1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

روزشمار مرگ شاهین نجسی

شروع موضوع توسط red lady ‏Oct 7, 2014 در انجمن عمومی

1. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    هر کسی باید خط خودشو روشن کنه مشکل آدما اینجاست که گهی اینورین گهی اونوری...هر وری که به نفعشونه...موضع خاصی وجود نداره

MahDiyaR Mjd، ×امیرمحمد × و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    خدایی هست دیگه چیزی نمیدونم و به چیزی اعتقاد ندارم جز خدا خودش میبینه خودش اجر و جزا میده چرا شما میپرید به هم ؟؟ شماها هر وقت تونسید حرفای هم دیگرو بفهمید برید کسی که حصور نداره اینجا نقد وبرسیش کنید

MahDiyaR Mjd، red lady و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    من طرف هیچکس نیستم از این شاهین نجفی هم اصلا خوشم نمیاد نه از خودش نه کارا و موسیقیش
    فقط اومدم بگم خدا عادله نترسید فقط دعوا نکنین توهین نکنین به هم موفق باشید

MahDiyaR Mjd و red lady از این پست تشکر کرده اند.
  4. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    جالب شد دارین در مورد مسائلی صحبت میکنید که واقعا" مسخرست . اصلا" دنبال این نیستم یه موضوع سیاسی پیش بکشم ولی رد لیدی شما فکر کنم از همون ادمای 2 اتیشه هستید که حالا نمیدونم چقدر مسائل رو متعادل نیگاه میکنید ولی افراط میکنید و خیلی راحت هر کسی که بر ضد خودتون باشه رو یک ادم گناهکار میدونید .

در مورد شاهین نجفی بحثی ندارم کاری هم ندارم که به کی توهین کرده و تفکر خاصی در نظرش بوده که میخواسته اعتقاد عده ای رو خدشه دار کنه . مسلما" اگر بخوایم هر کسی رو زودی گناهکار و شیطان و زودی عادل و فرشته پرهیزکار بدونیم اینو میرسونه که ما یا زیادی افراط میکنیم یا زیادی تفریط ؛ حدی از تعادل نداریم .

ما ها میایم میشینیم انتقاد میکنیم از یه خواننده که طرف گفته فلان و بیسار ولی اینو درک نمیکنیم همین ادمایی که سنگشون به سینه میزنیم در پشت پرده چه کارهایی که نمیکنن و چقدر این دنیا زشت و کدر نشون میدن . اگه بحث در مورد اینه که باید جلوگیری کرد از ادمایی که اعتقادات مارو زیر سوال میبرن پس چرا زمانی که مستند ظهور درست شد در مورد نایب بر حق امام زمان و احمدی نژاد و امثال اون کسی عکس فتوشاپی احمدی نژاد درست نکرد بگه مرتد ؟ چرا کسی بهش فحش و ناسزا نداد ؟ همه ساکت شدن چون حکومت دست ایشون و امثال ایشون بود چون جزو افراطی گر های همین نظام بودن ، وقتی که احمد جنتی روی منبر نماز جمعه میگه این نظام نظام الهی است این یعنی چی ؟ آیا فکر نمیکنید این حرف به اعتقاداتمون توهین مبکنه ؟ آبا فکر نمکنید ایشون مرتد هستن ؟ نه چون ایشون جزو این نظام الهی هستن .

کاش مجال تریبون آزاد بود و جایی بود برای صحبت رودررو بدون تشریفات مجازی بدون ترس از هر نوع چیزی ؛ کاش میشد راحت صحبت کرد و راحت انتقاد کرد اون موقع علاقه مند بودم با شما خانم عزیز یه صحبت خوب و مفید داشته باشم .

در هر صورت من به اعتقادات شما احترام میزارم ولی همیشه تعادل در همه چیز انسان رو هوشیار میکنه . اگربخوایم بگیم طرف کی هستم و طرف کی نیستم میگم طرف کسی هستم که عادل باشه طرف کسی هستم که زندگی و راه روش زندگی رو راه و روش عشق رو به همه یاد بده طرف کسی هستم که بین اسلام و مسیحیت و یهودیت و هر ارکانی از خداپرستی همه رو به یک چشم ببینه طرف کسی هستم که سرلوحش خدا باشه . طرف کسی هستم که اگه ضعیف هست ولی آزاد مرد باشه ،

