1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

رمز گشایی از اشعار شاهین نجفی

شروع موضوع توسط Admin ‏Dec 18, 2014 در انجمن شعر و مشاعره

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

یا شما معنی افراط و تفریط نمیدونی یا اینکه با حد تعادل مشکل داری .
    آیا امید به بازگشت به قاتل امام حسن هم بود ؟ پس چرا به حالش گریه کرد ؟

گند کاری هرشخص فتوای قتل اون رو نه من و نه شما و نه هیچکس دیگه نمیتونه بده ، فتوای مرگ رو اول عالم و مجتهد صالح و عادل باید بده که متاسفانه نداریم و نخواهیم داشت .

مرگ دشمن مقدسات یه تفکر فاشیستی و نژادپرستانست برادر من ، شما زندگی هیتلر بخون هیتلر چرا این همه یهودی کشت چون یهودی هارو دشمن مقدسات خودش میدونست ، شما مطالعه کن تاریخ رو ، علنی کار کردن هر شخص باید محاکمه شه و بر اساس اون منطقی که اشتباه هست و صحیح و غلط رو نشون میده به مجازات خودش برسه ، اینجوری که شما تند میری فردا اون دنیا همین امام حسین جلوت رو میگیره میگه الکی اعتقادات خودت رو به من نچسبون ،

این جور تفکرات تو گوشت و خون هر ایرانی نیست تو خون و گوشت هر افراطی هست که خودشو ایرانی میدونه ، پس ایران رو به افراطی گر نچسبونید خواهشا"

تو هر دینی قتل یک شخص گناه و اشتباه هست و هر کسی نسبت به عملی که داره محاکمه میشه این دنیای مدرن قانون جنگل نیست که هر کسی هر گروهی فکر کرد یه شخصی یا عده ای اشتباه میکنن و گناه میکنن زودی به چوبه دار ببندنش و بخوان اعدامش کنن . باید اول تفکر کرد بعد فهمید یاد گرفت بعد عمل کرد وگرنه همگی میشیم داعش و القاعده و طالبان و ...

جهاد ستیزی بر اساس فتوا هست دارم میگم براساس عالم دانا که ما نداریم و مقوله جنگ ستیزی و جهاد ستیزی بهم ربط داره اگه نمیدونید برید بخونید .

خدا رو شکر من ادعای مسلمونی هیچوقت نکردم این افراط گر ها هستن ادعا میکنن ، من ادعای انسان بودن میکنم .

barfi، ×امیرمحمد × و sargoli از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. لابد حد اعتدال یعنی عکس کسی که به امام سومم توهین کرده و خودشو شیطون پرست اعلام کرده علنا و راهشم همینه رو بذارم روی پروفایلم؟؟؟آره؟؟؟
    قاتلین امام حسن و امام علی و...مسلمون بودن عزیزمن...قاتل امام حسن زنش بود که گول خورد..قاتل امام علی ابن ملجم بود که ازخوارج بود..خوارج ازشدت عبادت روی پیشونیشون پینه بسته بود...اینا همه یکتاپرست و مسلمون بودن که اشتباه کردن...نه شیطون پرست...نه کافر...نه مرتد...نه کسی که مسلمون وخداپرست به دنیااومده و رفته شیطون پرست شده...فرق اینارو میدونی؟؟؟ کافر نجسه...میدونی این یعنی چی؟؟؟ مرتد میدونی حکمش چیه؟؟؟
    کسی محاکمه میشه که خدا رو قبول داره...نه شیطان رو...کسی که شیطانو قبول داره و میپرسته جاش همون جهنمه...اینو که قبول داری؟؟؟
    ازکی تا حالا شیطان پرستی شده دین که من خبر نداشتم؟؟؟
    قانون جنگل نیست...قانون اسلامه...اسلام داره میگه مرتد حکمش اینه...
    مگه من ادعا کردم؟؟؟
    واسه من همونقدر که مثل بعضیا پشت این جناب نیستم بسه...همونقدر که نسبت به توهین به مقدسات خودم حساسم بسه...
    یکی ازنشانه های انسان عقلشه داداش من...من نه والا خشکه مذهبیم مث بعضیا و نه هم به قول شماافراطی...ولی لااقلش مثل بعضیام چشم بسته هرچیزیو قبول نمیکنم...
    امیدوارم نظرت عوض بشه...نه باحرفای من...بلکه با واقعیت...

barfi از این پست تشکر کرده است.
  3. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

مشکل شما و امثال شما اینه که هر کسی که خودش رو هرچی معرفی میکنه رو میخواید از سر راه بردارید عکس هر چیزی گذاشتن رو پروفایل و این نظر شخصی هست چرا همگی ما ایرانی ها عادت کردیم تو همه چی مردم دخالت کنیم ؟ کلان زندگیمون شده فضولی ببینیم فلان کس چیکار کرد بریم بهش گیر بدیم که نباید بکنی دلیلش چیه ؟ اینکه به نظرمون داره اشتباه میکنه ، آقا شاید شما اشتباه میکنی ؟ تو که معصوم نیستی پس بهتره اگه میخوایم زندگی سالم داشته باشیم الکی به چیزای شخصی هر کس دخالت نکنیم .

قاتلین هم قاتل بودن هم امام معصوم از بین بردن یعنی شما میخوای بگی قاتلین چون مسلمین بود پس خوب بودن ؟ این میشه تفکر بی بصیرت دوست عزیز پینه بستن پیشانی هر کسی سنجس اعتقاد و ایمان اون نیست ، یاد بگیر اول شناخت چیه ؟ اینطور ظاهر بین بودن نشان از فکر نکردن و سطحی گری داره . آره کافر نجسه و مرتد هم نجسه سگم نجسه خوکم نجسه خیلی چیزا نجس هستن ، ولی آیا قتل و کشتن و اعدام شخصی که خودش رو کافر میدونه و هر چیزی درسته ؟ اسلام گرا های افراطی که یهودی ها هم میگن نجسن بودایی و هندو هم میگن نجس پس باید همه رو کشت ؟ دوست عزیز این تفکر چیه که واسه خودت کردی ذهنیت قالب و فکر میکنی درسته ؟

من و شما تصمیم گیرنده این نیستیم که کسی شیطون رو میپرسته جاش جهنمه اون خدا هست که تصمیم میگیره اون رو ببخشه و اصلاحش کنه و یا مجازات ، چرا باید جای خدا جای پیغمبر جای امام زمان جای هرکسی که دلمون میخواد تصمیم بگیریم ؟ یعنی فقط همین یاد گرفتیم والله اون دنیا با این طرز تفکر باید جواب بدیم .

