1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

روزشمار مرگ شاهین نجسی

شروع موضوع توسط red lady ‏Oct 7, 2014 در انجمن عمومی

1. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    بسم الله خيرالاسماء

شاهين اين تو بميري از اون تو بميري ها نيست. در اين تو بميري تو ديگر خواهي مرد.

شاهين تو سه سرنوشت، بيشتر نداري:

1- اعدام انقلابي توسط شيعيان.

2- نفله شدن توسط سازمان هاي جاسوسي غرب (زيرا ديگر مايل نيستند هزينه هايي را كه براي حفاظت از سلمان رشدي كردند تكرار كنند).

3- تا آخر عمر مثل موش از اين سوراخ به اون سوراخ فرار و با ترس زندگي كردن كه البته بعيد مي دانم از ريگي زرنگ تر باشي.

روز شمار مرگ شاهين نجفي: [​IMG] این روز ها هرکس با زبانو هنر خودش جواب این هتاکی رو میده...موسیقی و...از جمله ی این کارها میشه به موسیقی هیچی نمیدونی کاری از مهران باقری وآهنگ رپ حکم ارتداددر جواب شاهین نجفی (توی پروفایلم گذاشتمش)اشاره کرد که کاریه از رادیو میقات و مداحی ها و نجواهایی که در این زمینه ارائه شده...
    جا دارد از همين جا دست كه نه پاي كساني كه عشق ائمه در دل آن ها موج مي زند را ببوسم. آفرين گل كاشتيد.
    در آخرین اقدام گروهی از فعالان فرهنگی حزب‌اللهی (

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

) شعری سرودند و آن را با سبک رپ (سبک خود شاهین نجفی) اجرا کردند و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند. این آهنگ که «مرتد» نام دارد حال و روز پریشان و کابوس‌هایی را تصویر می‌کند که یک مرتد از ترس اجرای حکم‌اش توسط یک مسلمان انقلابی روز و شب به آن دچار خواهد بود. در این تصویرسازی مرتد همواره سایه‌ی شهید مصطفی مازح (عامل اجرای حکم ارتداد سلمان رشدی که در این راه به شهادت رسید) را بالای سر خود می‌بیند.

یکی از سازندگان این آهنگ در صفحه گوگل پلاس خود

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

: «در طول ساخت آهنگ و وقتی ساعت ۶:۳۰ صبح آهنگ کامل شد و روی خط قرار گرفت، فقط اون صحنه ای توی ذهنمون بود که در زمان جنگ بچه های رزمنده چندین روز نمی‌خوابیدند تا پلی خاکی ساخته بشه و نیروهایی که اون طرف توی محاصره بودند رو نجات بدند. شهید آقا مرتضی آوینی از یکی از رزمنده ها میپرسید چند روزه نخوابیدی ، چرا استراحت نمیکنی؟ در حالی که خواب تو چشماش موج میزد و سعی میکرد خودشو سرحال نشون بده گفت : توی هر دقیقه ای که ما طول بدیم ، بچه ها اونور توی محاصره و زیر رگبار خمپاره ها دارن یکی یکی شهید میشند، اونوقت من برم استراحت کنم؟»
    در موسيقي رپ بارها نام مازح را خواهيد شنيد. شايد بپرسيد مازح كيست؟
    مصطفي مازح جوان انقلابي عضو حزب‏ الله لبنان، پس از صدور فرمان تاريخي حضرت امام(ره) مبني بر اعدام سلمان‏رشدي، نويسنده كتاب موهن آيات شيطاني، خود را به محل اقامت اين نويسنده مرتد در لندن رساند و در حالي كه با خود مقادير زيادي مواد منفجره حمل مي‏كرد در ساختمان وي جاي گرفت. هر چند در اين انفجار به سلمان رشدي آسيبي نرسيد و مصطفي به شهادت رسيد، ولي پيام رساي امام خميني(ره) در گوش جهانيان به صدا درآمد كه پيروان حضرتش، سلمان رشدي را رها نخواهند كرد. واما متن آهنگ مرتد: ه شب تو خوابی و خواب می بینی
    خودتو تو شهر مهتاب میبینی
    تابستونه ولی داره برف میاد
    ارابه مرگ بدون اسب میاد

