1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

رانندگی آقایون افتضاحه !

شروع موضوع توسط barfi ‏Oct 24, 2012 در انجمن خنده و شوخی

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,539
    50,793
    30,088
    می خوام امروز از رانندگی پسرا بگم تا کلی بخندی

پسرایی که فکر میکنن خانما راننده نیستن

من خیلی تو خیابونا میرم و میام اول از خاطره میگم و بعد چیز هایی که شنیدم

1 امروز سر چهارراه داشتم میرفتم چراغ سبز بود من 50 متری چهار راه بودم رسیدم چهار راه ، از چهار راه رد شدم همچنان دوتا آقا پشت چراغ سبز ایستاده بودن که یه بنده خدایی داد زد حرکت کنید الان چراغ زرد میشه
    2 داشتم دنده عقب از کوچه میومدم بیرون که یه پسری یه سوت زد نه از اون سوت های بلند از همین زیر لبی ها که چی من با موتور می خوام از پشت سرت رد بشم نکته اینجاست یعنی ارزش من از یه بوق کمتره

3 . خط واحد دانشجوها داشت پارک میکرد و چند لحظه وسط خیابان ایستاده بود و منم پشت سر خط واحد بودم پسره دست گذاشته رو بوق بر نمیداره و هی بهم میگه برو دیگه کی به شما زنها گواهینامه داده

واقعا چرا بعضی از پسرا ..... هستن ینی کور بود خط واحد به اون گندگی رو نمیدید ؟ یا توقع داشت من پرواز کنم ؟

4 رفته بودم دنبال دخترم دم مدرسه یه مینی بوس ایستاده بود و 10 تا ماشین پشت سرش داشتن بوق میزدن آقا وسط مینی بوس ایستاده بود داشت با بچه های مدرسه حرف میزد در صورتی می تونست راحت پارک کنه و بعد حرف بزنه !

5 مرده با کمال پررویی دوبله پارک کرده بود و یه ماشین داشت از روبرو می اومد بهش بوق زدم گفتم میشه حرکت کنی عجله داریم لب ورچیده و سرشو تکون میده توقع داشت برم عقب و با سرعت بیام از روش بپرم !

6 داشتیم از مطهری می اومدیم به طرف میدون شهدا پسره اومده وسط راه رو گرفته با سرعت 20 تاو سرشو کرده تو گوشیش هر چی چراغ میدیم بوق میزنم انگار نه انگار دیگه به هزار بدبختی اومدم کنارش بوق زدم که بگم کی بهت گواهینامه داده که دستشو برده بالا می خواست فحش بده

7 داشتم دور میدون دور میزدم یه آقای محترم راننده تاکسی بر عکس میدون داشته میرفته که یه ماشین دیگه میزنه بهش

8 دیزوز ظهر داشتم دور میدون شهدا دور میزدم که یه آقای با ماشین زده بود عقب ماشین یه خانمه از خود راضی پیاده شده بود داشت با خانمه دعوا میکرد که چرا زدی ترمز کی به تو گواهینامه داده :eek: افسره اومد گفت آقا شما مقصرید

9 داشتیم تو خیابون میرفتیم دیدیم یهو مرده پاشو زد رو ترمز ورفت تو پارک اصلا انگار نه انگار کسی پشت سرشه

10 یه روز پیچیدم تو خیابون فرعی اومدم جلوی ماشین پارک کنم درب ماشینشو باز کرد زد آینه و گلگیر ماشینمو خراب کرده پایین شدم اومدم طرفش اونطرف چندین دانشجو ایستاده بودن و به من می خندیدن و طرف اومده شاکی این چه طرز رانندگیه زدی ماشین منو خراب کردی خانم گفتم شما درب ماشین رو باز کردین شما مقصریدا دیدم نه بابا این بنده خدا از اون پرروهاست که فک میکنه زنها راننده نیستن گفتم خودت خواستی زنگ زدم 110 و رییسم که همون نزدیکی بود وقتی رییسم اومد گفت بیا دست بردار مقصر تویی از کنار ماشینش حرکت کردی گفتم شما دیگه چرا چون دخترم تو ماشین بود و مدرسه اش داشت دیر میشد کلید ماشین رییسم را گرفتم و بهش گفتم تا پلیس نیومده نریا ربع ساعت بعدش رییسم زنگ زد گفت طرف 30 تومن جریمه شده و یه کوپن هم کنده داده به من تا بری ماشینت رو درست کنی واقعا حقش بود تا اون باشه فکر نکنه ما زن ها راننده نیستیم بهم میگفت اگه درب ماشین رو باز نمیکردم میزدی ماشینم رو خراب میکردی منم بهش گفتم ببین دست فرمونم عالیه مطمئن باش این اتفاق نمی افتاد رییسم سیاه شده بود داشت می ترکید از خنده خیلی هودشو کنترل کرد خودشو بعد بهم گفت این اعتماد به نفست منو کشته چ

