1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سیمین است دیگر

شروع موضوع توسط simin ghr ‏Aug 2, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    آغا این مدینه خانوم هس؟همین بازیگره دیگه باو
    این اونشب خواست خودشو واسه زمانی ک نابینا میشه آماده کنه
    بلند شد چشم هاشو بستو غذا درس کرد(اونم نه تخمو مرغ قیمهههههه).حالا منم تا این صحنه رو دیدم گلاب ب روتون رفتم تو اتاق یه تی شرت بستم جلو چشام
    هنوز دو متر جابه جا نشده گوشیمو گم کردم.اومدم برم تو حال پیشه بابام ک تو راه پام گیر کرد ب پایه مبل ..همچین با پهلو افتادم رو دسته مبل ک ...(آخ)حالا اومدم خودمو نگه دارم ک از رو مبل نیوفتم.نمیدونم چی شد ک اشتباهی دستم خورد ب کنترل
    اونم زارت افتاد تو لیوانه چایی بابام(حالا بماند ک لیوانه چایی رو دستم خالی شد)(آخ)از اونور ی ندایی اومد ک سیمین فرااااااار کن.(بسم الله)منم سریع خودمو جم و جور کردم تا دوقدم از جام تکون خوردم زارت خوردم ب ستونه وسطه حال(در کل خواستم بگم همه دردایی ک کشیدم فقط ی نتیجه داشت واسم.اگه همون اول کتک رو از بابام میخوردم.الان چشمه سمته چپم سالم بود خخخ)خخ و مرگ .نابودم من الان.خدایا هیچ منی رو کور نکن.هیچ کوری رو من نکن،،،

×امیرمحمد ×، ILMAH_68، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    طبق اخرین بررسی ها اعلام شد که :
    گوشی های ضد اب برای دختر و پسرهایی اختراع شد که بتوانند در حمام هم به چت کردن و اس ام اس های خود ادامه بدهند و باعث نگرانی ان ها نشود .
    خخ ...

3. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    مورد داشتیم طرف تو پایان نامش نوشته از مخاطب خاصم که تو این پروژه هیچ غلطی نکرد و خیلی روزا انقدر اویزون بود نذاشت منم یه غلطی کنم تشکر میکنم