شیطان پرستی دین نیست یک اعتقاده اسلام و یهود و مسیح و همه ادیان هم در اصل یک اعتقاد بوده و مرور تبدیل شده به دین ، من نمیگم شیطان پرستی خوبه و خودم هم باهاش مشکل دارم و قبول ندارم ولی اینکه خدای مسلمونا آیا خدای یهودی ها نیست ؟ خدای ما آیا خدای مسیحی و بودا و هندو و ... نیست ؟ خدای ما خدای شیطان پرست نیست ؟ پس خدا یکیه ما حکم میدیم وقتی که شاید خود خدا اینطور نخواد .

قانون اسلام که شما میفرمایید قانون اسلام محمدی نیست برادر من ، شما برو ببین اسلام الان و اسلام اون دوره زمین تا آسمون فرق میکنه ، به همین دلیل همه جوونا دین گریز میشن ، بعدم منظور از قانون جنگل قانون انسانیت نه قانون صرفا اسلام یا مسیح یا یهود

هر کسی که پشت این جناب هست نه گناهکاره نه مرتد نه نا مسلمون ، یک نظر شخصی داره که به جای اینکه بیایم با نظرش مشکل پیدا کنیم یاد بگیریم نه الان همیشه احترام بزاریم و اگر فکر میکنیم اشتباهه با صحبت کردن حل کنیم نه به تمسخر گرفتن اون شخص طرفدار ، البته اگه فکر میکنید من طرفدارشم پس در اشتباه محض هستید .

آفرین عقل هست انسانی که عقل اندیش و تفکر پذیر نباشه پس انسان نیست یک حیوانه مدرنه و اگه منظورتون اینه که چشم بسته من چیزی قبول کردم باید ذکر کنم خدارو شکر تو زندگی هر چیزی با چشمان باز قبول کردم ، و اینکه همه چیز مثل امثال شما سیاه کامل و یا سفیدکامل نمیبینم ، همه چیز خاکستری هست هیچ چیز مطلق نیست جز یکتای جهان و لاغیر .

