1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

زنگ انشا

شروع موضوع توسط nafa30 ‏Dec 22, 2012 در انجمن خاطرات خنده دار

1. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    میخام یه خاطره از 2راهنماییم براتون تعرف کنم!....ساعت آخر بود!انشا داشتیم!اونم بایه موضوع خیلی اسکل که نمیشد راحت براش چیزی نوشت!.....معلم اومد سر کلاس !تو دلم هی صلوات میفرستادم وخدا خدا میکردم که اسممو صدا نزنه!دستام یخ کرده بود!خییییییییییلی استرس داشتم!شب قبلش بله برون عموم بود!اصلا نتونسته بودم بنویسم!.....عرضم ب حضورتون دقیقا برا نفر 3 منو صدا زد!تا اسممو گفت دلم هری ریخت!تو دلم گفتم1اخه اگه شانس من شانس بود اسمم شانس علی بود.....گفتم بابا بیخی دفترو آماتوری باز میکنم از خودم درمیارم ومیگم دو تارایه هم میدازم وسطش یه 20 میگیرم وتموم!......بلندشدم ورفتم جلوی کلاس با اعتماد به نفس کامل دفترو باز کردم وشروع کردم به خوندن............نامردا بچه های کلاس همیشه وقتی یکی یه چیزی میخوند پچ پچ میگردن وگوشش نمیدادن حالا که نوبت من شده بود همشون چهار چشمی نگام میکردن وهمه حواسشون به من بود که ببینن من چی نوشتم!(برنامه ریختم که اگه معلمه گفت دفترتو بده امضا کنم ،بگم هنوز پاک نویس نکردم واماده نیست که بیخی شه دفترمو نگاه کنه ولو نرم!"چقد زرنگم؟")خلاصه داشتم میگفتم ومیرفتم که یهو درکلاس زده زد وشد کوهگرد(مسئول حضور وغیاب مدرسه)وارد شد تا اسامی غایبارو بگیره!تو دلم هزار تا بد وبیراه بهش گفتم!اخه الان موقع حضور وغیابه؟الان باید یادت بیاد؟؟؟؟؟........جونم براتون بگه که ایشون که وارد شد رشته کلام از دستم پرید حالا مونده بودم داشتم چی میگفتم؟بچه ها هم میگفتن تیکه اخرشو یه بار دیگه بخون این اومد تو نفهمیدیم چی گفتی!!!!......آقا پاااک ما ضایع وکنفت شدیم رفت!وای وای وای!چشتون روز بد نبینه!معلممون گف کو دفترت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم بغضم فوری ترکید پقی زدم زیر گریه!گلوله گلوله اشک میریختم!معلممونم دلسوووووووووووووووووز !همه چیو براش تعرفیدیم!حالا خندشم گرفته بود از کارام!دلشم نمیومد دعوام کنه!گفت این دفه رو میبخشم ومنفی نمیدم.ولی بار اخرت باشه ها!دیگه هیچوقت دروغ نگو!اگه از اول میومدی وبهم میگفتی دیگه کارت به اینجا نمیکشید!حالا اشکاتو پاک کن!برو بشین سرجات!...............
    آخییییییییی !ایقد اروم شدم!همیشه بچه منظبط ودرس خون ترین وزرنگترین بودم!واسه همین معلمه راحت بخشید!!.........ولی عجب روزی بود اون روز!!!!!هنوزم با خودم میگم(عجب معلم گلی داشتیم ما!واقعا از اونا بود که خیلی خیلی خیلی مرسی داشت)

erisa، Nayereh، mesi و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    خیلی جالب بود . منم از اینکارا کردم ولی خدا رو شکر گیر نیوفتادم :biggrin:
    حالا اگه معلم پسرا بود به تیپا و لقگد مینداختت بیرون :roflmao

3. آخی نازی

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.
  4. nafa30

3,174
    6,460
    532
    نکو ایطووووو؟؟؟؟؟؟جدی؟؟..................خب البته پسرا باید روشون کنترل داشت

5. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    «اگه شانس من شانس بود اسمم شانس علی بود»
    نخیری شمسی خانم بود

«منم بغضم فوری ترکید پقی زدم زیر گریه!گلوله گلوله اشک میریختم»
    هییییییی :134:

«همیشه بچه منظبط ودرس خون ترین وزرنگترین بودم!»
    ههههههه :17::35:

«مرسی داشت»
    یهنی ها ، من هنوز نتونستم این کلمه تو رو هضم کنم :35::35::35:

ای بدک نبود .:35:

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.
  6. mesi

mesi

684
    1,478
    352
    کاش بقیه ام به جا این مطالب اشتراک گذاری مثه تو بیان یه چی از خودشون بگن
    مثه ی خاطره
    ولی با خاطرت نشون دادی انشاتم همچی بد نبوده
    آقا بمال لاک قشنگرو

7. nafa30

3,174
    6,460
    532
    میگما؟تو کلا یه جورایی با من مشکل داری!!!1البته میدونم از کجا ممکنه اب بخوره......اصن بیخیخی!!!!......درضمن اصل اون قضیه شانس علی وشمسی خانوم چیز دیگست که نمیشه اینجا قیدش کرد

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  8. nafa30

3,174
    6,460
    532
    اره انشام بد نبود!خوب مینوشتم!.......................................درضمن :شما شدییییییییدا مرسی داری عزیز

9. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    ناراحت نشو . باهات شوخی میکنم .از جای خاصی هم آب نمی خوره

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  10. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128