1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

رویای کودکان کارتون خواب

شروع موضوع توسط میلاد 1 ‏Sep 16, 2013 در انجمن درد دل

1. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    می دونین... می خواین بن کنین من رو، می خواین اخراجم کنین... ولی یه چیزی رو دلم مونده... میگم خدا که ان قد مهربونه.... چرا اینا رو نمی بینه؟؟ چرا یه سری ها باید از خوردن زیاد بمیرن و یه سری ها از گشنگی؟ عدل کجاست؟؟

alakimalaki و میلاد 1 از این پست تشکر کرده اند.
  2. خب معلومه چون تو موقعیتشون نیستم هیچ کس تا تو شرایط کسی قرار نگیره درکش نمیکنه

اولین کمکم محبته بعد از نظر مالی

میلاد 1 از این پست تشکر کرده است.
  3. کسی بن نمیکنه هر چی تو دلته بگو /
    خدا واقعا مهربونه ابجی جونم حالا به یکی خیلی ثروت داده به یکی کم داده به یکی ام اصلا نداده اما زندگی همینه من نمیدونم چرا خدا به بونا یه نیم نگاهی نمیکنه اما میدونم که به همه چی حواسش هست
    الان یه سوال تو ذهنت ایجاد میششه که میگی با خودت اگه حواسسش هست چرا کمکشون نمیکنه منم دلیل اینو نمیدونم
    بخاطر همین این پستو گذاشتم تا بچه ها جواباشونو بگن تا منم بفهمم اما اینو بدون ابجیه گلم خدا مهربونه

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  4. مرسی ابجیه گلم

5. خدا درسته به بعضیا خیلی داده به بعضیا کم اما هیچ کدوم بنده هاشو فراموش نکرده. منتها. هرکسو یه جور امتحان میکنه یکی رو با پول یکی رو بافقر مطمئنم. هر کدومو جبران میکنه اصن اخرت برا همینه ما درحدی نیستیم که راجع به عدل خدا حرف بزنیم فقط امیدوارم تو این امتحانا پیروز شیم.

Goln@r و میلاد 1 از این پست تشکر کرده اند.
  6. مرسی

7. خواهش میکنم قابلی نداشت

8. hosseiN.1

hosseiN.1 chasing the orginal high

1,770
    5,217
    517
    رویاشون چه میدونم درسو خانوادستو اینا
    منم ببینم کمکی میکنم اما اگه سازمان دهی شده باشن دیوونه میشم اون کسیو که با ایناستو پول مول اینارو میگررو تیکه پاره میکنم
    گفتم اصاب ندارم نگفتم؟؟؟؟

9. ~pegah*~

~pegah*~ بدوتندتر نمی رسی عمرا

1,270
    2,874
    357
    خوب من دیروز از نزدیک با یکیشون حرف زدم ارزوش این بود یه پدرومادر داشته باشه

10. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    مشخص فقر و بی پولی - بی مسئولیتی پدر و مادر و مسئولین-اعتیاد و....
    من که این جور مواقع معمولا کیف پولم تقریبا خالی میشه کار دیگه ای نمی تونم بکنم