ...

7. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,349
    905
    حالا چه بحثیه که داریم میکنیم؟؟؟؟
    اصن خوشگله بابا ما بخیل نیستیم

8. یعنی شما تا حالا آرایش کردی؟!
    بعدم جالب توجه شما باید عرض کنم الان 90 درصد عکسای اون ور آبین که واقعیت نیستن
    همون پست سامان بود فکر میکنم چهره های قبل از آرایش و بعد از آرایشه خانومای خارجی رو گذاشته بود اصلا قابل قیاس نبودن!

9. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    وااااا .... همین یه قلم رو کم داشتیم ... آرایشم کجا بود .... می خوندی نوشتم آخرش نخوردیم نون گندم یعنی درسته که آرایش نمی کنیم ما آقایون ولی یه چیزایی هم از آرایش کردن سرمون می شه ...... تازه شما می گید آرایشش هم بده و بهش نیومده این قیافه ای وای به حال وقتی که آرایشش بکنه بهش هم بیاد ببین اون وقت چی می شه خواهرمون.....
    دعوا نداریم که ... به نظر من این خانم فوق العاده خوشگله , به نظر شما فوق العاده زشت .... هر کس یه نظری داره دیگه ... نه من می تونم نظرم رو به شما القا کنم نه شما .....ولی خداییش یه ایراد از چهره بدبخت بگیرید بعد بگید قشنگ نیست .... همین طوری رو هوا نگید ....

10. نمیگم زشته میگم آرایشش خوب نیست
    بعدم بحث سر اینه که از این قشنگ ترم هست چرا این بهترین شده؟!