1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

سایپا مطمئن!!!

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Jul 6, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    مردی در راهی می‌رفت. به یک درخت رسید. آن را با تبر قطع کرد و به راهش ادامه داد. کمی جلوتر یک الاغ را دید. تبرش را وسط سر چهارپا فرود آورد و حبوان نگون‌بخت را کشت. در ادامه راه سگی را دید که از شدت تشنگی در حال تلف شدن بود. یک کاسه مقابلش گذاشت و داخل آن مقداری وایتکس ریخت و سگ با ولع از آن نوشید و مسموم شد. مرد به راه خویش ادامه داد تا به یک روستا رسید. داخل چاه آب ویروس H1N1 ریخت. سپس سراغ کدخدا را گرفت و به خانه‌اش رفت. تا داخل شد، کدخدا را در آغوش گرفت، اما ناگهان دست‌هایش را دور سر او گذاشت و گردنش را شکست. وقتی پیرمرد روی زمین افتاد، مرد در این لحظه در آینه بزرگ روی دیوار، تصویر خودش را دید.
    در این هنگام لبخندی زد و گفت: «من بی‌شرف و بی‌رحم و رذل هستم، اما هنوز مونده تا به پای مدیران سایپا برسم.»

پرشیا، sara، Shiva و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    اگه کسی بهت گفت دوستت دارم…
    .
    .
    آروم بغلش کن…
    .
    .
    نازش کن….
    .
    .
    .
    بعد سرشو بذار رو شونت و در گوشش بگو…
    .
    .
    .
    اونجایی که تو درس خوندی،ما مدیر مدرسه بودیم..

پرشیا، Shiva، Inspirator و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. aysha98

aysha98

869
    1,645
    372
    ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

پرشیا از این پست تشکر کرده است.