barfi و ×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده اند.
  4. کی همچی حرفی زده ؟؟؟چرا جو سازی میکنی عزیزمن؟؟؟هرکسی که هرچی معرفی میکنه رو میخاین ازسر راه بردارید ینی چی؟؟؟
    بله شخصیه...کاملا هم شخصیه...اما خوبه که کسی که ادعای تفکرات وباورهای ناب و خوب داره عکس یه شیطان پرست ومرتدو نذاره..
    من فضولی کردم؟؟؟ بحث ما درمورد فضولیه؟؟؟چرا میزنی جاده خاکی داداش من؟؟؟
    آها...میخای بگی من داره اشتباه میکنم؟؟؟؟
    معصوم نیستم...کورم نیستم عزیز...نفهمم نیستم...وقتی کسی مسلمون بوده بعدش شده شیطان پرست این فرد مرتد حساب میشه...اسلام وقرآنم فرد مرتد رو محکوم کردن به مرگ...نیازی به فلسفه چینی و فلسفه بافی و بحثم نیست...نمیدونم چرا میخای بگی که قرآن و خدا و مرجع من همه کشک...شما فقط درست فکر میکنی...نمیدونم چرا واقعا؟؟؟
    من نگفتم خوب بودن قاتلینشون...میخام بگم خداپرست بودن...نه شیطان پرست...این دو تا زمین تا آسمون توفیر داره احتمالا...نه؟؟؟ از نظر شما کسی شیطانو میپرسته و کسی که خدارو میپرسته راهشون یکیه؟؟؟ حکمشون باید یکی باشه؟؟؟ روی چه حساب و منطقی آخه؟؟؟
    راس میگی خو...بصیرت لابد احترام گذاشتن به شیطان پرستاس؟؟؟؟ نه...خوبه....لابد ازفردام باس شیطان پرستی آزاد اعلام بشه که همچی آقایونی بیان کلاس درس بذارن...هه
    مگه من گفتم سنجشه؟؟؟؟من همچی حرفی زدم؟؟؟؟ گفتم اون بنده خدایی که این کارو کرده درسته اشتباه بزرگی کرده و کارخیلی بدی کرده...اما ازروی دشمنی با خدا این کارو نکرده...خدارو قبول داشته حداقل اگه اشتباه کرده...نه اینکه شیطان پرست باشه...حالا این هیچی...بعدم بیاد به اعتقادات و مقدسات اسلامی توهین کنه و ببره زیرسوال...
    نخیر...خیلی چیزا پاک هستن...فقط همینان که نجسن...چون همینان که به نجاست میکشن ذهن و فکر امثال بعضیارو..که ترویج میدن افکاروذهن باطلشونو...که به گند میشکن ذهنیت یه عده خارجی نسبت به ایرانی رو...ایرانی پرچمش اسلام بوده و تاابد هم خواهد بود...حتی اگه بعضیامون به ظاهرم حتی مسلمون نباشیم...ولی کسی حق نداره این وجهه رو خراب کنه...
    بله که درسته...حکم مرتد مرگه....اگه سواد داشته باشید راجبش بحث نمیکنید...چون توی قرآن هست...مراجع هم قبول دارن...دلایلشم روشنه...چون اگه کسی عقل داشته باشه خدارو نفی و شیطانو قبول نمیکنه...یکی ازدلایل این حکمم جلوگیری از ترویجشه..اگه ببینی چقددارن توی آمریکا و اروپا که ترویجش آزاده بهش رومیارن هیشوقت اینجوری بحث نمیکردی بخاطرش...
    کی گفته اسلام میگه یهودی نجسه؟؟؟ یهودی و مسیحی و کلا اهل کتاب و هرکس که خدارو بپرسته پاکه...این حرف اسلامه...من به اسلام گراهای افراطی چیکاردارم؟؟؟چرا هی سعی میکنی منو افراطی جلوه بدی عزیزمن؟؟؟ ازاول بحث هی میگی افراطی..من یادم نمیاد حرفی زده باشم که بوی افراط بده...
    من گفتم همه رو باید کشت؟؟؟ نمدونم چرا هی شاخه شاخه میکنی بحثو...
    من یه بار گفتم...این جناب مرتده...مرتدم حکمش مشخصه....من حرفی ازبقیه ادیان و مذاهب و فرق زدم؟؟؟؟
    شماازکجا ذهنیت منو خوندی؟؟؟
    کی گفته اسلام اعتقاده که شده دین؟؟؟ چرا ازخودت حرف درمیاری عزیز؟؟؟ کاری میکنی دیگه بحث نکنم باهات...پایه واساس این حرف نشونه جهله...به بهانه اثبات نظر وحرف که نباید هرحرفیو زد عزیزمن...
    اسلام کامل ترین وآخرین دین الهیه...که خدا خودش توی قرآن میگه اسلام رو برای شما دین قراردادیم...کاملا صریح وواضح...
    اعتقاد چیزیه که توی ذهن من وشما شکل میگیره...نه چیزی که خدا عرضه میکنه...چیزی که خدا توسط حضرت موسی و عیسی و محمد(ص) فرستاده دینه...مام که بااینا مشکلی نداریم...اهل کتاب کلا پاکن...فقط دینشون مثل مسلمونا کامل نیست...همین...
    شما هنوز فرق اینارو نمیدونی...
    خدا میخاد....انگار شما نمیخای...
    ببخشید ازکی تا حالا شما وکیل وصی حضرت محمد شدی که میگی این دینش نیست؟؟؟ الان بااون دوره زمونه یکیه؟؟؟ اگه کسی قید وبند وشرایط اسلامو نخاد واونارو باعقایدش جور ندونه این تقصیر دینه؟؟؟نه؟؟؟جالبه.... به همین بهانم باس دینو برد زیرسوال وگفت آره این دین نیس؟؟؟ اگه اسلام ومسلمونی آسون بود امثال این آقام نبودن دیگه...دنیا گل و بلبل بود دیگه...
    حضرت علی بااون عظمتشون نتونستن توی دوره کوتاه حکومتشون اسلامو پیاده کنن...اونوقت من و امثال من میتونن؟؟؟ اسلام محمدیه داداش من...من و شماییم که محمدی نیستیم..
    مگه من گفتم هرکی پشتشه مث خودشه؟؟؟ یاچمدونم نامسلمونه؟؟؟ من همچی حرفی نزدم...حرف من اینه لااقل من و تویی که میدونیم راهش اشتباس پشتشو نگیریم...خدام والا ازاین بیشتر نخاسته از من و امثال من...اما ظلم به خودمونه اگه ازهمینشم کوتاهی کنیم...جهاد جزء فروع دینه..تبری هم همینطور...اما وظیفه منی که نمتونم جهاد کنم تبریه...ینی لااقل ازاین جناب و امثالهم بیزار باشم...
    بانظرشم که باید مشکل پیداکنیم چون اشتباهه...حداقل عقل ناقص من میگه حمایت کردن از یک شیطان پرست و مرتد اشتباهه...
    منم فک نکنم تااینجا بهت بی احترامی کرده باشم یا چمدونم مسخرت کرده باشم...
    آی گل گفتی...من این شخصو سیاه کامل میبینم...چون عقاید و باورهاش و درنتیجه خودش سیاهه...حالا به حرفایی که زده دیگه کارندارم...
    امیدوارم هممون مثل این آقا از ترویج دینمون ابایی نداشته باشیم...ومثل پیامبرمون کامل بشناسیمش...
    عزیزمن دیگه بحث نمیکنم...دیگه تصمیم باخودته..قربونت

barfi و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  5. &Farzad

&Farzad &فـکــر آیـنـده هـا مـغـزو مـیــگــاد&

247
    1,419
    10,226
    تو این دنیا هر گ*و*ه*ی ک میخوادبخوره
    فقط امیدوارم اون دنیا بتونم ازنزدیک عذاب خودشو طرفداراشوببینم

6. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

اول که دوست عزیز شور نزن با شور زدن و بلند فریاد کردن اون چیزی که میخوای بگی رو بر اساس منطق نمیگی ، شما از حرفای من برداشت میکنی و برداشتت هم بسیار جالب هست . و هر چیزی که من دارم میگم به نقل از حرفای خودته ، من گفتم افراطی قبول ، این چکیده حرفای خودته (میخامـ سر به تنش نباشهـ ، مرگ دشمن مقدساتت ، اسلام داره میگه مرتد حکمش اینه ، مرتد رو محکوم کردن به مرگ ، فقط همینان که نجسن ، حکم مرتد مرگه... ، مرتدم حکمش مشخصه... ، ) قضاوت به خواننده ها که افراطی بودن کیه و چیه ، لب کلام و حرف شما اینه که مرتد حکمش مرگه باشه قبول ، ولی خوب کلان حرفای من رو اونجوری که دوست داشتی برداشت کردی و خب تحویلم دادی .

(اما خوبه که کسی که ادعای تفکرات وباورهای ناب و خوب داره عکس یه شیطان پرست ومرتدو نذاره..) - میگم شما عکس پروفایلت دقت کردی 2 تا زن و مرد هستن پاهاشون معلومه و تو بغل هم هست ، خوب این که گناه داره چون این 2نفر دارن تفکرات و باورهای بد غربی رو ترویج میده ، شما هم داری گناه میکنی خوب این عکست مشکل داره و باید عوضش کنی .

