1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

روزشمار مرگ شاهین نجسی

شروع موضوع توسط red lady ‏Oct 7, 2014 در انجمن عمومی

1. αɾҽғҽԋ_αв

αɾҽғҽԋ_αв روزگاریــ اگر دیوانه اتــ بودمــ گذشتــ ...

477
    4,260
    12,461
    من فقط میخوام نظر خودمو بدم..من اصلا این شاهین رو قبول ندام..
    درمورد اینکه عاغای new-sense میگن هیچ تفاوتی باداعش ندارین.این واغعن ینی چی؟؟
    ینی واغعن یه نفر که اومده واسه ی کارای شرور شاهین پست گذاشته باید با داعش مقایسه شه..اصلا ربطی نداره..
    داعش افکار منفی و مسخره خودشونو دارن که حتی فرماندشون میگه اگه خدا با ما راه نیاد سر خدا روهم میبریم..اینا با خداهم مشکل دارن..
    همینطور امثال شاهین نجفی.این شاهین کسی نیس که بخوایم ما اصلا درموردش بحث کنیم.چون ارزششو نداره.من تاحالا یکی از آهنگاشم گوش ندادم چون اصلا واسم مهم نیس.اما اینکه میفهمم به مقدسات ما توهین میکنه یه شیعه نباید سکوت کنه..
    من کاری به اونی که این پستو گذاشته ندارم.ولی از نظر من انسانی که بدترین کارای ممکنو میکنه حقشه که بمیره..نمیگم ما واسش تصمیم بگیریم که کی باید بمیره ولی فرقی نداره با صهیونیست و آمریکا و هر کوفت دیگه ای.چون اونا دارن از طریق همین امثال شاهین رو طرز فکر جوونا تاثیر میذارن..
    نه حالا شاهین هر خواننده و هر بازیگر دیگه ای..
    شاهینی که کنسرت مثبت هجده میذاره بعد برهنه میاد رو صحنه اصلا حتی نباید به یه کلامش گوش کرد چه برسه به آهنگای مزخرفش..
    بعدم عاغای new sense که میگی این ادبیات برمیگرده به دولت هر مملکت ینی عاغای احمدی نژاد.فک میکنم این هیچ ربطی نداشته باشه.هیش کاری به عاغای احمدی نژاد ندارم ولی فک میکنم ادبیات هرکس به منش و ادب خونواده اون فرد بستگی داره.اینکه چطور با اومده باشه و چطور تو جامعه خودشو نشون بده..
    من نمیگم هرکی کار بدی کرد باید سریغ کشتش و سریع تصمیم گرفت واسه عمرش ولی اگه امثال این آدما وجود داشته باشن جامعه ما از همینیم که هست فاسد تر میشه..
    این شاهین میدونس که اگه تو ایران بمونه قراره چی سرش بیاد واسه همسنه که از راه دور داره کار خودشو میکنه.
    شاهین تنها شاهین نیست که داره به مقدسات ما توهین میکنه..شاهین هایی دست به دست هم دادن که جوونای ایران رو به سمت خودشون بکشوننو عین خودشون شرور و کثیف بار بیارن
    ..

MahDiyaR Mjd و red lady از این پست تشکر کرده اند.
  2. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    یه سوال من دارم دوست عزیز و دوستانی که این جریانو لایک کردید.
    اول بگید بمن شخصیتی بالاتر از پیامبر اسلام داریم؟
    دوم بگید بمن تنها شخصی که تونست به معراج خدا بره کی بود؟
    در ادامه اگر تاریخ خونده باشید بمن بگید در زمان اعلام پیامبری توسط حضرت محمد(ص) مردم چه برخوردی با ایشان داشتند؟
    مگر غیر از این بود که خود اشخاص و کودکانشان به ایشان بدترین هتک حرمتی های را میکردند!!مگر زنانی نبودند که حتی خاکروبه ی منازلشان را بر سر ایشان خالی میکردند..
    سوال من اینجاست آیا ایشان حکم بر قتل این افراد دادند یا پیامبر آن ها شدند و به راه خدا آن ها را هدایت فرمودند؟
    آیا حضرت نقی (ع) اگر خود بشخصه حضور داشتند برخورد شما را می پسندیدند؟
    آیا اسلام دین خشونت است؟
    من نمی دونم سطح آگاهی شما دوستان چقدره اما بذار بهتون بگم یک مقداری فکر کنید،هرچیزی رو نپذیرید.
    من میگم این آدم اشتباه کرد،خریت کرد،شایدم بازم ادامه بده اما خب باید به روش محمد(ص) باهاش برخورد کرد.
    مگر شما قوم مغولید؟؟؟!!!آخه خانم محترم شما یه قطره خون ببینی باید یه پارچ آب قند بدن بهتون چرا انقد دم از قتلو خشونت میزنید،کجای دین ما دین خشونته.
    من بازم تاکید میکنم حرکت ایشون اشتباه اما بیایم با روش بهتری این شخص رو آدم کنیم.
    بیایم بگیم آقا چرا این شخص اصلا این حرفارو زد...
    به خودتون بیاید بابا،این چه دینیه که یذره عدالت علی توش نیست،چه دینیه که عفو محمد توش نیست!!!!
    من شرط میبندم خود امام نقی (ع) اگر بود اصلا براش اهمیت نداشت،میگفت آقا ولش کنید بنده خدارو،چون اگر اون ها بخاطر مسائل شخصی کسیرو اعدام میکردند که دیگه عدلی نمی موند.
    شما فکر میکنید در اون زمان هم کسانی نبودن که برن مستقیم به ائمه توهین کنند،چرا بودند اما عزیزان عکس العمل چیبود جز بخشش؟؟
    و همین بخشش باعث کشوندن اون ها به سمت دین شد.
    امیدوارم یه مقداری فکر کنید..