11 یه روز با دختر عمه و دااش کوچکم و نازی دخملم داشتیم تو خیابون میرفتیم دوتا پسر شیطون شروع کردن اذیت کردن به دختر عمه ام گفتم می خوای حالشون رو بگیریم جاتون خالی یه کورس درست و حسابی باهم گذاشتیم اونا پشت سر ما بودن دور میدون دور زدیم داشتم مستقیم میرفتم دیدم یه چاله هست که لاستیک ماشین گذاشتن تا مردم نیفتن تو چاله منم سرعتمو زیاد کردم رفتم طرفش دختر عمه و داداشم شروع کردن جیغ زدن وقتی چند متریش رسیدم یهو جاخالی دادم ماشین پژو پسرها افتادن تو چاله وای خدا چقدر اونشب خندیدیم دیگه غیبشون زد ندیدمشون

12 یه روز هم داشتم از خیلبون با سرعت 80 میرفتم ساعت 3 ظهر تابستون بود و خلوت یهو دیدم یه آقای راننده اومد وسط خیابون ایستاد هر چی بوق زدم انگار نه انگار رفتم تو سینه ماشین الهی شکر کمربند بسته بودم وقتی پیاده شدم مرده با چندتا پسر پیاده شدن و شروع کردن باهام دعوا کردن منم توپیدم بهشون گفتم چقدر پرروید شما اومدی وسط خیابون طلبکار هم هستی؟ سریع زنگ زدم 110 همه مردها میومدن طرفم و متلک می پروندن و منم با چشم غره از خودم دورشون میکردم وقتی پلیس اومد متر گرفت خیابون اون طرف بزرگتر بود و منم یهو نگام افتاد به تابلو ایست زنگ زده زیر درخت گفتم ببخشید اونا تابلو ایست داشتن پس فرعی بوده و اون آقا مقصر شد و منم با غرور سرمو گرفتم بالا گفتم دیدی راننده نیستی آقای محترم

دعای من در حق مردها !

الهی آمین یادتون نره !

خدایا به مردها بیاموز که ماشین چراغ راهنما داره هر کاری می خوان بکنن حدود 100 قبلش این راهنمای لا مذهب رو راه بندازن ( آمین )

خدایا به مردها بیاموز که یک لامپ 500 تومنی از جون خودش وخانمش . بچه هاش ، دوستاش و پدرو مادرش کم ارزش تره

خدایا به مردها بیاموز وقتی می خوان بیان تو خیابون اصلی یه لحظه صبر کنن و مثل .... نیان وسط خیابون

خدایا به مردها بیاموز اگه بلد نیستن پارک دوبل کنن خواهشا مورب پارک نکنن و یا اینکه دوبله پارک نکنن

خدایا به پسرها بیاموز اگه دختری روشون رو کم میکنه از حرص نیان بزنن آینه ماشینشو بکنن یا هی با ماشینشون نزنن عقب ماشین دختره یا اینکه سو بالا نزنن

خدایا به پسرا بیاموز وقتی سوار ماشین شاسی بلند میشن فکر نکنن شاهزاده اند و توقع نداشته باشن همه از جلو راهشون برن کنار و بهشون بفهمون در دیدگاه ما انگار اونا سوار الاغ هستن و تازه به دوران رسیده اند

خدایا به پسرا بیاموز خواهشا وقتی سوار موتور هستن به یه خانم راننده متلک نپرونه و ازش ایراد نگیره چون به نظر خانمها اگه اونا راننده هستن چرا سوار موتور میشن پس مقام خانمها بالاتره چون این لیاقت رو داشتن که پشت ماشین بشینن

خدایا به مردا بیاموز اگه خانمها نه راه میرن و نه راه میدن حداقل اگه تصادف میکنن ماشین خراب میشه ولی اونا هم جون خودشون میگیرن و هم جون طرف مقابل

خدایا به مردا بیاموز وقتی تصادف میکنن اول فکر کنن و بسنجن که مقصر کیه تا وقتی افسر اومد و ناخونشو طرف اون گرفت و گفت تو مقصری از خجالت آب نشن

รђเ๓ค، setareh، nama و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    شما خانما اصلا رانندگی بلد نیستید!!!!
    مثل لاک پشت...
    تو اتوبان با دختره کورس گذاشتم دیدم واقعا در رانندگی هوشتون پایینه!!
    البته من خواهرم فوق العاده است رانندگیش نسبت به باقی خانوما....

3. barfi

20,539
    50,793
    30,088
    من که هنوز گواهی نگرفتم....!
    اما یه بار با بابایی تو جاده خلوت نشستم بهم گفت دست مریزاد....!
    دخمل گلم اگه تو گواهی بگیری من دیگه هر روز باید برم تعمیر گاه...!:16:

4. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    منم نگرفتم اما دی ماه 18 ساله میشم میرم بستونمش. ولی عده خاصی از مردا اینطوری هستن که فکر میکنن 10سال رانندگی کردن دیگه همه قوانین رو بلدن نگو بابا قوانین روز به روز عوض میشه .

barfi از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi

20,539
    50,793
    30,088
    :17:

6. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    جدا اگه خدا پسرا رو خلق نمیکرد ما باید به کیا میخندیدیم !! ؟؟؟ :16:

shiva از این پست تشکر کرده است.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    به رانندگی های افتضاح خانوما...
    به پارک دوبلای بی خودتون...
    به دودستی فرمونا چسبیدنتون...
    به استرستون...

DancetheDevil_94 از این پست تشکر کرده است.
  8. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    هر چی ام باشیم به اندازه شما پسرا دیگه ضایع نیستیم !! :p

nanaz asali از این پست تشکر کرده است.
  9. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270