(نمیدونم چرا میخای بگی که قرآن و خدا و مرجع من همه کشک) من تو حرفام کی گفتم قرآن و خدا کشکه ؟ این برداشت شما از حرفای منه بسیار جالبه . من با تفکرات تو مشکل دارم . چیکار خدا و قرآن دارم .

(من نگفتم خوب بودن قاتلینشون...میخام بگم خداپرست بودن...نه شیطان پرست...این دو تا زمین تا آسمون توفیر داره احتمالا...نه؟؟؟ )
    خوب شما خودت جواب خودت رو میدی ، یعنی قاتل خداپرست با قاتل شیطان پرست فرق میکنه ؟ یعنی اینکه داعش و طالبان که قاتل مسلمون و خدا پرست هستن توفیر داره با قاتلین آفریقایی که دینی ندارن ؟ اینم قضاوت به خواننده ها .

(راس میگی خو...بصیرت لابد احترام گذاشتن به شیطان پرستاس؟؟؟؟) بصیرت روش خوب و نیکو سخن گفتنه ، باز هم برداشت شخصی شما . متاسفانه از جملاتی که بالا گذاشتم مشخص میشه بصیرت دارید یا نه .

(لابد ازفردام باس شیطان پرستی آزاد اعلام بشه که همچی آقایونی بیان کلاس درس بذارن...هه) والا من که نمیدونم کی تو حرفام حمایت کردم از شیطان پرستی ولی هرچی حرفای شما رو نیگاه میکنم میبینم میخواید بگید من حمایت کردم . البته شیطان پرستی که سهله همین الان هم کلاس انسانیت هم آزاد نیست ، کلاس یادگیری مرگ و اعدام تو ملاء عام آزاد هست و رایگان .

(به گند میشکن ذهنیت یه عده خارجی نسبت به ایرانی رو...) اون چیزی که ذهنیت خارجی ها رو نسبت به ایران به قول ادبیات شما به گند میکشه این نیست این یه قطره هست در دریای گندکاری سردمداران و بزرگان ایران امروز و این اسلام گرایان و بسیجیانی که هر روز این ایران زیبا رو به قهقرا میکشونن ، یکم کتاب در مورد ذهنیت خارجی ها از ایران بعد از انقلاب 57 رو بخون .

(ایرانی پرچمش اسلام بوده و تاابد هم خواهد بود...حتی اگه بعضیامون به ظاهرم حتی مسلمون نباشیم...ولی کسی حق نداره این وجهه رو خراب کنه...)
    ایرانی پرچمش اول اسلام نبود زرتشت بود بعد شد اسلام ، پرچمش ایران باستان و اسلام شیعی هست ، کمی تاریخ رو مرور کن و فقط به تاریخ معاصر بسنده نکن .

(بله که درسته...حکم مرتد مرگه....اگه سواد داشته باشید راجبش بحث نمیکنید...چون توی قرآن هست...) به نقل از ویکی پدیا : (
    ارتداد به معنی "بازگشتن از دین اسلام" در چند آیه از قرآن مطرح شده، از آن میان در سوره مائده (۵:۵۴) و محمد (۴۷:۲۵) ارتداد مورد نکوهش قرار گرفته‌است. در سوره بقره (۲:۲۱۷) با تفضیل بیشتری به موضوع پرداخته شده، و مجازات مرتد در آخرت، حبط اعمال و عذاب جاودان دانسته شده‌است. در منابع روایی، اعم از کتب حدیث شیعه و اهل سنت احادیثی چند از قول و فعل پیامبر و دیگر بزرگان دینی درباره مجازات مرتد نقل شده‌است.[۱]

قرآن مورد واضحی برای ارتداد از دین بعد از مسلمان شدن نگفته است. با این حال، این کتاب گروهی از مردم مدینه که مخفیانه بی اعتقاد بودند را منافق نامیده است. در سوره ۶۳ و همچنین ۲:۸تا۲۰ و ۳:۱۱۸ و ۹:۶۴تا۶۸ منافقین به عنوان باورمندان ظاهری و کافرهای باطنی توصیف شده‌اند. هیچ جریمه‌ای برای منافق تجویز نشده است تا زمانی که دست به شورش نزنند ولی در آخرت مجازات خشنی در انتظارشان است. قرآن در ۴»۸۸-۹۱ از مسلمانان خواسته که در صورت شورش منافقین، با آنها بجنگند و آنها را بکشند. ناباور به خودی خود، در قرآن هیچ مجازاتی برایش تعیین نگشته است.[۴] )

(کی گفته اسلام اعتقاده که شده دین؟؟؟ چرا ازخودت حرف درمیاری عزیز؟؟؟ کاری میکنی دیگه بحث نکنم باهات...پایه واساس این حرف نشونه جهله...به بهانه اثبات نظر وحرف که نباید هرحرفیو زد عزیزمن... )
    من جواب شما رو به نقل از ویکی پدیا میدم و اینکه معلوم میشه منی که با شما دارم بحث میکنم چقدر حرفام سندیت داره و حرفای شما چقدر سندیت داره . ویکی پدیا : (اصول دین پایه‌های اعتقادی دین است که نخست باید به آن‌ها ایمان آورد و سپس به فروعی که از آن بر خواسته‌است پای‌بند بود. اصول دین مربوط به اعتقاد است و فروع دین مربوط به عمل.[۱] اصول دین از نظر اهل سنت، توحید، نبوت و معاد, و از نظر شیعه عدل وامامت نیز اضافه می‌گردد پایه‌های اعتقادی ادیان را شامل می‌شود؛ و در زبان‌ها، زمان‌ها و اقوام مختلف صور متفاوتی به خود گرفته‌است.)

(حضرت علی بااون عظمتشون نتونستن توی دوره کوتاه حکومتشون اسلامو پیاده کنن...اونوقت من و امثال من میتونن؟؟؟ اسلام محمدیه داداش من...من و شماییم که محمدی نیستیم..) من گفتم اسلام امروز ما در ایران محمدی نیست ، باز هم برداشت غلط شما از حرف من ، بعد بگو افراطی نیستم . اگه که میگی اسلام امروز ایران محمدی هست پس مشخصه که چقدر مومن و مسلمون هستی .