طرف کسی نیستم که بهشت رو بهم بفروشه و از الان وعده وعید زندگی با حوریان بهشتی میده ، طرف کسی نیستم که بهم وعده و وعید زندگی سعادتمند بده در صورتی که زندگی امروزم سیاه و بد کرده طرف کسی نیستم که دم از خدا میزنه ولی درکی از انسانیت و گریه یک بچه گرسنه توی پایین شهر های ایرانمون نداره ؛ طرف کسی نیستم که ظاهرش فریبم بده؛ طرف کسی نیستم که حق و حقوق انسانی و مدنی امروزمو پایمال کنه به جرم اینکه نباید فکر کنی ، طرف کسی نیستم که خودش ایرانی ندونه ؛ طرف کسی نیستم که سعادتمندی زنان و دختران ایران در حجاب اجباری بدونه ؛ طرف کسی نیستم که حق انتخاب به کسی نده ؛ طرف کسی نیستم که فکر کنه نژاد برتره و همه نژاد ها و آدمای دیگه کافر یا ظالم یا گناهکار یا دشمن میدونه . طرف کسی نیستم که خدا و پیامبر و امامای و اعتقادات ما سو استفاده میکنه تا حکومت و نظام و شرعیت و معنویت و راستی و پاکی و صداقت خودشو نشون بده .

MahDiyaR Mjd، saeidbiotech، ••ÐêMōn•• و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. دوستان این که خدا جزا وجوابشو میده دلیل برسکوت نیس که هرکسی هر.....خواست بخوره....
    خیلی جا هادارم میبینم که به خیلی چیزامون داره توهین میشه و ساکت میشینیم به همین بهونه...
    کارت درست بود آبجی...
    هر کسی جز شاهین نجفی هم همین کارو میکرد باید له میشد....نه تنها شخصیتش بلکه خودش...والسلام..

6. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    قوم حضرت موسی به حضرت موسی گفتن تو برو بجنگ ما میشینیم دعا میکنیم...خدا هست...نه اصن همین امام حسینی که این آقا توهین کرد بهش میتونست نره و بشینه خدا خودش جواب یزیدو بده...همین بیستو اندی سال پیش یه عده میتونستن نرنو بگن خدا جوابشونو میده...یه مسائلی خط قرمز ماست و ما بهش حساسیت داریم تا عمر داریم...و جناب new-senceمن هم فکر میکنم شما از جمله آدمایی هستید که راحت برچسب میزنن...بنده از بحث کردن در مورد مسائلو سوالاتم هیچ ترسی ندارم...و هیچ کدوم از اعتقاداتی که الان دارمو دیمی بدست نیاوردم و به همین دلیل پاش هستم تا آخرش...چون هر چی که برام به عنوان اعتقاد مطرحه برام اثبات شدست .به هر چی که ایمان دارم درسته انجامش میدم و انتقادو با کمال میل میپذیرم . و اتفاقا ما ها تو جمع دوستانمون خیلی مباحثه میکنیم.مباحثه نه مرافعه!تو این مباحثات ممکنه دیدگاه دونف درجه متفاوت باشه اما نه تنها هیچوقت منجر به مرافعه نشده بلکه دوستی روزبه روز داره پر رنگ تر میشه!چون توام با احترامه...یعنی بفهمی همون قدر که عقیدت واسه خودم محترمه عقیده ی دیگری هم هست...یعنی نخواه بزور باعث تغییر کسی بشی...یکیو چادری یا بی چادر کنی...یا اصلن هر چیز از جز تا کل.و اینو دو طرف میدونن...هر کس دیگه ایم قائل به این مسئله باشه ومنطقی حاضرم باهاش بحث کنم در غیر اینصورت عذابی بیش نیست چون نه خودم حرفی رو بی دلیلو منطق قبول میکنم نه دوست دارم زورکی حرفی رو به کسی بقبولونم.کسی رو هم فرشته و معصوم نمیدونمو چارده نفرو بیشتر به عنوان معصوم قبول ندارم.ملاک سنجش افراد واسم همین چارده نفرن.فرقیم نمیکنه آقای ایکسو ایگرگو ...هیچکسو بطور مطلق قبول ندارم که امروز طرفدارش باشمو مریدش فردا که راهش کج شدمنم باهاش کج شم...فرداش میذارمش کنار...انقدر هوادار کسی باشم که هر کار کردو هر چی گفت برام دلیل متقن باشه...به قول آقا بصیرت یعنی اینکه اینو درک کنیم شمر(علیه اللعنه)کسی بود که تو جنگ صفین تا مرز شهادت پیش رفت...بصیرت یعنی این شاهین نجفی که تا دیروز از صداش خوشم میومد آهنگاشو دوس داشتم چون زد به بیراهه بذارمش کنار...کسی که بهش حب داشتم حالا بهش بغض داشته باشم...لپ کلام اینکه محرم نزدیکه وبنده اگر اینکارخیلی کوچیک در حد خودم و نمیکردم نمیتونستم فردا روز برم در خونه امام حسین.یه جورایی میشد پا سفره معاویه شام خوردنو پشت علی(ع)نماز خوندن...امام حسینی که واسه امر به معروف و نهی از منکر رفتو الانم گریه کن نمیخواد...واسه دلم خیلی مهم بود همین.ببخشید طولانی شد

