1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سوتی سوتی

شروع موضوع توسط آنه شرلی ‏Aug 22, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. آنه شرلی

آنه شرلی آرام و مهربان

521
    2,201
    649
    سوتی های دیگران
    من یه دفعه پیتزا گرفتم فقط نون بود و پنیر، نشستم با سبزی خوردم
    !!!!!!!
    بابابزرگم پیرارسال سکته کرد بیمارستان بودیم یه خانوم پرستار جوون و خوشگل اومد فشارشو بگیره آستینشو زد بالا بازوشو گرفت تو دستش بابا بزرگم به من چشمک می زنه

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار می کنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟ می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم...یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش...رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده پنج تا دختر دارم پنج تا پسر تو این سن و سال من پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم....تا یه مدت هر کس منو تو محل می دید نصیحتم می کرد

واسه داداشمون رفتيم خواستگاري
    ننه جون طرف در اومده ميگه 2012سكه مهريه به نيت المپيك لندن !

قبلاً برق ميرفت بابامون فحش رو ميكشيد به اداره برق
    الان برق ميره خوشحال هم ميشه !

زنگ زدم خونه خالم اینا پسرخالم4ساله برداشته میگم چرا نفس نفس میزنی چیکار میکردی؟ میگه با سعید ( داداشش7ساله) داشتیم همدیگه رو قلقلک میدادیم تا یکیمون جیش کنه :279:.فک و فامیله داریم؟

بچه که بودم یه بار با بابام تو یه شیرینی فروشی بودیم یه آخوند با لباس مشکی و ریشای سفید اومد تو منم تا اینو دیدم پریدم سمته بابام بلند گفتم بابا بابا امام خمینی.آخونده هم تا اینو شنید انقدر کیف کرد که پوله شیرینیامون رو هم حساب کرد

با بابام رفته بودیم خونه یکی از فامیلای با کلاسمون شام اوردن منم خواستم کلاس بزارم کم کشیدم بابام یهو منو نگاه کرد و به فامیلمون گفت: ببینا کلاس گذاشته تو خونمون منم می خوره

یکی از دوستان میگفت:ده سال پیش نمیدونستم ژله چیه.رفته بودم سوپر مارکت .یه خانمی اومد گفت پودر ژله میخوام.ما هم اومدیم کم نیاریم گفتم 2تا بسته هم به منبدید.رفتیم خوابگاه حسابی تو اب حل کردیم ومثل شربت لیوان لیوان خوردیم و حال کردیم.بعد یه مقدار زیاد اومد گذاشتیم تو یخچال.فرداش اومدیم بقیش رو بخوریم دیدیم سفت شده و میلرزه.گفتم حتما خراب شده ریختمش دور

من بچه بودم فکر میکردم هرکی ماشین بزنه بش میگیرن میندازنش زندان بعد من اومدم از خیابون رد شم ماشین زد بهم منم از ترس این که نگیرنم بلند شدم ده در رو حالا یارو پشت سره من ده بدو چون فکر کرده بود ضربه خورده به سرم دیوونه شدم آخرش پریدم اراشگاه زنونه بیخیال شد

یه دوستی دارم خیلی اسکوله..یه شب مارو دید گفت:نیتسی بابا همش پای اینترنتی...خوب چیا داره به ما هم یاد بده..ما هم فیس بوکو واسش توضیح دادیم گفتیم: اره اکثره دوستام هستنو تازه چند تا از دوستای قدیمیم هم پیداشون کردم...یهو یه چیزی گفت میخواستم سرمو بکوبم به دیوارگفت:اسم منو سرچ کن بیبین منم هستم یا نه؟؟

دبيرستان كه بودم تو كلاس ، معلم پاي تخته به ما پشت كرده بود و ما داشتيم از پشت بهش گلوله كاغذي پرتاب ميكرديم ... من تا اومد يه گلوله پرتاب كنم به سمتش برگشت و منو ديد ... منم يهو جا خوردم و همينطوري كه دستم آماده ي پرتاب بود خشكم زد ... اومد به سمتم كه منو كتك بزنه ... منم نامردي نكردم و باكمال پررويي گلوله كاغذ رو پرت كردم تو صورتش و از كلاس پريدم تو راهرو و الفرار ... بعد معلم مون هم كلاس رو ول كرده بود و داشت دنبالم ميدوييد ... خدايي شبيه فيلمهاي اكشن شده بود
    ..
    يه بار نون خريده بودم داشتم با چاقو از وسط نصفشون ميكردم كه يهو سفره پاره شد منم صداشو در نياوردم داشتيم غذا ميخورديم كه پارچ دوغ از دستم افتاد همه گوشه سفره رو گرفتن كه دوغ نريزه رو فرش! ولي
    ...رفته بودیم مشهد به رفیقم میگم: وای محمد کفشام کو؟ الا که دستم بود؟گفت؟ پاته!!!!!!

اعتراف ميکنم بچه که بودم يه بار با آجر زدم تو سر يکي از بچه هاي اقوام , تا ببينم دور سرش از اون ستاره ها و پرنده ها مي چرخه يا نه !!!!! تازه هي چند بارم پشت سر هم اين کار و کردم , چون هر چي مي زدم اتفاقي نمي افتاد

فکر کن بری جلوی مدیر عاملت 2 ساعت از نظم و انضباط صحبت کنی
    . بعد بیای بیرون ببینی زیپ شلوارت بازه........

nagi، Mehdi 3 و anti love از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. :35:خخخخخخخخخخخخخخخخخ

Mehdi 3 و آنه شرلی از این پست تشکر کرده اند.
  3. anti love

anti love از بس لج کردیم با همه دنیا هسیم لش ترین آدم دنیا

2,096
    6,475
    1,009
    :35::35:مرسی داری شدید

Mehdi 3 و آنه شرلی از این پست تشکر کرده اند.
  4. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005