(حرف من اینه لااقل من و تویی که میدونیم راهش اشتباس پشتشو نگیریم...خدام والا ازاین بیشتر نخاسته از من و امثال من...اما ظلم به خودمونه اگه ازهمینشم کوتاهی کنیم...جهاد جزء فروع دینه..) اول اینکه من پشت کسی نگرفتم با تفکر مرگ بر این مرگ بر اون مشکل دارم تفکری که داره تو جوونا رخنه میکنه و چیزی نیست جز سیاست های این حکومت به اصطلاح اسلامی ایران .

(آی گل گفتی...من این شخصو سیاه کامل میبینم...چون عقاید و باورهاش و درنتیجه خودش سیاهه...حالا به حرفایی که زده دیگه کارندارم...) در این مورد توضیحی نمیدم چون اصلا" درک نکردی چی میگم و خب شما میتونی کل دنیا و آدماش رو سیاه ببینی و حکومت اسلامی ایران رو سفید سفید ببینی مشکلی نیست .

(امیدوارم هممون مثل این آقا از ترویج دینمون ابایی نداشته باشیم...ومثل پیامبرمون کامل بشناسیمش..)
    کاش ترویج بکنی و واقعان حرفت با عملت یکی باشه .

منم با شما دیگه بحثی ندارم چون برداشت ها شما به کل اشتباه هست از حرفای من و اینکه فقط کلمه مرتد و اسلام و دین رو یاد گرفتی چیه البته مفهومش نمیدونم . همه حرفات با سند جواب دادم ، امیدوارم به موفق باشید و پیشرفت کنید .

7. ببخش که نتونستم ساکت بشینم! بذار مثل خودت جواب بدم عزیز:

اول که دوست عزیز شور نزن با شور زدن و بلند فریاد کردن اون چیزی که میخوای بگی رو بر اساس منطق نمیگی ، شما از حرفای من برداشت میکنی و برداشتت هم بسیار جالب هست . و هر چیزی که من دارم میگم به نقل از حرفای خودته ، من گفتم افراطی قبول ، این چکیده حرفای خودته (میخامـ سر به تنش نباشهـ ، مرگ دشمن مقدساتت ، اسلام داره میگه مرتد حکمش اینه ، مرتد رو محکوم کردن به مرگ ، فقط همینان که نجسن ، حکم مرتد مرگه... ، مرتدم حکمش مشخصه... ، ) قضاوت به خواننده ها که افراطی بودن کیه و چیه ، لب کلام و حرف شما اینه که مرتد حکمش مرگه باشه قبول ، ولی خوب کلان حرفای من رو اونجوری که دوست داشتی برداشت کردی و خب تحویلم دادی .

منطق؟؟؟ شما کامل داری منطق میگی الان؟؟؟
    مگه شما برداشت نمیکنی؟؟؟ شما هم هرجور دلت میخاد داری برداشت میکنی داداش گلم...
    چون گفتم این آقا دشمن مقدسات ودینمه و حکمشو گفتم شدم افراطی؟؟؟؟ حالا من که واسه خاننده ای جز شما اینجا ننوشتم ولی به قول شما قضاوت با خودشون...
    مطمئنی شمااین کارو نکردی؟؟؟ لااقل من که تاالان بیشتر حرفاتو برداشتای شخصیت دیدم...

(اما خوبه که کسی که ادعای تفکرات وباورهای ناب و خوب داره عکس یه شیطان پرست ومرتدو نذاره..) - میگم شما عکس پروفایلت دقت کردی 2 تا زن و مرد هستن پاهاشون معلومه و تو بغل هم هست ، خوب این که گناه داره چون این 2نفر دارن تفکرات و باورهای بد غربی رو ترویج میده ، شما هم داری گناه میکنی خوب این عکست مشکل داره و باید عوضش کنی .

آره کاملا دقت کردم...خب این الان کجاش مشکل داره و داره یه باور غربی رو رواج میده دقیقا؟؟؟ اولا که این عکس کامل نیست...دوما مگه بغل کردن فقط توی غرب هست که باور غربیه؟؟؟ ثالثا کجای این عکس مشکل داره ک من گناه کردم؟؟؟؟ شمابادیدن این عکس تحریک شدی؟؟؟ وعایا من عکس شخص بخصوصی رو گذاشتم؟؟؟
    شاید حرف شما راجب عکس من درست باشه...ولی خب بحث سر این آقاییه که عکسش رو پروفایل شماس...واسه همین من گفتم...وگرنه منو چه به آواتار شما؟؟؟
    من حرف این بود که شمایی که میگی من پشت این آقا نیستم طبیعتا نباس عکسش رو پروفایلت باشه...خب هرکس دیگه هم جای من باشه همین فکرو میکنه...وقتی من عکس یه شخص به خصوصو میذارم طبیعتا منظورم اینه دوسش دارم...قبولش دارم...غیر اینه؟؟؟؟
    گناه ترک فرع دینه...ترک تبریه...تبری جستن از دشمن خدا و ائمش...گذاشتن عکس یه شیطان پرست که به ائمه هم توهین کرده روی پروفایل تبریه؟؟؟ من دارم گناه میکنم یا شما الان؟؟؟

(نمیدونم چرا میخای بگی که قرآن و خدا و مرجع من همه کشک) من تو حرفام کی گفتم قرآن و خدا کشکه ؟ این برداشت شما از حرفای منه بسیار جالبه . من با تفکرات تو مشکل دارم . چیکار خدا و قرآن دارم .

وقتی داری میگی همچی چیزی نیست ینی اینا کشکن...وقتی داری میگی عالم دانا نیست که فتوا بده ینی کشکن اینایی که هستن...من اگه تفکری دارم تفکرم دلیل داره...دلیلشم دینی بوده...که گفتم...
    راهو خدا و قرآن میدن...تفکرات منم تا اینجا باخدا و قرآن تضاد نداشته...پس کارداری دیگه...