MahDiyaR Mjd و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    خوب اول من برچسب نزدم من فقط احساس خودم نسبت به شما گفتم ، هرچند برداشت شما برپچسب زدن من بود ؛ من از اینکه شما اعتقادی به چیزی دارید و میخواید اینو نشر بدید مشکلی ندارم هرکسی به چیزی معتقد و اونو با دلائل و منطق و تفکر خودش میپذیره ؛ بحث من در مورد افراط کردن هست ، شما میگین شاهین نجفی بده شیطان و امثال این ؛ من نمیگم این شخص ادم خوبیه یا بدیه ؛ من اینو میگم ایا شمایی که یک نفر رو به عنوان یک آدم بد میشناسی و اعلام میکنی شاهین نجسی و فلان ؛ ایا در این موضوع کسان دیگری نیستن که پشت پرده مثل همین شاهین باشن ؟ ایا کسان دیگه ای نیستن که همینطور باشن و با ظاهر فریبی میخوان باطن فاسدشون جلوه بدن ؟ ایا شمایی که میگه محرم نزدیکه و میخوای به امام حسین احترام بذاری نباید اسم باقی ادمایی که اینطورن بیاری ؟ ایا شمایی که دم از ایمان و 14 معصوم میزنی از این حکومت اسلامی که در حال حاضر در ایران وجود داره اطلاعات کافی داری ؟ یا نه بنای همه اعتقادات و تفکراتت رو گذاشتی به این که این دین امروز ایران همون دین محمدی دوره پیامبر هست ؟ شما میخوای یه چیزی به باقی یاد بدی که شرمنده پیش امام حسین نباشی ولی تا حالا پیش خودت فکر کردی ایا نشر تو درسته ایا روز قیامت امام حسین ازت نمیپرسه تو چرا دخالت کردی ؟ وقتی میتونستی به جای نشر این موضوع ؛ اخلاق حسینی و ایمان به امام علی رو نشر بدی ؟ اگر اون دنیا حضرت فاطمه جلوت وایسه بهت بگه دخترم تو گناه کردی که میخواستی با تخریب یک نفر با فحش و ناسزا به یک نفر با ساختن عکس بد اون و کافر دونستن اون ایمان خودت رو نشون بدی ؛ شما که به امامان شیعه معتقدی خواهره من ؛ مگه امام علی کسی نبود که به قاتلش گفت من اگه زنده بمونم تو رو میبخشم ؛ مگه امام حسین تو صحرای کربلا کسی نبود که به حال شمر گریه کرد ؛ تو خواهر من مگه از اونا بالاتری ؟ که خیلی راحت میای فقط برای اینکه به خودت و باقی ثابت کنی که ایمان داری یه نفر رو کافر و بدترین ادم میدونی ؟ اینه بصیرت ؟ بین سیاست و دیانتت کدومش میخوای انتخاب کنی ؟ میخوای بگی سیاست ما عین دیانت ماست ؟ مگه تو جای خدایی که میخوای یه بندش اعدام کنی ؟ مگه جای خدایی که میگی تو راهی نداری شاهین نجفی و سرنوشتت این 3 تاست ؟ مگه تو سرنوشت ادمارو مشخص میکنی ؟ خدا هم بنده هاشو میبخشه ؛ حالا شما ها زودی میاین برا خودتون حکم صادر میکنید با افراطی گری گردن میخواید بزنید ؟ والا من نمیدونم این چه اخلاق حسینی ؛ این چه نشر دین محمدیه ؟ دین محمد با قتل و کشتن میخوای نشر بدی خواهر من ؟ شیعه رو اینجور مبخوای نشون بدی به باقی ادیان ؟ این تقلید تو چیرو میخواد بهت ثابت کنه ؟ میخوای به خودت ثابت کنی که انسان مومن و متدینی هستی ؟ اگر دنیا جای عدالت هست ؛ حق و عدالت از اوست ؛ ماها وسیله ایم که براساس دانسته هایی بعضا" غلط میخواید عدالت اجرا کنیم ؛ به جای ترغیب به قتل و مرگ و کشتن یاد بگیریم اسلام و دینمون رو با اندیشه های پاک و نیک ترویج کنیم یاد بگیریم مهربون باشیم . وگرنه داعش هم مسلمون هستن و راحت میکشن و خیلی از تفکراتشون همین جزئیاتی هست که ماها بهش فکر میکنیم فقط اونا در جهل مرکبن ماها اندیشه داریم و عمل میکنیم .

