سوپر مارکت بهشتی

شروع موضوع توسط Dark Shadow ‏Sep 17, 2012 در انجمن داستان و رمان

1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

1. Dark Shadow

Dark Shadow Whisper

‏Aug 15, 2012
    792
    1,349
    316
    زن
    سالها پیش وقتی از بزرگراه زندگی عبور میکردم,به تابلویی برخوردم که روی آن نوشته شده بود:"سوپر مارکت بهشتی"هنگامی که جلوتر رفتم درها رقص کنان باز شدند و من داخل سوپر مارکت شدم.در آنجا گروهی از فرشتگان میزبان را دیدم.آنها همه جا حضور داشتند.یکی از آنها سبدی در اختیار من گذاشت و گفت:"این را بگیر و با دقت خرید کن."هرچه که انسان به آن نیازمند بود آنجا پیدا میشد.ابتدا مقداری شکیبایی برداشتم.عشق نیز در آن قفسه بود.در قفسه پایین تر ادراک بود که در همه زمانها و مکانها به آن نیاز پیدا میکردی.یکی دو جعبه دانش و معرفت برداشتم و مقداری ایمان و یک بسته نیکوکاری.سپس مقداری قدرت و شهامت خریدم که به من کمک میکرد از این مسابقه,سربلند بیرون آیم...سبدم کاملا پر شده ولی ناگهان به ذهنم رسید که به مقداری بخشندگی نیز نیاز دارم و سپس اندکی هم رستگاری در سبد گذاشتم,چرا که رستگاری مایه نجات است.سعی کردم هرچه را که لازم است به مقدار کافی بردارم و سپس شروع به حساب و کتاب کردم تا صورت حساب سوپر مارکت را بپردازم.همانطور که از پله ها بالا میرفتم دعا و نیایش را دیدم و آنها را در سبد چیدم چون میدانستم هنگامی که از این مکان بیرون بروم مرتکب گناه خواهم شد....آرامش و سرور آخرین چیزهایی بودند که به وفور در قفسه ها دیده میشدند.ستایش و ثنا نیز در همان نزدیکی قرار داشتند,آنها را نیز برداشتم.سپس نزد فرشته حساب دار رفتم و گفتم:"اکنون چقدر باید بپردازم؟"او لبخندی زد و گفت:"هرجا که دوست داری آنها را همراه خودت ببر."دوباره سوال خود را تکرار کردم و او گفت:"خداوند صورت حساب شما را مدتها قبل پرداخت کرده است."

SHAPARAK، DancetheDevil_94، sajjad و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Nayereh

‏Jul 28, 2012
    4,268
    10,360
    1,586
    زن
    مرسی قشنگ بودthumbsup

Dark Shadow از این پست تشکر کرده است.
  3. sajjad

‏Apr 13, 2012
    1,334
    1,399