(من نگفتم خوب بودن قاتلینشون...میخام بگم خداپرست بودن...نه شیطان پرست...این دو تا زمین تا آسمون توفیر داره احتمالا...نه؟؟؟ )
    خوب شما خودت جواب خودت رو میدی ، یعنی قاتل خداپرست با قاتل شیطان پرست فرق میکنه ؟ یعنی اینکه داعش و طالبان که قاتل مسلمون و خدا پرست هستن توفیر داره با قاتلین آفریقایی که دینی ندارن ؟ اینم قضاوت به خواننده ها .

معلومه که فرق میکنه...قانون یه کشور با کشور دیگه فرق میکنه...اونوقت حکم این دوتا باید یکی باشه؟؟؟ اگه امامی قاتلشو بخشیده این بزرگواری و کرم و جودشو میرسونه...نه که حکم اون این بوده...نه که باهمه باید اینجوری رفتارکرد...بخشیدن قاتل یه چیز شخصیه...همون امام علی که قاتلشو بخشیده در هلاک کردن دشمن دینش لحظه ای درنگ نمیکرده...کی گفته داعشی ها مسلمونن وخداپرست؟؟؟ اینو بارها و بارها علمای سنی و شیعه و بقیه گفتم که اینا مسلمون نیستن...مگه منی که مسلمونم با مسلمون دیگه همچی کاری میکنم؟؟؟حالا اگه هرجور اعتقادش بامن فرق کنه...

(راس میگی خو...بصیرت لابد احترام گذاشتن به شیطان پرستاس؟؟؟؟) بصیرت روش خوب و نیکو سخن گفتنه ، باز هم برداشت شخصی شما . متاسفانه از جملاتی که بالا گذاشتم مشخص میشه بصیرت دارید یا نه .

بصیرت یه بخشیش سخن گفتنه...اصل بصیرت که از معنیشم پیداس باچشم باز همه چیو دیدن و حق رو ازباطل تشخیص دادنه...

(لابد ازفردام باس شیطان پرستی آزاد اعلام بشه که همچی آقایونی بیان کلاس درس بذارن...هه) والا من که نمیدونم کی تو حرفام حمایت کردم از شیطان پرستی ولی هرچی حرفای شما رو نیگاه میکنم میبینم میخواید بگید من حمایت کردم . البته شیطان پرستی که سهله همین الان هم کلاس انسانیت هم آزاد نیست ، کلاس یادگیری مرگ و اعدام تو ملاء عام آزاد هست و رایگان .

میشه بپرسم دقیقا وقتی داری ازیه شیطون پرست حمایت میکنی این معنیش چیه؟؟؟ فک نکنم تو این یه مورد من تنها به این نتیجه رسیده باشم..میتونید از بقیم نظر بخاید...
    دیگه من کاری به اونا ندارم...اونا باز موضوع بحث جداییه...

(به گند میشکن ذهنیت یه عده خارجی نسبت به ایرانی رو...) اون چیزی که ذهنیت خارجی ها رو نسبت به ایران به قول ادبیات شما به گند میکشه این نیست این یه قطره هست در دریای گندکاری سردمداران و بزرگان ایران امروز و این اسلام گرایان و بسیجیانی که هر روز این ایران زیبا رو به قهقرا میکشونن ، یکم کتاب در مورد ذهنیت خارجی ها از ایران بعد از انقلاب 57 رو بخون .

منظورت ازاین جمله دقیقا چیه(این اسلام گرایان و بسیجیانی که هر روز این ایران زیبا رو به قهقرا میکشونن)؟؟؟ درمورد بعضی سردمداران و بزرگان خب موافقم ولی منظورت ازاین جمله رو متوجه نمیشم...اسلام گرا که خب هممون مسلمونیم و اسلام گرا...بسیجی هم که خب بسیجی بودن به خودی خود فک نکنم توی به قهقرا کشوندن کشور سهمی داشته باشه...لطفا توضیح بده...
    خب شما که خوندی معرفی کن...چرا که نه...

(ایرانی پرچمش اسلام بوده و تاابد هم خواهد بود...حتی اگه بعضیامون به ظاهرم حتی مسلمون نباشیم...ولی کسی حق نداره این وجهه رو خراب کنه...)
    ایرانی پرچمش اول اسلام نبود زرتشت بود بعد شد اسلام ، پرچمش ایران باستان و اسلام شیعی هست ، کمی تاریخ رو مرور کن و فقط به تاریخ معاصر بسنده نکن .

من تاریخ رو مرور کردم...منتهی منظورم معاصربود...شمام به قول خودت هرجوردوس داری برداشت نکن..

(بله که درسته...حکم مرتد مرگه....اگه سواد داشته باشید راجبش بحث نمیکنید...چون توی قرآن هست...) به نقل از ویکی پدیا : (
    ارتداد به معنی "بازگشتن از دین اسلام" در چند آیه از قرآن مطرح شده، از آن میان در سوره مائده (۵:۵۴) و محمد (۴۷:۲۵) ارتداد مورد نکوهش قرار گرفته‌است. در سوره بقره (۲:۲۱۷) با تفضیل بیشتری به موضوع پرداخته شده، و مجازات مرتد در آخرت، حبط اعمال و عذاب جاودان دانسته شده‌است. در منابع روایی، اعم از کتب حدیث شیعه و اهل سنت احادیثی چند از قول و فعل پیامبر و دیگر بزرگان دینی درباره مجازات مرتد نقل شده‌است.[۱]

عزیزمن حبط اعمال و عذاب جاودانه مال اون دنیاس...من حکمشو گفتم...اونم توی این دنیا...شما سرچ کن ببین مجازات مرتد چیه....