MahDiyaR Mjd، red lady و New_Sense از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    آقای محترم فراموش نکنید که حضرت علی به فرزندش گفت قاتل من رو به یک ضربه قصاص کن.قصاص کن...
    اوکی؟عدل اینه...تو دین مسیحیته که میگن اگر برادر دینیت یک سیلی زد تو صورتت صورتتوبچرخون طرف دیگشم بزنه.اونجایی که شما طرز برخورد پیامبرو میگی مال کسانی بود که کافر بودنو جاهل بودن الانم خیلیا از این کارا میکننو ما اون استراتژی پیامبر(ص) رو به کار میبریم.اما بدک نیست یه نیگا به تاریخ بندازید تا ببینید پیامبر با منافقین با کسایی که از درون ضربه میزدن با مرتد ها چه رویه ای رو در پیش میگرفتند بعد از مطالعه در خدمتتون هستم.ساده لوحانه ترین مسئله اینه که فکر کنیم با عطوفت نشون دادن این شخص جذب دین میشه ...خیلی خنده داره آخه این شخص یه زمونی هم مسلمون بوده هم شیعه الانم میدونه چکار میکنه.توهین به امام نقی یادتونه؟اونموقع هم افرادی از قبیل شما چنین صحبتایی رو بیان میکردند و حالا توهین اخیر.آقا زمانی میگفت ولش کنید بنده خدارو که از روی جهالت بود...حالام هست؟یه تحقیق سر انگشتی راجب این ملعون بکنین شما رو به خدا

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  4. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    هدف از این پست اعلام برائت بوده...درسته دیدگاه ها نسبت به روش مقابله با چنین افرادی خیلی متفاوته اما مطمئنا بغض قلبی یکیه و چه بسا اشخاصی که انتقاد کردن بیشتر از این فرد بغض به دل گرفتن و بیشتر از شخص بنده متاثر شدن.و درسته که یه سری از نظرات برام قابل قبول نبود ولی بشدت قابل احترامن.و مطمئنم از روی دلسوزی

5. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    چطوره برائت از مشرکین حجم حذف شه؟اخوی این پست واسه آهنگ جدیدشه نقی دیگه قدیمی شده.این توهین به امام حسین بود.من اسمی از امام زمان آوردم؟چه کارایی کردم که میگین هر کاری؟دارم به علم غیب شما یقین میارم کم کم بخدا.بعدشم ماها؟ماها کی هستیم؟میشه بگین؟این پست شخصی بود گروهی نبودبخدا.تنها نوشتمش.کسیم سفارش نکرد.منم یکیم مث شما با همون اعتقادات شما با همون عشقو علاقه ای که شما به اماماتون دارید به سرزمینتون. به دینتون.حالا باشد که تعهدو ارق شما بیشتره.ماها فقط نقطه نظراتمون متفاوته.همه ی کسایی که اومدن تو این پست نظر دادن موافقو مخالف پاش برسه واسه امام حسینو پرچمش جونشونم میدن. ضربه ی داخلو خارج فرقی نداره؟واقعا کاری که آمریکا و انگلیس سالها نتونستن بکننو الان داخلیای منحرف نمیتونن بکنن؟ضربه ای که الان شیرازیا میزنن و داعشیا که مثلا مسلمونن با اونی که بویی از اسلام نبرده یکیه به اسلام؟قضاوت منطقیش با شما.کفار متفاوت بود آره ولی کتاب قران مال تمام اعصار و قرونه نه یه کتاب برای یه دوره ی خاص.تاریخ انقضا نداره که بگیم کفار مال اون دوره بودن.دیگه این آیه به درد نمیخوره.پس با این حساب کفار این دوره کین؟کیان که باید باهاشون به مصداق علی الکفار برخورد کرد؟از بابت تخصصم باید بگم نه خواهش میکنم شما انقدر تخصص دارید که وابستگی گروهیو ادبیاتو وابستگی های جناحی یه فردم میتونید تشخیص بدید. .راستی اصلا شخصی که اسمشو بردین قبول ندارم در زمان خودش اونم خیلی ضربه ها زدو ماهم در زمانش خیلی انتقادها بهشون کردیم.اما الانم وضع چندان خوب نیست.این برچسب زدناهم ممکنه مستقیما متاثر از ادبیات رئیس جمهور فعلی باشه.بیسواد دگم سرهنگ و رادیکالو....بهرحال ممنون که نقطه نظراتتونو فرمودین.به هیچ وجه دیدی که فرمودینو نه به شما نه به هرکی که انتقاد کرده و میکنه نداشتمو ندارمو با حسن نیت راجبشون فکر میکنم اگر اینطور که میگید بود ترجیح میدادم اصلا جواب ندم.راه منطقمم بسته نیستو به تک تک انتقادها فکر میکنم.اگر کافر بودید وبدو بی دین هیچوقت دغدغه ی اینکه چهره ی اسلام مغشوش میشه رو نداشتید مطمئنابنده هم اینو کاملا متوجهم.منم الان خیلی سوالها دارم نسبت به دینمو سیاست کشورمو...دلیل بی دینی من نیست.اینکه بیدلیلو منطق و ظاهری بگم همه چی حله در اصل بی دینیه.مویدو سربلند باشید.یا علی

6. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    شما اصلا مسالرو یجور حجمه و حمله تلقی می کنید،کفار زمان پیامبر هم اگر به خود شخص ایشان توهینی میکردند یقینا با گذشت مواجه میشدند.
    بحث اینه آیا خود آن امام در صورت وجودشان در این زمان چنین برخوردی داشتند؟؟و به شمایی که تند رو هستید احسنت می گفتند،نه محاله،شما که به من میگید مطالعه کن فک نکنم مطالعت چندان باشه چون اکثر امامان ما تو سختیو زندان و توهین از دنیا رفتند.
    مطمئن باشید اگر امامان ما چنین الفاظی از زبانشون خارج میشد دیگر معصوم نبودند.
    بحث من این نیست که این آدم کی هست.من اصلا خوشم ازش نمیاد،به دوستامم میگم گوش ندید صداشو اما بحث اینه که ما وقتی به اسم یک امامی میایم حکم تعیین میکنیم باید بترسیم از اون دنیا که همون امام یقیه مارو بگیره ... که چرا به اسم من حکم تعیین کردید!!!
    پیشنهاد میکنم دوست گرامی یک مقداری از خشونت دوری بجویید بجای این ما می تونیم گندای تو جامعرو درمان کنیم.
    بیایم نذاریم چهارتا دیگه مثه این آدم پیدا بشه.

7. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    ببخشید در مورد قتل حضرت علی (ع) دارید میگید.
    میدونید اگر علی نمی گفت مردم از اون نمی گذشتن و تیکه تیکش میکردن و به اسم علی تمام میشد.
    و اونوقت میگفتند علی این عدالته تو داری که قاتلتو تیکه تیکه میکنی.

8. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    یچیزو خوب اومدید که ترسی ندارید از گفتن نظراتتون اما یچیز من بگم آیا همه کسایی که نظری دارن ترس ندارن؟؟؟
    نه خانم شما ترس ندارید چون نظرتون موافقه سیاست های مملکت هستش،وای به حال کسی که بیادو مخالف بگه!!!هروقت یه فضایی پیش اومد که فقط شماها حرف نزنید و این مردمی که خفقان کرفتند هم حرف بزنن اوقت باید با ادعا گفت من از حرفام ترسی ندارم.

MahDiyaR Mjd، red lady، Goln@r و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    یه حرف جالب دوست من بهراد زد اینجا که خدا ستارالعیوبه،حالا من میگم آیا خود ما مرتکب گناه نشدیم؟
    واااااااااااااااااای اگر ما خدا بودیم چه میکردیم!!!!!هیشکی زنده نبود.

MahDiyaR Mjd، red lady، Goln@r و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. saeidbiotech

saeidbiotech Saeid

238
    2,334
    7,979
    شما که میگید ترسی ندارم !! پس چرا میگید بله از درون هم کسایی دیدم و دلم ازشون گرفته و به روزش میگم،این روزش کیه!!!وقتی رفتن کنار؟
    همین حرف شما هم نشانه ی ترس شماست.
    من یک چیز میگیم انسان باید آزاده باشه و آزاده بمیره.
    من درود میفرستم به هرکسی که آزاد فکر میکنه و آزاد میمیره.