1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سکان حجاب کشور را به دست الهام چرخنده بسپارید

شروع موضوع توسط Admin ‏Jan 12, 2015 در انجمن علمی و فرهنگی

1. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    واقعا که بعضیا خیلی راحت قضاوت میکنن آدمیزاد نمیتونه راهشو عوض کنه ؟هدفتون چیه ازین حرفا ؟

Goln@r، New_Sense و Sαяαb از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

بحث قضاوت نیست متاسفانه شما یه چیز با یه چیز دیگه اشتباه گرفتین ایشون هنرمند نون به نرخ روز خوری هستن ؛ اینقدر آوازه گند کاریش تو خیلی از حوزه ها در اومده که این حرکت حجاب و نقاب و فلان که نشون میدن فقط و فقط مصونیتی هست برای گند کاری هاش در ضمن خوبه آدم به باور برسه و اعتقادشو تغییر بده نه با وزش باد تغییر عقیده بده و فکر کنه هیچکس نمیدونه چیکار کرده و نکرده .
    امثال این شخص توی مردا میتونیم شریعتمداری مثال بزنیم . این دیگه به اطلاعات عمومی شما در مورد این افراد بر میگرده .

Goln@r و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  3. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    کلا بد حرف می زنم... جبهه نگرفتم راستش
    حرف شما رو قبول دارم؛ راست میگین... نمی دونم در راستای این حرف شما بود حرفمم... مخالف نبود...

MANI. از این پست تشکر کرده است.
  4. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    راست میگی واقعا
    در واقع حق قضاوت نداریم... خدا می دونه و بنده اش...
    دلم نمی خواد ولی و اما بیارم واسه حرفم... ولی داره!
    عقیده اگه عوض بشه مشکلی نیست... کافر می تونه ایمان بیاره و مسلمون بره کافر بشه... انسان آزاده
    ولی خود این خانم با این حرکت و رفتارش داره همون احترام و حرمتی که چادر داره رو میبره زیر سوال...

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  5. ★ سونامی ★

3,071
    9,231
    1,845
    من درباره ی اون گندکاریایی که میگید چیزی نمی دونم فقط میدونم اگه فقط یه درصد حجابش ربطی به اون کارا نداشته باشه چی. نمیشه ظاهری قضاوت کرد ما نمیدونیم تو دلش چه خبره

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  6. ★ سونامی ★

3,071
    9,231
    1,845
    ببخشید من نفهمیدم منظورتون از حرکت و رفتارش چیه؟ مگه اون عکسا مربوط به قبل از چادری شدنش نیست؟

7. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    به نظر من (نظر منه البته دلیلی نداره شما قبولش داشته باشی :279: مسالمت آمیز هم هست! :279: )
    وقتی کسی تغییری رو می خواد توی خودش به وجود بیاره، یه سری چیز ها رو باید در نظر بگیره... مثلا من اگه نماز نمی خوندم و خواستم بخونم؛ نباید بیام تو امضام بنویسم که "من می خوام نماز بخونم دیگه!" یا مثلا تصمیم به توبه گرفتم و می خوام پاک باشم دیگه؛ حالا کسی نگفت که ایشون مشکل دارن ها! باز برداشت بد نکین اصلا خود من مثالم... نباید چادر سرم کنم برم میدون شهر بگم "آهااااااای من رو ببینی من چادر سرم کردم!!! توجه کنین"
    نمی دونم منظورم رسید یا نه
    اگه نیتش واقعا رضای خداست باید خودش رو از توی رسانه ها جمع کنه
    البته خدا ما رو هم ببخشه که این همه پشت سرش میگیم...
    ولی خود نمایی به نظر می رسه... مطمعنم اگه در سکوت هر کاری کنه برای خودش بهتره

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  8. ★ سونامی ★

3,071
    9,231
    1,845
    آره خوب منو تو فرق میکنیم ماکه مشهور نیستیم ولی اون یه آدم مشهوره کسی که میتونه الگو باشه وقتی اینهمه بازیگرا عکسای خیلی بد حجاب تو سایتای اجتماعی از خودشون میذارن و خیلی از افراد عادی هم الگو برداری میکنن چرا ایشون خودشو پنهان کنه که ریا نشه وقتی میتونه باعث چادری شدن خیلیا بشه
    رضای خدا بیشترم میشه وقتی یکی چادری بشه و بتونه خیلی های دیگه رو هم باحجاب کنه

9. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    شما چرخنده رو نمیشناسین :17: توبه گرگ مرگه ، نقاب بندگی ایشون جز ریا ریاکاری نیست خواهر من .

MANI. و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  10. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    اگه اینطوره چرا آزاده نامداری که به زن چادری معروفه و من خودم به شخص غیر از حاشیه ازدواجش با فرزاد حسنی هیچ حاشیه ازش ندیدم حتی میشه گفت اینقدر این چادریت واسش نمادین شده که من از پوشش خوشم اومده نمیاد اینطور دم از حجاب بزنه و ریا کاری کنه .

MANI. و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.