MahDiyaR Mjd، saeidbiotech، Goln@r و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. αɾҽғҽԋ_αв

αɾҽғҽԋ_αв روزگاریــ اگر دیوانه اتــ بودمــ گذشتــ ...

477
    4,260
    12,461
    این شاهین کثیف حقشه.باید همچین کارایی سرش بیاد..
    حق نداره به مقدسات ما توهین کنه..
    حق نداره ضد شهدای ما بخونه.شهدا که تو خون درد کشیدن تا ما الان بی درد باشیم..
    من اصلا اهنگاشو وش ندادم.فقط متن چن تا آهنگاشو خوندم فهمیدم چه موجود کثیفیه..

9. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    اولا اصلا قصدم برچسب زدن نبود و اگر احیانا چنین برداشتی کردین من عذر میخوام بابت کار نکرده.دقیقا مسئله اینه که من نمیخوام نشرش بدم نمیخوام تحمیلش کنم نمیخوام...فقط به وظایفم در قبالش عمل میکنم همین...فعلا مسئله اینه و من اینو گفتم شما مگه تو دل من تشریف داری؟از کجا میدونی به خیلیایی که تو این حکومتن و ظاهر مسلمون دارنو خیلی کارا میکنن بغض ندارم از کجا میدونی ازشون اسم نمیبرم...فعلا مسئله ی روز این بود هر حرفی یه جایی داره یه زمانی داره...هر اعلام بغضی هم یه روشی داره...آره از این که آقا راضیه مطمئنم...اتفاقا طبق راه آقا باید اینکارو میکردم...تخریب؟تخریب؟بازم میپرسم تخریب؟آقا من هیچی نمیگم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است واقعا؟بنظرت من این شخصو تخریب کردم یا خودش؟ببین داداش قضیه ی تخریبو آبروی مومنو این حرفا فرق فوکوله...وقتی یه مومن که جای خود دارد یه بی دین یه شخصی که برات ثابت شده با چشم خودت دیدی که تو خفا داره بد ترین گناهو انجام میده چشمتو ببند...مث حضرت علی که جلو اون شخص گناهکار چشمشو بست و به پیامبر گفت من ندیدم پیامبرم گفت علی راست میگه...یا مثل حدیث حضرت امیر که اگه اشتباه نکنم به مالک میگه که اگر شب شخصی را در حال گناه دیدی صبح اورا مواخذه نکن چرا که شاید او توبه کرده باشد و تو ندیده باشی.نکتشو گرفتی؟تو خفا...و یه شرط دیگه هم داره یه گناهی باشه که بین خودشو خداش میکنه خودش جوابگوشه نه علنی...نه گناهه که باعث شه قبح اون مسئله تو جامعه بریزه...باشه من افراطی من دگم من بیسواد من سرهنگ...باید در رابطه با برچسب هایی که میزنید با افتخار بگم که برچسب خوردن کار ماست!!!دین اسلام همش رحماءُبینهم نیست برادر من...اشداءُعلیَالکُفارم داره وا...من ادعای اندیشه ندارم...داداش من من رفیق دارم اصن امام حسینو قبول نداره باهاش زندگی کردم ازون سنیای متعصب ولی جز خوبی از هم ندیدیم...وقتی یکی خواب باشه میشه بیدارش کرد ولی یکی که خودشو به خواب زده رو نه...این فرد میدونه داره چی کار میکنه چی بگیم براش؟بگیم آفرین گلم و...فک میکنین الان بحث این حرفاست؟الان بحث حساسیت سنجیه اونوریاست.بخدا من میفهمم چی میگینا ولی اون استراتژی که شما میگین جای اعمالش الان نیست.هر عملی عکس العمل مخصوص خودشو داره.تو شرایط دیگه مطمئن باشید اون استراتژی شما اعمال شده و خواهد شد.یاد قضیه ی حکیم مهدیو شنیدین؟یه حکیمی بوده هر مریضی میرفته پیشش از آبله ای بگیر تا زائو و...براهمه یه نسخه مینوشته.بگذریم که یه جا دستش رو میشه و....این آقا تا دیروز این نبود والانم دونسته این کارو میکنه کسی که تا دیروز مسلمون شیعه بود الان پاشده رفته اونور کارایی که میکنه دشمن خونیه اسلام با اسلام نکرد...میدونی اصن چرا حساسیت رو این مسئله زیاده؟چون این ضربه از داخله.مث همه ی ضربه های وحشتناکی که تا بحال به دینمون خورده و خواهد خورد.نمیدونم سادگی تا کی ادامه داره.دین ما از هر لحاظ کامله.حالا بماند که تو مملکت ما اجرا میشه یا نه.دِ برادر من اگه اجرا میشد که میشد مدینه ی فاضله و الان آقامون تو غیبت نبود.یه کتاب مث قرآنو داریم نهج البلاغه داریم که منبع آدم شناسیه...مختصات هر تیپ آدمیو طرز برخورد باهاشو میشه ازش استخراج کرد...نیازی به آقای ایکسو ایگرگو...نداریم که بگن این خوبه اون بد...شما فقط برا من جایگاه این تیکه رو مشخص کن(اشداء علی الکفار).یه چیم بگم دوست ندارم کسی فک کنه اخلاق حسینی دارم من ادعاشو نکردم شمام نسبت نده چون پر از اشتباهمو به گرد پای چنین آدمایی هم نمیرسم.فقط ممکنه اشتباهاتم پای دمو دسگاه آقا نوشته بشه و وای از روزی که دید کسی به این دمو دستگاه عوض شه بخاطر خبطو خطای من.یا علی