قرآن مورد واضحی برای ارتداد از دین بعد از مسلمان شدن نگفته است. با این حال، این کتاب گروهی از مردم مدینه که مخفیانه بی اعتقاد بودند را منافق نامیده است. در سوره ۶۳ و همچنین ۲:۸تا۲۰ و ۳:۱۱۸ و ۹:۶۴تا۶۸ منافقین به عنوان باورمندان ظاهری و کافرهای باطنی توصیف شده‌اند. هیچ جریمه‌ای برای منافق تجویز نشده است تا زمانی که دست به شورش نزنند ولی در آخرت مجازات خشنی در انتظارشان است. قرآن در ۴»۸۸-۹۱ از مسلمانان خواسته که در صورت شورش منافقین، با آنها بجنگند و آنها را بکشند. ناباور به خودی خود، در قرآن هیچ مجازاتی برایش تعیین نگشته است.[۴] )

قرآن توی خیلی از مسائل واضح نگفته...اما خب روایات و فعل پیامبر و امامان که قرآن ناطق بودن که موجود بوده...ما هم پیرو سیره ایناییم...غیر اینه مگه؟؟؟
    شما چرا بحث منافقو میکشی وسط الان؟؟؟
    ناباوری یه چیزه...کافربودن یه چیزه...ارتداد یه چیز...اینا فرق داره باهم...

(کی گفته اسلام اعتقاده که شده دین؟؟؟ چرا ازخودت حرف درمیاری عزیز؟؟؟ کاری میکنی دیگه بحث نکنم باهات...پایه واساس این حرف نشونه جهله...به بهانه اثبات نظر وحرف که نباید هرحرفیو زد عزیزمن... )

من جواب شما رو به نقل از ویکی پدیا میدم و اینکه معلوم میشه منی که با شما دارم بحث میکنم چقدر حرفام سندیت داره و حرفای شما چقدر سندیت داره . ویکی پدیا : (اصول دین پایه‌های اعتقادی دین است که نخست باید به آن‌ها ایمان آورد و سپس به فروعی که از آن بر خواسته‌است پای‌بند بود. اصول دین مربوط به اعتقاد است و فروع دین مربوط به عمل.[۱] اصول دین از نظر اهل سنت، توحید، نبوت و معاد, و از نظر شیعه عدل وامامت نیز اضافه می‌گردد پایه‌های اعتقادی ادیان را شامل می‌شود؛ و در زبان‌ها، زمان‌ها و اقوام مختلف صور متفاوتی به خود گرفته‌است.)

خب این که داره اصول دین و فروع دینو میگه...چه ربطی به خود دین داره؟؟؟ شما گفتی (شیطان پرستی دین نیست یک اعتقاده اسلام و یهود و مسیح و همه ادیان هم در اصل یک اعتقاد بوده و مرور تبدیل شده به دین )... ویکی پدیا از شاکله دین های مختلف صحبت کرده...اما این ربطی به حرفای شما نداره و سند هم حساب نمیشه...اسلام و مسیحیت و یهودیت دین بودن...اعتقاد نبودن...من یه باردیگه گفتم...دین چیزیه که خدا عرضه میکنه...اعتقاد چیزیه که درون ما شکل میگیره...
    این که شیطان پرستی شده اعتقاد یه عده خاک برسر دلیل نمیشه که دین باشه یا به مرور تبدیل به دین بشه...

(حضرت علی بااون عظمتشون نتونستن توی دوره کوتاه حکومتشون اسلامو پیاده کنن...اونوقت من و امثال من میتونن؟؟؟ اسلام محمدیه داداش من...من و شماییم که محمدی نیستیم..)
    من گفتم اسلام امروز ما در ایران محمدی نیست ، باز هم برداشت غلط شما از حرف من ، بعد بگو افراطی نیستم . اگه که میگی اسلام امروز ایران محمدی هست پس مشخصه که چقدر مومن و مسلمون هستی .

داداش من اینی که من وشما مسلمونی نمیکنیم و محمدی نیستیم چه ربطی به اصل اسلام داره؟؟؟چرا اصل دینو میبری زیر سوال؟؟؟؟
    منم دارم میگم که امثال من وبقیه ایم که محمدی نیستیم و وجهه اسلام محمدی رو خراب کردیم...این ربطی به خود دین نداره...اگه اسلام واقعا پیاده میشد ک وضع این نبود...
    اسلام امروز و فردا و هرزمان دیگه محمدیه و سنت پیامبره...این من و امثال منن که محمدی نیستن...مسلمونی نمیکنن...منظور منو متوجه میشی؟؟؟

(حرف من اینه لااقل من و تویی که میدونیم راهش اشتباس پشتشو نگیریم...خدام والا ازاین بیشتر نخاسته از من و امثال من...اما ظلم به خودمونه اگه ازهمینشم کوتاهی کنیم...جهاد جزء فروع دینه..)
    اول اینکه من پشت کسی نگرفتم با تفکر مرگ بر این مرگ بر اون مشکل دارم تفکری که داره تو جوونا رخنه میکنه و چیزی نیست جز سیاست های این حکومت به اصطلاح اسلامی ایران .

خب خداروشکر که پشتش نیستی...
    این مرگ فرستادن ها وجهه سیاسی داره نه عمومی...وقتی میگی مرگ برآمریکا ینی مرگ براون سیاستمدارا و دولت مردای آمریکایی که هرروز یه جوری برعلیه اسلام یه طرح و برنامه جدید میریزن...یه روز براندازی حکومتی که حالا به قول شمااسمش فقط اسلامه...یه روزم ریشه کن کردن خود اسلام...اینو بار هام هم رهبرگفته هم بقیه...
    مرگ بر انگلیس و بقیه هم به همین معنیه...
    اینی که کشور ما اسلامی به معنی واقعی نیست دلیلش خودمونیم...درست...ولی این که اسلام پا نمیگیره دلیلش سیاستای ضداسلامی همیناهاس...اینا دشمن اسلامن...وطیفه دینی مام هست که ازشون بیزاری داشته باشیم...خدام خودش گفته شما بیزاری داشته باشین واینم اعلام کنین...

(آی گل گفتی...من این شخصو سیاه کامل میبینم...چون عقاید و باورهاش و درنتیجه خودش سیاهه...حالا به حرفایی که زده دیگه کارندارم...)
    در این مورد توضیحی نمیدم چون اصلا" درک نکردی چی میگم و خب شما میتونی کل دنیا و آدماش رو سیاه ببینی و حکومت اسلامی ایران رو سفید سفید ببینی مشکلی نیست .