تو که مردی، حتی قبر نداری
    داری می خونی، ولی سر نداری

چشم به هم می زنی حالا پاییزه
    جای برگ از درختا خون میریزه

قطره قطره داره جمع میشه
    سیل خون توی گورت پر میشه

واسه آدما مثل سایه شدی
    توی قبر چپیدی و خفه شدی

مازح ، داره یه‌بار دیگه ، توی چهار چوب در ، حکم قتال رو میده

تاریک و روشنه، اتاق تاریکه
    یکی یواش در گوشت باز میگه

پسر ته خطی، تموم شد مهلتت
    از خواب بیدار شدی، تیغه روی گردنت

این دیگه یه خواب نیست، حقیقت محضه
    پایان صدای زوزه های سگ رذله

این خواب بد تا ابد باهاته پسر
    تاریکیش چشماتو کور کرده، چه بد

تو میپری از خواب، تو همون اتاق
    کاغذ تو دستت ، حکم ارتداد

قطره های خون روی کاغذ سفید
    باز دوباره از خواب، مرتدی پرید

مازح ، داره یه‌بار دیگه ، توی چهار چوب در ، حکم قتال رو میده

MahDiyaR Mjd، $$h@mid$$، FLOWER BUD و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    سری میان دست تو بریده نگاه من به ساعت پوکیده

و شعرهای غمگین و عاصی و گرگ خسته کز تفنگ نترسیده

به شبهه های من به اصل هستی به بغض بی کسیت وقت مستی

وحسرت تو را و بو کشیدن و عمق فاجعه: تو را ندیدن

رگی که سرنوشتش انسداد است و جرم تو که داد پیش باد است

همیشه انتهای قصه تلخ است و شاعری که حکم اش ارتداد است

خدای خوب و خوابِ تو کتابم منی خشک روی تخت خوابم

خدای خوبِ خشم و قتل و فتوا و گریه های من به شعر یغما

مرا بخوان به کاکتوس ماندن بمان کنار من که شعر خواندن

کنار تو به عهد با کویری که رمز ماست ایستاده مردن

بگو حدیث ما حدیث خون بود شرارتی که ناشی از جنون بود

بگو چگونه ما واندادیم بگو که مردیم و ایستادیم

MahDiyaR Mjd، ×امیرمحمد × و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
  4. JACK DOWSON

JACK DOWSON | THIS IS THE END |

677
    4,128
    7,497
    چیزشم دستتون نمیده عزیزم ..... به خیال کشتنش نباشید ... قربونش برم داره راست راست تو خیابونای برلین راه میره ....

MahDiyaR Mjd، M.G.Captain و ثمـــــــــینم ツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,801
    34,706
    تو جامعه ی ما هر وقت یکی از حقیقت حرف میزنه واجب القتل میشه . . .یعنی تو جامعه ی ما تجاوز نیست؟به خط آخر رسیدن نیست؟بین زن و مرد فرق نیست؟
    من با همه ی آهنگاش موافق نیستم اما فکـــر نکنم این قدرام گناه کار باشه بیشتـــرین چیزی که تو اکثر شعراش میگه راجب خانوماست و من اینشو دوست دارم...

MahDiyaR Mjd، ••ÐêMōn••، M.G.Captain و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    خواهری اولا هدف وسیله رو توجیح نمیکنه ثانیا خیلیا تو این مملکت در حمایت از زنانو شعرای انتقادی میخونن اما به مقدسات توهین نمیکنن...یه چیزایی خط قرمز ماست و هیچ وقت حساسیتمونو بهش از دست نمیدیم و نبایدم بذاریم قبحش بریزه...تازه این بابا خودش تفکرات پوچ گرایی ونهیلیسم داره ودچار انحراف جنسی شدیده چطور میتونه معضلات جامعه رو عنوان کنه...واینکه همیشه ده تا کلوم حرفی که تحویلت میدن نه تا چیزه باحالو حرف دل میگن یه زهر میریزن توش تو حواست به زهری باشه که میخوان بدن به خوردت...حالا خیلیا میخوان خودشونو بزنن به کوچه علی چپو شده یه کلمه پیدا کنن از متن ترانه تا طرفو تبرئه کنن

MahDiyaR Mjd، diamondpower، M.G.Captain و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819
    آره منکه گذاشتم عکس قوربونش بریو...نیگا قلادشم گردنشه دیگه...بیخیال رفیق...شما روشنفکر...هوووووورااااااااااا

MahDiyaR Mjd، diamondpower، M.G.Captain و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,801
    34,706
    چی بگم والاع ولـــی بعضی از حرفاش خب خیلـــی شبیه دردای آدماست و یه جورایی حقیقته. . .البته من با این حرفت موافقم ک نباید به مقدساتمون توهین میکرد. . .

MahDiyaR Mjd، diamondpower و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. JACK DOWSON

JACK DOWSON | THIS IS THE END |

677
    4,128
    7,497
    آخه عزیزم من کی ادعای روشنفکری کردم .... آخه چیزم تو اون تفکری که امثال شما از روشنفکری دارید ....

MahDiyaR Mjd و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  10. red lady

red lady منِ او

28
    125
    819

MahDiyaR Mjd و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.