MahDiyaR Mjd و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  10. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    مرحله اول من بگم مثل شما متخصص در دین و فقه و عرفان نیستم ؛ این به منظور مسخره نگیرید منظورم اینه که مطمئنم از این لحاظ تو سطحتون نیستم ؛ فقط اون چیزی که بهش باور دارم و رسیدم اینجا میگم ؛

اول از هر چیزی حالا که این بحث کشیدین وسط باید بگم بحث ابرو مومن به کنار ؛ بحث این ادبیات شما هست ؛ این پست از شاهین نجفی که گذاشتی ادبیات امثال شماهارو نشون میده ؛ و چقدر تاسف داره اینقدر بی ادبانه باشه یک پست ، اگه شاهین نجفی توهین کرده شما هم با نشر و اعلام این پست دقیقا" عین همین شخص رفتار کردید ؛ با گفتن شاهین نجسی شخصیت خودش که هیچ پدر و مادر و به خانواده اون توهین کردید ؛ این ادبیات شما متاسفانه حاصل 8 سال ریاست جمهوری احمدی نژاد هست که تو جامعه ما رسوخ کرده ؛ من از شخص شاهین نجفی حمایت نمیکنم ؛ ولی ادب هرکس به ز دولت اوست ؛ پس مرحله اول وظایفی که شما دارید در قبالش انجام میدید ادب و نشر ادبیات نیک هست ؛

(شاهين اين تو بميري از اون تو بميري ها نيست. در اين تو بميري تو ديگر خواهي مرد)

این یعنی چی مثلا" ؟ ارزو مرگ یک نفر شادی میاره ؟ سر اینکه ایشون توهین کرده ایا واقعا" باید بمیره ؟ خوب شما چه تفاوتی میتونید با داعش داشته باشید ؟ داعشم همینو میگه .

(شاهين تو سه سرنوشت، بيشتر نداري:

1- اعدام انقلابي توسط شيعيان.

2- نفله شدن توسط سازمان هاي جاسوسي غرب (زيرا ديگر مايل نيستند هزينه هايي را كه براي حفاظت از سلمان رشدي كردند تكرار كنند).

3- تا آخر عمر مثل موش از اين سوراخ به اون سوراخ فرار و با ترس زندگي كردن كه البته بعيد مي دانم از ريگي زرنگ تر باشي.)

