1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ریبری، مسی جدید گواردیولا

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 29, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    طرفداری - بایرن مونیخ تصمیم گرفته است که قرارداد فرانک ریبری را تمدید کند. منابع نزدیک به باواریا توضیح می‌‌دهند که این بازیکن ملی‌ پوش فرانسوی قرارداد خود را تمدید کرده است و گفته که از آنجایی‌ که مونیخ را مثل خانه خود می‌‌داند، از این تصمیم بسیار خوشحال است.
    به گزارش مارکا، این ملی‌ پوش فرانسوی از سال ۲۰۰۷ از المپیک مارسی به بایرن مونیخ پیوست، در این باره می‌‌گوید:" خوشحال هستم و مثل همیشه می‌‌گویم که بودن در بایرن مثل بودن در خانه خودم است. من و خانواده‌ام در این جا احساس خوبی‌ داریم و امیدوارم که شرایط همینگونه باقی‌ بماند."
    ریبری در مورد صحبت‌های گواردیولا با وی هم اضافه می‌‌کند:" تنها از من پرسید که چه پستی را بیشتر از بقیه, دوست دارم."
    گواردیولا امیدوار است که از این بازیکن فرانسوی به عنوان وینگر استفاده کند و تمام تیم بر حول محور این بازیکن باشد. او پیش از این، همین روش را با مسی در بارسلونا اجرا کرده است. وی مسی را از سمت چپ به میانه‌ها کشید و به وی نقش یک شماره ۹ کاذب داد. همین تغییر نتایج درخشانی را برای بارسلونا به ارمغان آورد که می‌‌تواند به پیروزی ۶ بر دو در سانتیاگو برنابئو اشاره کرد.

2. ببین به بهترین بازیکن تبدیل شدنو تو خواب ببین

حاجی 7 خط از این پست تشکر کرده است.