1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

راز افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی

شروع موضوع توسط Admin ‏Aug 26, 2012 در انجمن مسائل زناشویی

 1. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,953
  74,070
  رازی که رابطه جنسی بین زوجین را عالی می کند وشور و شهوت جنسی را زنده نگه می دارد، در مفهوم دو قطبی بدن رابطه جنسی نهفته است. همان طور که قطب منفی آهن ربا قطب مثبت آهن ربای دیگر را جذب می کند، زوج به هنگام پرداختن به رابطه جنسی با نشان دادن قطبیت مخالف هم، باعث افزایش جذابیت، خواهش و لذت جنسی می شوند.
  در رابطه جنسی، دو قطب مخالف وجود دارد: لذت بخشیدن و لذت بردن، وقتی یکی لذت می بخشد و دیگری لذت می برد، لذت جنسی به سادگی ایجاد می شود. در رابطه جنسی دو قطبی، طرفین به نوبت و به طور آگاهانه در قطب های مخالف جابه جا می شوند تا خواهش و لذت را به اوج برسانند. در حالی که یکی لذت می دهد، دیگری لذت می برد؛ و سپس چرخه عوض می شود: اولی باز می ایستد تا دومی لذت دریافت کند.
  این رابطه دو مرحله دارد: ابتدا مرد دریافت می کند و زن می بخشد؛ سپس مرد به لذت دادن و برآوردن نیازهای زن می پردازد و زن توجه اش را به بهره بردن معطوف می کند. در مرحله ی اول رابطه جنسی دو قطبی، مرد مقدم بر هر چیز در پی لذت خود است، مطمئناً دلش خواهان لذت بردن زن نیز هست، ولی فعلاً به آن توجهی ندارد. در این حالت، زن در قطب مخالف به سر برده، به فکر تحریک مرد است و انتظار تحریک شدن ندارد.
  اما، در مرحله ی دوم، نوبت به زن می رسد که دریافت کند و مرد لذت ببخشد. زن هر آنچه می توانسته برای لذت دادن به مرد صرف کرده و حال زمان آن است که لذت ببرد. به این طریق، هر دو آنچه را که می خواهند به دست می آورند.

