1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

رازهای عجیب از مردان متولد مهر

شروع موضوع توسط JOUDIaBot ‏Mar 11, 2015 در انجمن فال و طالع بینی

 1. JOUDIaBot

  JOUDIaBot گل همیشه خندون

  737
  3,275
  10,115
  خودتان مي گويي هنوز که ماه مهر نرسيده که شما به عنوان نويسنده داريد در مورد متولدين اين ماه مي نويسيد بايد به شما عرض کنيم که ماه چيني(منظور ما همان چيني شکستني است!) درست از همين الان که شما داريد مطلب ما را مي خوانيد شروع مي شود و الان مهري ها وارد ماه خودشان شده اند! بخوانيد و حال کنيد!
  اغلب متولدين مهر داراي دو گوش، دو پا، دو دست و يک دماغ هستند. دماغ متولدين اين ماه يا بيش از اندازه گنده و يا خيلي کوچک است. و کمتر کسي از متولدين اين ماه را مي توان پيدا کرد که از دماغي ميزان و استاندارد برخوردار باشد. علامت طالع بيني متولدين مهر عقرب است. بنا به روايتي، خالق ضرب المثل "نيش عقرب نه از ره کينه است، اقتضاي طبيعتش اين است" يک آدم متولد مهر بوده که در رديف بزرگ ترين توجيه گران زمان خودش محسوب مي شده است! همچنين با توجه به يک چنين علامت طالع بيني مي توان نتيجه گرفت که خواننده تصنيف "عقرب زلف کجت با قمر قرنيه" هم يک خانم متولد مهر ماه بوده است. عنصر متولدين مهر ماه آب است. البته بايد اذعان کرد که نبايد کارگردان يک سريال ضعيف تلويزيوني را به صرف اينکه آب به کارش بسته است متولد مهر ماه خواند! متولدين مهر ماه برخلاف عنصرشان هيچ نوع ميانه اي با هيچ گونه آبي ندارند.
  اگر يک روزي با يک متولد مهر ماه پرحرف مواجه شديد که از زمان بدو شکل گيري اش به صورت يک جنين تا حالا که دختر پنجمش، هفتمين پسرش را حامله است بدون ذره اي مکث و حذف تاريخي برايتان تعريف کرد، قبل از اينکه او را نکوهش بکنيد شانس و اقبال خودتان را مورد بازنگري قرار بدهيد زيرا مهري ها اساسا آدم هاي کم حرفي هستند و آن يک مورد در تمام مهري ها يک استثناست که حالا آمده به پست شما خورده!
  **
  مرد متولد مهر
  مردهاي متولد مهر خيلي سرسخت هستند به طوري که اگر از طبقه پنجم يک ساختمان در حال ساخت يک شاخه آهن روي سرشان بيفتد چيزي که خواهد شکست آهن است نه سر آنها! اگر جزو دوستان، اقوام و همسايه هاي يک مرد مهري هستيد، مطمئن باشيد که نمي توانيد مانع تصميمات مهم او بشويد. گر چه در بسياري جاها حق با شماست و تصميمات آشناي مهري شما مهم نيست مثل اينکه تصميم گرفته که در مراسم شب عقدش که همه او را نگاه مي کنند دستش را توي بيني اش بکند!
  مرد متولد مهر شيفته اسرار بوده و هيچ رازي را سربسته باقي نمي گذارد. از آنجا که اسرار زنانه قدرتمندترين وسيله دفاع هر دختري به شمار مي روند وقتي که مرد مهري اسرار شما را کاملا آشکار مي کند احساس مي کنيد که خلع سلاح شده و بي حفاظ در معرض او قرار گرفته ايد اما نگران نباشيد زيرا مردهاي متولد مهر به دليل اينکه به اين مفهوم قراردادي اعتقاد دارند که چون مردند بنابراين نامرد نيستند، با شما ازدواج مي کنند.مرد متولد مهر يا شوخي نمي کند و يا اگر شوخي بکند در حد وحشتناکي مي کند. مثلا ممکن است که از شما خواهش بکند که از نردبان بالا رفته و چيزي را از روي پشت بام برايش بياوريد و همين که شما به پله آخر نردبان رسيديد با لگد به پايه نردبان بزند و شما را از آن بالا پايين بيندازد و درست در همان لحظه اي که شما داريد از درد به خودتان مي پيچيد، او دلش را گرفته و بخندد و بگويد: ناراحت نباش خواستم کمي مزاح بکنم! مرد متولد مهر ممکن است که در راستاي گسترش فرهنگ مزاح خيلي کارهاي ديگر با شما بکند. اگر مردد هستيد که با يک مرد متولد مهر ازدواج بکنيد يا خير، به شما توصيه مي کنيم که ترديد نکرده و حتما اين کار را انجام دهيد زيرا مرد متولد مهر با همان يک بار ازدواج از هر چه زندگي مشترک است بيزار مي شود و ديگر تن به هيچ ازدواجي نمي دهد و اين براي شما که نگران ازدواج مجدد همسرتان هستيد يک ايده آل محسوب مي شود.
  زن متولد مهر ماه
  اگر شما تصميم داريد که زني بگيريد که برايتان غذا درست بکند و به طور کل نيازهايتان را تامين بکند، تحت هيچ شرايطي سراغ زن مهر ماهي نرويد زيرا زنهاي متولد مهر حتي اگر خودشان هم در اوج گرسنگي باشند به تکه ناني کپک زده قناعت مي کنند و مي توان اين طور نتيجه گيري کرد که اغلب عرفاي عزلت نشين از دامن يک مادر مهر ماهي به اوج رسيده اند.
  هيچ وقت به زن متولد مهر توهين نکنيد زيرا او از شما بدجوري انتقام مي گيرد. به عنوان مثال ممکن است که شما درخيابان يک شاخه گل را از روي دوستي و محبت به همسر متولد مهر تان هديه بکنيد. اما او متوجه دوستي شما نمي شود بلکه تصور مي کند که چون اين گل روي دست شما سنگيني مي کرده و خسته شده بوديد اين گل را به او داده ايد و به اولين مامور پليسي که مي ر سد شما را که شوهرش هستيد به عنوان يک مزاحم خياباني به او معرفي مي کند.
  اگر آدم ضعيفي هستيد اصلا سراغ زن مهر ماهي نرويد چون زندگي تان خيلي زود به هم مي ريزد. زن متولد مهر تنها نسبت به مردان قوي وفادار خواهد ماند. اگر مرد ضعيفي هستيد و قبل از خواندن فالخند اين ماه با زني مهري ازدواج کرده ايد به شما توصيه مي کنيم که روزي دوازده زرده تخم مرغ، يک گالن بيست ليتري شير گوسفند و نيم کيلو عسل را با روغن حيواني سرخ کنيد و داغ داغ بخوريد تا قوي بشويد. اصلا اشتباه نکنيد، زن متولد مهر شما الکي مي گويد که تسلط و زورگويي هيچ مردي حتي شما که شوهرش هستيد را نمي تواند تحمل بکند. به اين دليل که او يک زن متولد مهر است و از خصوصيات بارز زنهاي متولد اين ماه هم توهم است، مي توانيد با خيالي آسوده زورگويي کنيد و کاملا هم مسلط باشيد!
   
  •KOSAR• و H@MID از این پست تشکر کرده اند.
 2. •KOSAR•

  •KOSAR• Lady Of Autumn

  2,451
  13,535
  6,078
  :35:
   
  JOUDIaBot از این پست تشکر کرده است.