1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سلطان زیرآب رویانیان و انصاری فرد را یکجا زد؟/مرد دومیلیاردی!

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 30, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    باید مهاجم باشد.کریم انصاری فرد که 8گل به ثمر رساند محتمل ترین گزینه مدنظر پروین است و او انگار یکجا زیرآب کریم و رویانیان را با هم زده است.
    سایت گل-علی پروین دیداری با احمدی نژاد داشته. او از آن جلسه و حرفهای ردو بدل شده روایت کرده و به خبرآنلاین گفته«گفتم یک بازیکن تو یک تیم مطرح هست که قراردادش حدود دو میلیارد است. 7 تا گل هم بیشتر نزده. احمدی‌نژاد گفت از چند بازی؟ گفتم از 30 تا بازی. گفت 30 تا بازی 7 تا گل زده؟ گفتم بله. احمدی‌نژاد گفت این پول‌ها را از کجا می‌آورند؟ گفتتم من نمی‌دانم. تیم را نمی‌دهند به پیشکسوتان همین اتفاقات می‌افتد. امسال باید سه میلیارد به آن بازیکن بدهیم. این فوتبال تهش چه می‌شود؟»
    او ابتدای حرفهایش وانمود کرده که این بازیکن نباید پرسپولیسی باشد و گفته که « یک تیم مطرح». بعد اما می گوید امسال باید سه میلیارد به او «بدهیم». از ندادن تیم به پیشکسوتان گفته تا کاملا معلوم شود منظورش پرسپولیس است.
    حالا آن بازیکن کیست؟دفاع و هافبک و و گلر نیست زیرا برای آنها 7 گل آمار خوبی است. باید مهاجم باشد.کریم انصاری فرد که 8گل به ثمر رساند محتمل ترین گزینه مدنظر پروین است و او انگار یکجا زیرآب کریم و رویانیان را با هم زده است.

Sonya از این پست تشکر کرده است.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    به ورزش خيلي علاقه داري؟ اخه هر چي پست ميزاري در مورد ورزشه

3. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712