1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

زن و شوهری که با تغییرشان اقوامشان را شوکه کردند

شروع موضوع توسط Engineer ‏Sep 21, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. Engineer

Engineer اصلا یادت هست که نیستم.......!

1,135
    5,457
    173
    یک زن و شوهر اهل جفرسون سیتی- تنسی با یک رژیم غذایی سالم ، ورزش و حمایت زیاد و کارگروهی توانستند جمعا بیش از 237 کیلو در عرض تنها 19 ماه از وزن خود کم کنند.

جاستین 27 ساله و لارن شلتون 26 ساله وقتی در سال 2008 با یکدیگر ازدواج کردند، هر کدام به ترتیب بیش از 204 و 136 کیلوگرم وزن داشتند.

ولی همه چیز از وقتی عوض شد که در سال 2012 روزی جاستین به دلیل نارسایی کلیه مجبور به رفتن به بیمارستان شد ولی به دلیل وزن زیاد دستگاه قادر به اسکن کلیه های او نبود وهمین انگیزه ای برای آنها شد تا دوباره روی سبک زندگی ناسالم خود فکر کنند و تصمیم به کاهش وزن بگیرند.

اکنون لارن با 78 کیوگرم وزن و جاستین با 157 کیلو لاغر تر از گذشته تصدیق کردند که برخی از اقوامشان که مدت طولانی آنها را ندیده بودند قادر به شناختن آنها نشدند.

alireza1377، anti love، narges.m و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    اون وقت من می خوام 5 کیلو کم کنم دارم جون میدم زندگیه ما داریم ؟؟؟؟؟؟

Engineer از این پست تشکر کرده است.
  3. Engineer

Engineer اصلا یادت هست که نیستم.......!

1,135
    5,457
    173
    5کیلو کخ چیزی نیس من تو 1 ماه 11 کیلو بدون مصرف قرصو اینا کم کردم...92 شدم 81:biggrin:

4. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    بابا مردا راحت وزن کم می کنن زن ها باید خودکشی کنن تا لاغر بشن الان بابای من کافی 1 هفته کمتر غذا بخوره 6-7 کیلو لاغر کنه ولی حالا من باید برای این که از 60 برسم به55 جون بدم اصلا من رفتم خودمو بکشم

5. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    خواستن توانستن است خان افسون !!! باید زیر نظر یه رژیم غذایی باشی نه سرخود بخوای وزن کم کنی !!!

6. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    برای 5کیلو برم رژیم غذایی بگیرم ؟؟با ورزش و کم کردن غذا حل میشه فقط مشکل اینه که من بسیار شکمو م نخوردن برام سخته برای همین مجبورم همش ورزش کنم تا روی وزن ایده آل م بمونم

7. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    lمشکل شما اینه که هی بلدم بلدم میکنی !!! شما نیازی به کم کردن غذا نداری راحت میتونی همه چی بخوری اما زیر نظر پزشک راحت میتونی وزنت رو کنترل کنی !!!
    من مادرم با اینکه وزنش زیاد بود الان حدود 30 کیلو کم کرد دیگه الان نه زانو درد داره نه کمر درد !!! راحت شده !!! پس شما هم میتونی

nafa30 از این پست تشکر کرده است.
  8. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    اخه با 60 کیلو وزن برم به دکتر چی بگم ؟ بیرونم نمی کنه ؟ البته خودمم تو فکرش بودم که برم یه رژیم غذایی درست بگیرم
    عجب مادر با اراده ای دارید شما افرین افرین

nafa30 و mojt@ba از این پست تشکر کرده اند.
  9. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    چه ربطی داره که دکتر شما رو بیرون کنه دکتر کارش اینه که کمک کنه !!! من خودم هم فوتبالیست بودم از طرف باشگاه میبردنمون دکتر تغذیه که وزنمون رو فرم باشه !!!
    شما هم میتونی رو اصول راحت وزن کم کنی

nafa30 و afsoon از این پست تشکر کرده اند.
  10. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    بله بله متوجه م خیلی ممنون

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.