1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سوپر مارکت بهشتی

شروع موضوع توسط Dark Shadow ‏Sep 17, 2012 در انجمن داستان و رمان

1. Dark Shadow

Dark Shadow Whisper

792
    1,348
    314
    سالها پیش وقتی از بزرگراه زندگی عبور میکردم,به تابلویی برخوردم که روی آن نوشته شده بود:"سوپر مارکت بهشتی"هنگامی که جلوتر رفتم درها رقص کنان باز شدند و من داخل سوپر مارکت شدم.در آنجا گروهی از فرشتگان میزبان را دیدم.آنها همه جا حضور داشتند.یکی از آنها سبدی در اختیار من گذاشت و گفت:"این را بگیر و با دقت خرید کن."هرچه که انسان به آن نیازمند بود آنجا پیدا میشد.ابتدا مقداری شکیبایی برداشتم.عشق نیز در آن قفسه بود.در قفسه پایین تر ادراک بود که در همه زمانها و مکانها به آن نیاز پیدا میکردی.یکی دو جعبه دانش و معرفت برداشتم و مقداری ایمان و یک بسته نیکوکاری.سپس مقداری قدرت و شهامت خریدم که به من کمک میکرد از این مسابقه,سربلند بیرون آیم...سبدم کاملا پر شده ولی ناگهان به ذهنم رسید که به مقداری بخشندگی نیز نیاز دارم و سپس اندکی هم رستگاری در سبد گذاشتم,چرا که رستگاری مایه نجات است.سعی کردم هرچه را که لازم است به مقدار کافی بردارم و سپس شروع به حساب و کتاب کردم تا صورت حساب سوپر مارکت را بپردازم.همانطور که از پله ها بالا میرفتم دعا و نیایش را دیدم و آنها را در سبد چیدم چون میدانستم هنگامی که از این مکان بیرون بروم مرتکب گناه خواهم شد....آرامش و سرور آخرین چیزهایی بودند که به وفور در قفسه ها دیده میشدند.ستایش و ثنا نیز در همان نزدیکی قرار داشتند,آنها را نیز برداشتم.سپس نزد فرشته حساب دار رفتم و گفتم:"اکنون چقدر باید بپردازم؟"او لبخندی زد و گفت:"هرجا که دوست داری آنها را همراه خودت ببر."دوباره سوال خود را تکرار کردم و او گفت:"خداوند صورت حساب شما را مدتها قبل پرداخت کرده است."

SHAPARAK، DancetheDevil_94، sajjad و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مرسی قشنگ بودthumbsup

Dark Shadow از این پست تشکر کرده است.
  3. sajjad

sajjad

1,334
    1,393
    286
  4. Shiva

Shiva

5,462
    12,102
    1,273