1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سبزی پلوو:-d:-d:-d

شروع موضوع توسط *avril* ‏Jul 10, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. *avril*

*avril* ارامش دل میخواهم....

547
    2,499
    453
    رفتم مهمونی سبزی پلو درست کرده بودن با کوکوسبزی! بعدم یه بند غر میزدن که چرا سبزی خوردن نمیخوری ؟؟؟ خو لامصـــــــــبا ٬ گوسفندم انقد سبزی یه جا نمیخوره !!!

$$h@mid$$، nagi، ILMAH_68 و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. *avril*

547
    2,499
    453
    دختر:عزیزم بیا خواستگاریم پسر:صدات نمیاد عزیزم بلندتر صحبت کن دختر:گفتم بیااااااااااا خوااااااستگاریم . . . . . . . . . . پسر:صداتو برای من بلند میکنی هرچی بین ما بود تموم شد

3. *avril*

547
    2,499
    453
    هر کجا هستی باش... به درک!!!
    پنجره... فکر... هوا... عشق... زمین... مال خودت،
    اصلا خاک عالم تو سرت!!!
    (سهراب سپهری اعصابش خورده،
    روزه بهش فشار اورده.. هیچی نگو)

4. *avril*

547
    2,499
    453
    در یکی از دبیرستان ها هنگام برگزاری امتحانات سال ششم دبیرستان به عنوان موضوع انشا این مطلب داده شد که ”شجاعت یعنی چه؟”
    محصلی در قبال این موضوع فقط نوشته بود : ”شجاعت یعنی این”
    و برگه ی خود را سفید به ممتحن تحویل داده بود و رفته بود
    اما برگه ی آن جوان دست به دست دبیران گشته بود و همه به اتفاق و بدون …استثنا به ورقه سفید او نمره ۲۰ دادند
    فکر میکنید اون دانش آموز چه کسی می تونست باشه؟ دکتر علی شریعتی

5. *avril*

547
    2,499
    453
    دو چیز همیشه در دنیا باقی میماند . . . ۱_خوبی 2_آیت الله جنتی ------------ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﺷﺪﻳﻢ ﺭﻓﺖ ....................... . . . . . . :. . . . . . . ... . . . ﺁﻳﺖ ﺍﻟﻪ ﺟﻨﺘﻲ ﺿﻤﻦ ﻋﺮﺽ ﺗﺒﺮﻳﮏ ﺑﻪ ﺗﻴﻢ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﻱ ﮔﻔﺖ: ﺍﻳﻦ ﭘﻴﺮﻭﺯﻱ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻭﺩﻝ ﭼﺴﺐ ﻋﻤﺮﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩﺍﺩ ---------- مصاحبه پسرجنتی جهت معافي سربازى: آیا پدرتون سابقه جبهه دارن؟ بله چندسال؟ جنگ تحمیلی٨سال جنگ جهانی دوم٥سال جنگ جهانى اول٣سال بدر٦سال احد٤سال خندق٤سال قرون وسطی ۵سال جنگ ستارگان ٦سال هابیل وقابیل٢٣روز!!!!!!!!! ---------- یه بار بمیر عمو ببینه . . . . . . . عزراییل در حال گول زدن جنتی ---------- اولین اسم اس دنیا ۰۰:۰۰:۰۱ جنتی:سلام حوا:u? ---------- من بار اولم نیست یارانه نمیگیرم..زمان قحطی مصر هم انصراف دادم و از یوسف گندم نگرفتم. . . . . . . . . . . . . . جنتی در خطبه های نماز جمعه -------- ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺗﻮﯼ ﺭﯾﺎﺿﯽ ، ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﻭﺍﮊﻩ «ﺑﯽ ﻧﻬﺎﯾﺖ » ﺍﺯ " ﺟﻨﺘﯽ" ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﺸﻪ ! ﻣﺜﻼ ؛ ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﺳﻪ ﺍﯾﮑﺲ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻨﻔﯽ ﺟﻨﺘﯽ ﺗﺎ ﻣﺜﺒﺖ ﺟﻨﺘﯽ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ

Sonya، $$h@mid$$، nagi و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
  7. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,482
    33,495