1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سرویس ویژه گوگل برای کمک به آسیب‌دیدگان انفجارهای بوستون

شروع موضوع توسط behnam7503 ‏Apr 17, 2013 در انجمن سایر خبرها

1. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    ایتنا – گوگل به کمک قربانیان انفجارهای خونبار دوی ماراتن بوستون آمد.
    گوگل با استفاده از شبکه اجتماعی و ابزار جست‌وجوی خود، یک سرویس ویژه برای کسب اطلاع از کسانی که احتمالاً در دوی ماراتن بوستن شرکت کرده و یا در جریان این رقابت آسیب دیده‌اند، راه‌اندازی کرده است.

به گزارش ایتنا به نقل از @@744|| خبری وی‌تری، سرویس یافتن افراد (Person Finder) گوگل در آدرس @@817|| به دو بخش «من به دنبال کسی هستم» و «من درباره کسی اطلاعاتی دارم» تقسیم شده است.

کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند از یک سو از وضعیت دوستان، آشنایان و اعضای خانواده خود باخبر شوند و از سوی دیگر، اطلاعات مربوط به خود و دیگران را که در این پایگاه درج شده، بررسی نمایند.

در ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت محلی یعنی کمتر از سه ساعت پس از وقوع این انفجارها، گوگل تعداد رکوردهای این سرویس را ۱۰۰ مورد اعلام کرد.

در حال حاضر (زمان تهیه این خبر) تعداد رکوردهای پایگاه مزبور به ۵۵۰۰ مورد رسیده است.

گفتنی است وقوع دو انفجار در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن بوستون تعداد زیادی کشته و مجروح بر جای گذاشته است.

هیچ فرد یا گروهی م@@1549||لیت این انفجارها را بر عهده نگرفته است.

باراک اوباما با محکوم کردن انفجارهای بوستون، این بمب‌گذاری‌ها را اقدامی تروریستی خواند.

SHAPARAK، Sonya و milad1212m از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    ايول گوگل بزن دست قشنگرو به افتخارش

SHAPARAK و behnam7503 از این پست تشکر کرده اند.