خوب اینجا سرنوشت یه نفر در دستت گرفتی ؛ منو شما کی باشیم که فتوا و حکم مرگ یه نفر بدیم ؟ شما مرجع دینی یا کسی هستی که حکم جهاد میده ؟
    اعدام انقلاب توشط شیعیان یعنی چی ؟ اگه اینجوره پس صد رحمت به داعش ؛ این چه حکمیه که رعب و وحشت و ترویج برای خشونت فقط به خاطر به اهنگ توهین امیز باید اعدام انقلابی بشه ؟ واقعا" چه تفکر نزدیکی به داعش .

در ضمن ریگی با ایشون چرا مقایسه میکنید ؟ ریگی تروریست بود خیلی متفاوت هست ؛ من واقعا" نمیدونم چرا الکی الکی این همه مرگ و کشتار ؟

هیتلر در جنگ جهانی دوم خیلی از یهودیارو کشت و به صابون تبدیل کرد چون معتقد بود اینا نژاد خرابین چون با اعتقادات یهودیا مشکل داشت ؛ (باز هم میگم من کاری به تفکرات یهودیا ندارم) خوب ما اگه هر کسی که به عمد یا غیر عمد به غلط و اشتباه و اصلا" هر چیزی بخوایم زودی بکشیمش که هیچی دیگه ؛ باید فاتحه خیلی چیزا رو خوند.

منم به ائمه اطهار معتقدم و دوسشون دارم ولی این نوع برخورد به کل اشتباه هست ؛

خوب در مرحله بعدی بحث این هست که شما با این جور بوق و کرنا کردن برعکس باعث میشید کسانی که این اهنگ نشنیدن ترغیب به شنیدن این اهنگ بشن ؛ علم ثابت کرده هرچیزی که زیادی به بد بودنش و اعلامش تلاش کرد تعداد بی شماری از ادمها برای حس کنجکاوی هم شده باشه به سمتش میرن ؛

خواهر من قبح مساله میگید چرا فکر میکنید تو جامعه میریزه ؟ وقتی مومنی معتقده با 1000 تا ازین چیزا هیچ اتفاقی نمیفته ؛ کسی که معصوم هیچوقت با هر نوع بی حرمتی قبحش نمیریزه ؛ این فقط مشکل شماها هست که میخواید کاسه داغ تر از اش بشید ؛ شما ها نگران خودتونید یا نگران قبح مساله ؟ من مطمئنید شماها نگران چیز دیگه ای هستید .
    در ضمن اون کسی که معتقدنیست هر چقدرم بخواید بوق و کرنا کنید باز هم اونچیزی که خودش بخواد قبول کنه رو میپزیره .

این فرد میدونه داره چیکار میکنه قبول ؛ ایا بعد از انتشار اهنگ نقی اهنگ دیگری در توهین به اعمه داده بیرون ؟ نکنه میخواید بگید اون اهنگ مهدی ؛ که به هیچ وجه توهین نیست . فقط یه مساله اجتماعی رو بیان کرد .

ایشون پاشده رفته اونور قبول جوری میگید کارایی میکنه که اگه کسی نشناشتش فکر میکنه شمر هست ایشون ؛ اینقدر بزرگ کردید مساله رو که میگید دشمن خونی اسلام با اسلام اینکارو نکرد ؛ از شما بعید اینجور حرف زدنها ؛با اینجور حرفها برچسب افراط گری رو به خودتون میزنید .

ضربه داخل و خارج نداره دینی که پاکه نیاز به ضربه خوردن نداره ؛ به جای بزرگنمایی و اینطور کار ها شما دین خودت ترویج بده ؛ هجت واسه خودت تموم کن .

اشداء علی الکفار من جایگاهش نمیدونم اینقدر متخصص نیستم که بدونم ولی کفاری که شما میگید با کفار دوره پیامبر متفاوت بود . برداشت شخصی شما و امثال شما میشه اشداء علی الکفار ؛

اشتباه شما امیدوارم پای دم دستگاه خودت نوشته بشه ؛ چون شماها به اسم اقا امام زمان همه کاری میخواید بکنید و فکر میکنید استنباط شخصیتون میشه حرف و فکر امام زمان ؛ هر روز همینجور ادامه میدید ؛ من فقط ارزویی که واستون دارم اینه که پیش امام زمان شرمنده نشید ؛ چون به نظر شخص من این مسیری که میرید اشتباهه یا حداقل خیلی خطا داره و متاسفانه امثال من هم اگر بگن بهتون میشن کافر یا آدم بد و بی دین .

MahDiyaR Mjd، red lady، Goln@r و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.