1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

زن ایرانی : مادر معنوی تمدن اسلامی

شروع موضوع توسط Seyed Mahdi ‏Apr 22, 2013 در انجمن مذهبی

 1. Seyed Mahdi

  Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

  1,859
  5,964
  1,457
  رسانه‏های رسمی حکومت‏ها را بی‏خیال شوید، آخر حکومت‏های کشورهای عربی که اغلب‏شان از فرق سر تا نوک پا اسرائیلی‏اند، چه هستند که رسانه‏هایشان باشد؟
  بگذار دلشان خوش باشد. یک روز به جزایر سه‏گانه گیر بدهند، یک روز روضه بحرین را بخوانند، یک روز برای جنازه صدام اشک بریزند و ناله کنند، یک روز هم به جراحی زیبایی بینی و سفر دبی زنان ایرانی بچسبند و جو سازی کنند.

  این ها کارشان همین است، توقع بیشتری از آن‏ها نیست. از این‏ها که نباید انتظار انصاف داشت. همه می‏دانند ایران هم تکه‏ای از زمین است. دیندار و متدین دارد، کم اطلاع و دین‏گریز هم دارد. تازه چرا عبادت خالصانه شب‏های قدر و عزادری محرم این‏ها را نشان نمی‏دهند؟ چرا عشق جوانان ایرانی را به جمکران و شور هیأت‏ها را ترسیم نمی‏کنید؟ مسلما که از عدالت‏خواهی دانشجویی و رویش‏های انقلابی چیزی نخواهید گفت!

  همان‏هایی را که شما انگ بی‏دینی می‏زنید، از ما و شما خیلی جلوترند. شما خودتان دین ندارید می‏خواهید دین‏داری را سطحی و قشری تفسیر کنید. ان‏شاء‏الله آرام آرام عشق زهرا(س) و علی(ع) حجاب‏شان را هم درست می‏کنند، همین خانم‏های بد حجاب ایرانی صد شرف دارند به شما بلندگوهای بی غیرت آمریکا و اسرائیل!! فکر می‏کنید نمی‏فهمیم از کجا دارید ضربه می خورید؟ جوان‏هایتان شیفته ایران‏اند و ایران انقلابی اسلامی را الگوی نگاه و حرکت خودشان کرده‏اند، زورتان می‏آید، می‏خواهید به هر بهانه‏ای هست فتنه برپا کنید و عقده‏تان را خالی کنید.

  اصل؛ مردم کشورهای اسلامی‏اند که شیفته‏ی ایران‏اند و از شما بیزارند. مگر این همه تبلیغ علیه ما نکردید؟ مگر این همه برای صدام و آمریکا در منطقه هزینه نکردید، تا ایران را ویران کنید؟ چه شد؟ محبوبیت ایران و نگاه ایران انقلابی بیشتر و بیشتر شد.اصل؛ زنان کشورهای دیگر هستند که زنان ایرانی را قدیسه قرن بیست و یکم می‏دانند. اصل؛ نگاه آزادی‏خواهان جهان است که زن ایرانی را «مادر معنوی تمدن اسلامی» می‏دانند.

  و زنان ایرانی هم با نگاه و همّتی بلند برای ایران، بعد از فروپاشی آمریکا و محو شدن اسرائیل از نقشه جهان و برای تعامل سازنده و رهبری عادلانه جهان توسط «ابر قدرت صالح» برنامه‏ریزی و کار می‏کنند. زنان ایرانی با بصیرت و بینش بالای خود خوب این حدیث امیرمومنان علی(ع) را درک کرده‏اند که فرمودند:«هر کس به تو گمان نیکی داشته باشد، گمانش را تصدیق کن» و حق مادری را برای این خیزش بزرگ تمدن انسانی و اسلامی ادا خواهند کرد.[​IMG]