1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

^^^ سلام به 92 ^^^

شروع موضوع توسط mojt@ba ‏Mar 11, 2013 در انجمن اسپمکده

1. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    این پست رو یکی از بچه ها تو دربی ارسال کرده بود منم گفتم بیام اینجا واسه شما بذارمش :wink:

1-
    الف) نظر كلیت در مورد سالی كه گذشت؟ ب) از 20 نمره به سال 1391 چه نمره ای میدی؟ ج) اگر قرار باشه یكی از سه رنگ سفید، مشكی یا خاكستری رو برای سالی كه گذشت انتخاب كنی، سال 91 رو چه رنگی میدونی؟

2- بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 91داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟

3- الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 91 رخ داد؟ ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.

4- بهترین و بدترین اتفاق ورزشی كه در سال گذشته رخ داد؟

5- یه خاطره جالب یا خنده دار كه در سال91 رخ داده رو تعریف كن.

6- بدترین و بهترین كاری كه تو سال 91 انجام دادی رو تعریف كن. اگر در طول سال كاری كردی كه جالب نبوده و بعد از انجامش عذاب وجدان گرفتی و همچنین در عوض كاری هم بوده كه كرده باشی و بعدش از انجامش راضی و خشنودی؛ هر 2 رو تعریف كن.

7- بهترین سورپرایز سال 91كه انتظارشو نداشتی رو تعریف كن.

8- بهترین بازی تیم محبوبت در سال91كدوم مسابقه بود؟

9- اگر قرار باشه فقط یك ارسال (پست) رو به عنوان بهترین ارسال سال در انجمن برگزینی، كدوم ارسال رو انتخاب میكنی؟

10- نظرت در مورد سالی كه در راهه؟ به نظرت سال 1392 برات بهتر از سال گذشتست یا بدتر؟(از لحاظ تحصیلی، كاری، ورزشی، عشقی و...) چرا؟

11- بزرگترین هدفی كه در سال 92 برای رسیدن بهش تلاش میكنی چیه؟ چقدر امیدواری محقق بشه؟

12- الف) موقع تحویل سال 91 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟ ب) موقع تحویل سال 92 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟

13- الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ ب) نظرت درباره دید و بازدید ایام عید چیه؟ ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟

14- بهترین عیدی كه تا حالا داشتی عید كدوم سال بوده؟ چرا؟

15- با ارزشترین عیدی كه گرفتی چی بوده؟ (با ارزش، بستگی به تعریف خودتون از ارزش داره! كه میتونه ارزش معنوی باشه یا مادی...)

[COLOR=red]16- [/COLOR]الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟

[B]
    [COLOR=red]17-[/COLOR] الف)بهترین سین هفت سین كدومه؟ ب) اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ ج) یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)

[B][COLOR=red]18- [/COLOR]یه آرزو برای سال 92بکن!

[B][COLOR=red]19- [/COLOR]یه دروغ 13 بگو.

[B][COLOR=red]20-[/COLOR] ... و در آخر یك جمله نوروزی تقدیم كن به بچه ها[/B][/B][/B][/B]

[B][B][B][B][/B][/B][/B][/B]

Sonya، مهربون، leili و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    :34:
    1.در کل هم سال خوبی بود هم سال بدی...ولی بیشتر خوب بود تا بد:wink: خیلی هم زود گذشت ما که نفهمیدیم چی شد کی گذشت:16:از 20 نمره 19.5 میدم...رنگش خاکستری...سال آینده هم نیــــــــلی...
    2.والا نه ارزو داشتم نه هدف که بخوام همین امسال هم بهش برسم...کلا یه هدف کلی هست دیگه:16:
    3.چیزای خوب و بد زیاد بود اما نه به اون اندازه که بتونم اسمش رو اتفاق بذارم...امـــــــــــا اومدن به هفتادیا و آشنا شدن با شماها بهترین بود:inlove:
    4.قهرمانی کشتی فرنگی تو المپیک:16:بدترین ...نداشتیم!!
    5.اووووووووووف 1001 خاطره هست که نمیدونم کدوم رو بگم...خاطره جاهای دیگه گفتم دیدین دیگه:biggrin:
    6.والا کار خاصی نکردم امسال...اگه هم بود الان حضور دهن ندارم!!
    7.نداشتم...همه چیزو از قبل میدونم:35:
    8.دربی 74:35:
    9.خیلی سخته!!!!!!!!!!!!اینکه بخوام یکیو انتخاب کنم امکان نداره:cry:
    10.سال بعد فک نمیکنم به خوبی امسال باشه...پیش پیش یه حس بدی دارم بهش:28:
    11.قبولی در امتحانات نهایی:35:
    12.کنار خونوادم تو خونمون...92 هم همینطور...دوست دارم پیش خونوادم باشم!!
    13.تعطیلی مدرسه:35:رفت و آمد رو دوست دارم!! مگه برنامه میذارن؟!کلی درس گذاشتن که باید دوره کنیم:28:
    14.عید امسال...چون سالای قبل اصا یادم نیست:35:
    15.تبریکای عیدی که با اس ام اس میگیرم از طرف اونایی که خودشون دورن ولی تو قلبم جا دارن:16:
    16.معلومه بیشتر...با شما هفتادیا آشنا شدم:inlove:دوستای مدرسه رو که از پارسال با همیم:16:
    17.سماق:tongue:ترشه!!اگه سین بخوام اضافه کنم ساطور!!چه میدانم:16:
    18.آرزو میکنم به همه ی آرزوهاتون برسین
    19.سال 92 رو پیش پیش به همه ی بچه های انجمن تبریک میگم...دوستون دارم خیلی زیاد به چشماتونم خیلی میاد:roflmaoامیدوارم امسال براتون سالی باشه که لحظه ای نگین کاش زودتر بگذره کاش نمیومد... :inlove::32:

MHK1372، مهربون، mojt@ba و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    1- الف) سال خععلی بدی بود .... ب) 11 ......... ج) خاکستری

2- قبولی تو ارشد - پذیرفته شدن و ثبت یکی از طرحای خاصم - معافیت سربازی بخاطر پتنتام، که اولی شدم ، دومی هم پذیرفته شد اما بخاطر دزدی ثبت نشد! سومی هم که باز بخاطر دزدی نشد!

3- الف) هرچی فک یکنم زیاد خوب نداشتم که بگم ، اما بهترنش قرار دفاع از طرحم توسال بعد بود که خداخواهی شد و یهو واسم اتفاق افتاد !! ب) دزدیدن طرحم و فرستادن دفترچه تلف عمر!!

4- اگه منظورت برا خودمه که ؛ نفر اول مسابقات دانشجویی سودوکو شدنم ، اما اگه کلی میگی: انتخاب فدراسیون فوتبال بعنوان بهترین آسیا(هم خوب بود هم بد!)
    5- ضایع کردن این کلوچه خانوم ، خاطره یادم نیست اما خنده دارتر از این:35:

6- اگه باشه هم بخاطر ندارم.
    7- اد موقع قطع امید از اینکه دیگه طرحمو دزدین ، بایکی دیگه قرار گذاشتم ، موقع بیرون اومدن یکی رو دیدم که بعد معرفی من بهش گفت :الان ما چند ماهه دنبالتیم کجایی !!! یه قرارم باهام گذاشت برا بعد عید ؛ بزرگترین اتفاق خاص برام بود.
    8- برد تراکتور در مقابل هواداری میلیونیش تو یادگار امام مقابل الجزیره.

9- اپستای علمی رو انتخاب میکنم اما ، زیاد نمیزارن بچه ها ، شاید همون دفترخونه کلوچه که فعلا یادمه بد نباشه!!
    10- (از لحاظ تحصیلی : شاید اگه سرباز نباشم خوب میشه ، از لحاظ كاری سرباز نباشم عالیه ، ورزشی : زیاد توفیقی نمیکنه ، عشقی : بستگی داره و... : ینی همه چی بستگی به سربازیم داره) اما در کل سال 93 بهتر از 92 میشه و 92 و 91 زیاد فرقی نمیکنن شایده شاید یه کم بهتر بشه 92 .
    11- زیاد امیدوارم بتونم سربازیو بپیچونم. بعد از لحاظ کاری پیشرفت کنمو بعدشم شما رو دعوت کنم عروسیم
    :35:

12- الف)خونه دختر عموم با کل خانواده عمومینا وخودم ب) اگه قسمت شه ایشالا با خانواده مشهد الرضا هستم

13- الف) آوردن گرونیش!! ب) عالیه عالی دوسش دارم ج) به همراه خانواده مشهد میریم بعد با بچه ها ی باشگاه پژوهشگران یه سفر به اصفهان و قم و شمال داریم

14- سال 89 ، نمیدونم چرا اما باهاش حال کردم.

15- یه 2هزاری 5 سال پیش از یه دوستم گرفتم که الان پیشم نیست.دوسش دارم شدددید
    16- الف) بیشتر ب) تو انجمن کلوچه و برفی و شاپرک و امین و رضا و ستاره بیرون هم چن تایی بودن
    [COLOR=red]17-[/COLOR] الف) سمنو عاشقشم. ب) سینیه صداقت ج) سردار رویانیان ، سردار جعفری ، سیروس دین محمدی ، سامان آقا زمانی ، سامان خودمون ، سیروس قایقران ، سکوی خالی ورزشگاه(سبزه زمین ، ستوک فوتبالی ، صندوق پول ، سکه قرارداد ، سرانو(اسباب بازیشو) ، سقف قرارداد ، سمنو)

[B][COLOR=red]18- [/COLOR]ظهور آقا و اینکه هرکی هرچی میخواد خدا بهش بده.
    [B][COLOR=red]19- [/COLOR]یه فاز غم داشتیم که نگو خخخخخخ[/B][/B]
    :35:[B][B]
    [B][COLOR=red]20-[/COLOR] .الا ای یاران قدیمی ، آهای شما ای هفتادیای باحال ، اینن نوروزو دو صد نوروزه دگر بهر شما مبارک باد. سبزی سبزتون امید زندگیتون ایشالا.[/B][/B][/B]

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.
  4. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532

مهربون، اتنا .. و mojt@ba از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    خيلي زياده

6. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    هر جور مایلی دوس نداری جواب نده thumbsup

7. Sonya

10,226
    58,479
    33,493
    دوست دارم ولي سوالا زياده

8. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    همی که اومدی به تاپیک سر زدی برام ی دنیا ارزش داره

9. Sonya

10,226
    58,479
    33,493
    :22:

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    راستش من هنوز بيكار نشدم بيام اين همه سوالا ج بدم:16:
    شوخي كردم ناراحت نشو داش كريس...كلا يه مونولوگي دارم با اين مضمون كه...حسش نيست!