بازم به قول خودت هرجور دوس داری داری برداشت میکنی...
    گفتم من این شخصو سیاه میبینم...چرا ربطش میدی به بقیه چیزا؟؟؟
    مگه به قول خودت من گفتم همه آدما؟؟؟؟
    من نظری راجب جکومت دادم؟؟؟؟

(امیدوارم هممون مثل این آقا از ترویج دینمون ابایی نداشته باشیم...ومثل پیامبرمون کامل بشناسیمش..)
    کاش ترویج بکنی و واقعان حرفت با عملت یکی باشه .

من ادعایی نکردم عزیز...تاجایی که درتوانم باشه میکنم...

منم با شما دیگه بحثی ندارم چون برداشت ها شما به کل اشتباه هست از حرفای من و اینکه فقط کلمه مرتد و اسلام و دین رو یاد گرفتی چیه البته مفهومش نمیدونم . همه حرفات با سند جواب دادم ، امیدوارم به موفق باشید و پیشرفت کنید .

پس به قول خودت ما سیاه کامل....باشه...زدی رو حرفت...
    حرف من اولش همین بود آخرش هم همینه که این آقا نباید باشه...جاش این دنیا نیست...
    من سند مرتبطی ندیدم...
    شما بیشتر عزیز...
    قربونت

8. دمت گرمـ...حرف دلمو زدیـ...فقط کاش یکی باشه که نذاره بیشتر ازاین بخوره...خعلی ضررداره براشـ...خخخخخخخ

barfi و &Farzad از این پست تشکر کرده اند.
  9. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    (شاید حرف شما راجب عکس من درست باشه...ولی خب بحث سر این آقاییه که عکسش رو پروفایل شماس...واسه همین من گفتم...وگرنه منو چه به آواتار شما؟؟؟
    من حرف این بود که شمایی که میگی من پشت این آقا نیستم طبیعتا نباس عکسش رو پروفایلت باشه
    )

یعنی شما هنوز دقت نکردی اینی که عکسش رو پروفایل من هست شاهین نیست ؟ :35::35::35:

دوست عزیز هر کی که ریشش بلند باشه شاهین نجفی نیست این یه بازیگر خارجیه .

والا از این حرفت مشخص شده با کی دارم بحث میکنم . هنوز فرق بین آدما رو تشخیص نمیدی :17:.

جوابت رو داشتم ولی دیگه باهات بحثی ندارم .

10. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می رسد که در آن، کسی که جرئت کند و بگوید دو دو تا چهار تا می شود، مجازاتش مرگ است. مسئله این نیست که چه پاداش یا مجازاتی در انتظار این استدلال است. مسئله این است که بدانیم دو دو تا چهار تا می شود، آری یا نه؟
    آلبر کامو
    طاعون
    اول اینکه من ازهرکسی میتونستم این حرفهای دوستان تازه به دوران رسیده رو داشته باشم غیرازتو! البته جای تعجبی نیست چون ماهمیشه باهم بحث میکنیم چون هنوز نمیخوای اینو قبول کنی که عقاید شخصی هرکسی به خودش مربوطه حتی شاهین! و اینکه منو هنوز نشناختی و نمیدونی تو کل زندگیم سینه چاک کسی نیستم و اگه قراره با محبوبیت داشتن کسی پیش ماسینه چاک بشیم شماباید سینه چاک خیلی ها باشین  
    واما درمورد شاهین،همیشه هستند و بودند افرادی که وقتی صحبت از واقعیت های تلخ میکنند و یا حرفهایی میزنن که به مزاج خیلی هاخوش نمیاد باید انتظار هرنوع تهمت و ناسزایی داشته باشند!
    مثل گروه های متال که بعدازمحبوبیتشون بین مردم همه به مخالفت بااونها برخاستند وتهمت شیطانی بودن رو بهشون زدند..شاهین و خیلی های دیگه نیز مستثنا نیستن!اما همیشه حرفهای افرادی قابل قبول هست که علم کافی داشته باشه و نقد افرادی مورد قبول هست که لایق نقد و علم کافی ..نه ...!
    واما آقا سامان من برای بار هزارم از شما میخوام اول درمورد چیزی اطلاع کافی داشته باشین بعد نظربدین من مطمئنم توحتی یکی از اهنگاشم کامل گوش ندادی یا اگه گوش دادی مثل خیلیا برداشتت غلط بوده که اینم باز به من مربوط نیست اما جهت رفع ابهام باید بگم شاهین توی مصاحبه با رادیو فردا توضیح داده که نه به خدایی اعتقاد داره و نه شیطان که بخواد اونارو بپرسته...دریک ویدئوی دیگه که تازه گرفته بود خودش گفته بود که ازاین اهنگ منظوری نداشته و حتی خودش از اینکه طرفدارانش ازاین اهنگش برداشت میکنن خوشش نمیاد وکاملا صریح گفته عقاید هرکسی به خودش مربوطه و ما قرار نیست هممون به یک نتیجه برسیم!
    شما این اهنگشو نقد کردی الان بهتره بری یه بار به آهنگهای دیگه اش مثل سلام،شعبان،حرف زن و .. گوش بدی تاکاملا دستت بیاد که چرا اینهمه سعی دارن بکوبنش زمین!
    من مسلمانم...وخدای خودم رو به حدکافی میشناسمش ..میپرستمش و دوسش دارم الان چندسالی هم هست شاهین گوش میدم اما نه من شیطانی شدم نه منکرخدای خودم بلکه چیزهایی دستگیرم شد که بید میشد.اجباری هم نیست ماعقایدمون رو به هم دیگه تحمیل کنیم اینهمه خواننده بی خطر داریم که صحبت همشون از چشم و ابرو پاچه یاره و هیچ خطری هم ندارند(اشعارکم خطرو کمری). :roflmao:roflmao:roflmao:roflmaoاونایی که خوششون نمیاد میتونن برن سینه چاک اونا بشن  
    باشد که رستگار شوید