  ابداع رابطه جنسی به صورت دو قطبی

  مرد دوست ندارد همیشه بدون هیچ چشم داشتی وقت طولانی ای را صرف پیش نوازش شریک جنسی اش کند تا او را به ارگاسم برساند.
  اگر مرد علاقه به پیش نوازش همیشگی ندارد، به دلیل اهمیت ندان به لذت زن نیست، بلکه بنا به شرایطی است که خود او دارد. تفاوت زمانی میان تحریک پذیری مرد با زن در برخی موارد مسئله ساز است.
  مر با توجه به خود و بدون پیش نوازش زن، باعث ایجاد مقاومت در زن می شود. انتظارهای طولانی نیز مرد را مستأصل می کند. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، انرژی کافی برای برآوردن نیاز زن نخواهد داشت. بنابراین، در فقدان مطلوبیت، مرد علاقه به نزدیکی را از دست می دهد؛ زیرا دیگر حاضر نیست آن زمان طولانی را صرف کند. به او حق هم باید داد. در انتهای یک روز کاری پرمشغله، گاه واقعاً خسته و بی حوصله می شود. فکر این که باید تمام آن پیش نوازش ها را انجام دهد، به راستی مأیوس کننده و از تحرک اندازنده است.
  البته آن طرف قضیه، برای زن نیز شرایط مشابه ای وجود دارد. زن نسبت به نزدیکی سرد می شود، زیرا وقتی مرد می کوشد سریع به او ارگاسم دهد، مایل نیست با واکنش مثبت نداشتن مرد را مستأصل کند. به این علت، لذت رابطه جنسی برایش کاهش می یابد و او علاقه اش را از دست می دهد. در واقع، رابطه جنسی وقتی خوشایند است که زن خود را ناگزیر به برانگیخته شدن فوری نبیند. او هیچگاه به درستی نمی داند چقدر طول خواهد کشید و یا این بار رخ خواهد داد یا نه.
  رابطه جنسی دو قطبی راه حل مشکل را به دست می دهد و (همان طور که خواهید دید) مزایای بسیار دیگری نیز دارد. مرد به جای انتظار کشیدن و احساس حرمان کردن، می تواند ابتدا به کار خود بپردازد و هرکاری که موجب برانگیختنش می شود انجام دهد. سپس وقتی به آستانه ی ارگاسم رسید، وقتش رسیده متوقف شود و شروع به تحریک همسرش کند. در این مواقع، همه ی پیش نوازش هایی که زن نیاز دارد به او می دهد تا او ارگاسم را تجربه کند. آنگاه خود نیز به ارگاسم می رسد.
  غالباً رابطه جنسی دو قطبی با تحریک مرد و رشد خواهشش برای رهایی شروع می شود و زن فقط از تحریک مرد و دیدن برانگیختگی او لذت می برد.
  زن همانند مرد تحریک نمی شود. هدف هم این نیست. او صرفاً شوهر را تحریک می کند. برای این منظور نیز می تواند به نوازش یا در آغوش گرفتن مرد بپردازد یا از شیوه های دیگری استفاده کند. تمام کارها برای ایجاد برانگیختگی در مرد است. در این زمان، مرد در حال دریافت کردن و لذت بردن است و زن در حال لذت بخشیدن به اوست.
  بعد از حدود پنج دقیقه، مرد که به اوج نزدیک شده و در مرزهای ارگاسم به سر می برد، علامتی به زن می دهد تا از تحریک بیشتر او باز ایستد.
  مرد آمادگی یافته تمام لذتی را که از زن برده به او بدهد. همچنان که مرد به آهستگی تحریک را شروع می کند، زن می تواند بیاساید و به لذت بردن و احساس کردن بدن خویش بپردازد. این را به یاد بسپارید، مرد دو تا سه دقیقه برای برانگیخته شدن نیاز دارد، اما زن ده برابرش را می خواهد.
  از نظر علمی مرد دو تا سه دقیقه بیشتر برای برانگیختگی و به ارگاسم رسیدن نیاز ندارد، ولی باید به خود یادآور شود زن به ده برابر آن، یعنی بیست تا سی دقیقه وقت نیاز دارد.
  عوض کردن قطب ها
  در دفعات اول، برای مرد متوقف شدن، عوض کردن قطب ها و به مرحله ی دوم رفتن بسیار سخت به نظر می رسد. به خصوص، هنگامی که در مرحله ی اول به مقاربت پرداخته باشند، ممکن است به شدت تحریک شده باشد. خوشبختانه مرد نسبت به نیازهای همسرش بسیار حساس است و وقتی حس کند زن برای تحریک شدن و رسیدن به ارگاسم نیازمند خودداری اوست؛ کنترل مورد نیاز را بر خود اعمال می کند.
  بیولوژی متفاوت زنان و مردان باعث می شود بعد از ارگاسم تجارب متفاوتی داشته باشند. برانگیختگی زن بعد از ارگاسم حفظ می شود و حتی می تواند لذت بیشتری از مقاربت ببرد. در این حالت، هورمون های لذت بخش زن در سطح بالایی باقی می مانند. مرد این گونه نیست. او بلافاصله بعد از ارگاسم برانگیختگی اش را از دست می دهد و هورمون های لذت بخشش بی درنگ پراکنده و ناپدید می شوند. وقتی مرد کارش تمام شد، تمام شده است.
  اکنون بهتر می توانید بفهمید چرا تقدم ارگاسم زن بر مرد اهمیت دارد. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، دیگر انرژی ای برایش باقی نمی ماند تا زن را سیراب کند؛ اما زن پس از ارگاسم داشتن، چون همچنان برانگیخته است، هم به مرد ارگاسمش را می دهد و هم خود از ادامه یافتن مقاربت، لذت بیشتری می برد.
   
  ayda jooon، مهربون، nanaz asali و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  :16:ادمین اینا چیه میزاری چشم و گوش بچه ها باز میشه:16:
   
  mahsa mollazadeh و MahD!ye از این پست تشکر کرده اند.
 3. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,953
  74,070
  اینا 100 مثل منو تورو درس میدن
   
  کلوچه خانوم و marzieh از این پست تشکر کرده اند.
 4. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  الان من چشم و گوشم باز شد جواب مامان و بابامو کی میخواد بده مطالب خاک بر سری میزاری :16:
   
  mahsa mollazadeh و MahD!ye از این پست تشکر کرده اند.
 5. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,953
  74,070
  شمارمو بده من خودم جوابشونو میدم
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 6. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  :16:باشه
  میخوای اعتراف کنی مطالب خاک برسری گذاشتی !!!
   
 7. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,953
  74,070
  نه
  قانعشون میکنم که خاک بر سری نیس
   
  کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
 8. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  :17:
  دیگه چی کار میشه کرد خوندم چشمو گوشمم باز شد دیگه کارم از این حرفا گذشت برادر ادمین
   
  mahsa mollazadeh از این پست تشکر کرده است.
 9. Admin

  Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

  13,104
  26,953
  74,070
  یعنی انقد بی جنبه ای؟
   
  mahsa mollazadeh از این پست تشکر کرده است.
 10. marzieh

  marzieh

  6,019
  4,146
  726
  :cautious::cautious::cautious::cautious::cautious::cautious::cautious:
  تو مطلب گذاشتی من خوندم چشمو گوشم باز شد !!
  حالا بهم میگی بی جنبه ؟؟!:28:
  من قبلا از این که این مطلب رو بخونم اصلا نمیدونستم فرق دختر پسر تو چیه فکر میکردم هرکی موهاش بلنده دختره هر کی موهاش کوتاس پسره !!! :whistling:
   
  mahsa mollazadeh، Nayereh و vandad از این ارسال تشکر کرده اند.