1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سید صالحی:بازیکنان نگران رفتن رویانیان/آمده ام تا از دایی خیلی چیزها یاد بگیرم

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 25, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    [​IMG]من 21 ساله بودم که ازدواج کردم. با 3تا بچه در شهرستان اسیر و عبیر فوتبال بازی می کردم و تلاش می کردم. و خدارا شاکرم که مزد تلاشم را هم گرفتم.
    سایت گل-سید مهدی سید صالحی هنوز در پرسپولیس پایش به گل باز نشده است اما به شدت تمرین می کند تا از هفته اول لیگ پایه آقای گلی احتمالی لیگ باشد.
    با او درباره شرایط روز پرسپولیس و تحولات مدیریتی پرسپولیس صحبت کردیم.
    شرایط جدید در پرسپولیس؟

خوب است خدارا شکر تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و خودمان را برای شروع فصل آماده می کنیم.
    بعد از استقلال حالا چه حسی با پیراهن پرسپولیس داری؟
    من هرجا بودم با عشق کار کردم و عشق به پیراهن تیم را با تمام وجودم ثابت کرده ام چرا که می خواهم پولی را که برای خانواده ام می برم حلال باشد.
    علت اینکه در بهترین تیمهای ایران بازی کردی و موفق بودی چیست؟
    فقط لطف خدا بوده است و بس..
    اما من همیشه حرفه ای زندگی کرده ام.سعی کرده ام بهترین انتخابم را انجام دهم.نزدیک به 7سال در سپاهان بودم و 2سال در استقلال و 1سال هم در تراکتور که سعی کردم در همه آنها موفق باشم.
    من 21 ساله بودم که ازدواج کردم. با 3تا بچه در شهرستان اسیر و عبیر فوتبال بازی می کردم و تلاش می کردم.
    و خدارا شاکرم که مزد تلاشم را هم گرفتم.
    امیدوارم امسال هم در پرسپولیس موفق باشم.
    فرق علی دایی با مربی های دیگری که داشتی؟
    علی دایی مربی و انسان بزرگی است..
    من با علی آقا به تیم ملی رسیدم زمانی که پیکان بودم. ایشان یک اسطوره ورزشی و بزرگ فوتبال هستند که امسال دوست دارم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.
    قبول داری یک جورهایی فوتبالت شبیه علی دایی است؟
    من کوچک تر از این حرفها هستم که خودم را با علی آقا مقایسه کنم ادعایی هم ندارم.
    این هم لطف خدا بوده است اما سعی می کنم از علی آقا چیزهای زیادی یاد بگیرم.
    با پرسپولیس موفق می شوید؟
    پرسپولیس تیم بزرگی است و موفقیت بخشی از شناسنامه این تیم بله ما همه همدل و هم قسم هستیم که با پرسپولیس به موفقیت برسیم.
    ما امسال می خواهیم از اعتبار پرسپولیس دفاع کنیم.
    ارتباطت با هواداران پرسپولیسی چطور است؟
    هواداران پرسپولیس را هنوز درست حسابی ندیده ام چرا که بعد از یک جلسه تمرین به اردو امده ایم اما مطمئن هستم هوادارن پر شور و بزرگ منشی هستند که از خدا می خواهم برای آنها مفید باشم و خوشحالی آنها را رقم بزنم.
    رفتن رویانیان؟
    ایشان مدیر بزرگ و زحمتکشی هستند و واقعاً حیف است که بروند امیدوارم این اتفاق نیفتد چراکه همه بازیکنان تیم هم نگران این موضوع هستند.ایشان باید بماند و بذری را که پاشیده درو کند.

sara و Sonya از این پست تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493