1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سفر به رشت

شروع موضوع توسط amma ‏May 26, 2013 در انجمن داستان و رمان

1. amma

amma

9
    4
    126
    اوايل بهار امسال بود كه ما براي يك مسافرت رفتيم شمال . اونجا يه ويلا كرايه كرديم خلاصه رفتيم اونجا و خيلي حال داد .
    وقتي رسيديم اونجا من با پسر داييم ( صادق ) مي خواستيم بريم بيرون يه دوري بزنيم و بگرديم . صادق از بابام ماشينش رو گرفت و گفت : ميريم يه دوري بزنيم . بابام قبول نمي كرد ولي با واسطه شدن دايي و مامانم قبول كرد . صادق هم كه تازه گواهينامه گرفته بود خوشحال شد و گفت : بريم . منم از خدا خواسته گفتم : بريم . دوتايي خوشحال و سرحال راه افتاديم تو خيابون هاي شهر رشت . شهر رو نمي شناختيم ولي همينطور مي رفتيم . يكهو به صادق گفتم ببينم تو راه برگشتن رو بلدي ؟ گفت اره بابا . من رشت رو مثل كف دستم بلدم . زدم پشتش گفتم ننت رشتي بوده يا بابات ؟خنديد و گفت : فعلا كه فرقي نمي كنه . گفتم : آره خوب دو ساعته اومدي يه چايي خوردي بچه رشت شدي .
    حدود دو ساعت گشت زديم هوا كاملا تاريك شده بود كه بهش گفتم برگرديم ديگه . صادق گفت : آخه راه برگشتن رو بلد نيستم . اصلا نمي دونم كجا هستيم . گفتم چي ؟ نمي دوني كجا هستيم ؟ خاك تو سرت كنن .