1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

روزگار دایی :(

شروع موضوع توسط Mohseni ‏Aug 17, 2014 در انجمن درد دل

1. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    یکم دلم گرفته بود گفتم اینجا بحرفم شاید خالی بشم.وقتی چیزایی داره تو زندگیت اتفاق میفته که توقع نداری .وقتی هرکاری میکنی واسه بهتر شدن بازم همه چیز بهم میریزه.

وقتی همه چی بهونه میشه حرف زدن رفتار کردن اینکه توقعی نباید نداشته باشی ولی درحد توقع دیگران باشی که اون موقع هم اگر توقعات رو درست انجام بدی وظیفته اگر حتی یکم کمتر انجام بدی همه طلبکارن میجنگن ولت میکنن.

وقتی کل احساسو زندگیتو میریزی پای ی نفر و هر روز میبینی که داره ازت دور میشه و کمتر بهت محل میده هی دورتر هی دورتر..........

هی روزگار ی روز خوبی ی روز بدی نمیخوام غر بزنم یا منفی فکر کنم ولی داری ی جوری پیش میری که دارم ازت میترسم بس نیست نه واقعا بس نیست.

خیلی حرفا دارم کاش ی سری ها اینجا نمیومدن کاش بعضی دوستام اینجا نمیومدن.

کاش اینجا هنوز کاملا ناشناس بودم تا راحت حرفامو بزنم بریزم بیرون هیج کس نیست بهش این دردارو

بگم تا خالی بشم.یکم آروم تر میشدم.

زندگی ی روزایی خیلی سخت میشه ولی این راهی که داره میره از دور هم قشنگ نیست تاریکه, بوی خوبی نداره.

اگر ی سری دل خوشی ها نبود نمیدونم الان داشتم مینوشتم یا نه.

نمیدونم بریددددددن به معنای واقعی رو کسی میدونه یعنی چی یا نه ؟دیگه کار از خستگی و غم.غم آخر.غم زده.و...خیلی چیزهای دیگه گذشته از خودم بریدم .از زندگی بریدم .

نمیشه نباشم ؟

حاضرم الان نباشم وهمین جا استپ شم ولی این راهی رو که روزگار داره میبرتم و میدونم کجا داره میبره نمیرفتم.

به قول رضا صادقی( وایسا دنیا من می خوام پیاده شم)

هی روزززززززززززززززززززززززززگار......................
    نمیخواستم ولی ارسالش کردم