1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دیوید کیج : Beyond تنها یک بازی نیست

شروع موضوع توسط Lovelys ‏Jul 31, 2012 در انجمن خبرچین Ps

1. Lovelys

Lovelys مدیر انجمن بازی

370
    227
    218
    دیوید کیج،سازنده عنوان تازه معرفی شده Beyond:Two Souls در طی یک مصاحبه جالب گفته است که Beyond:Two Souls تنها یک بازی نیست و چیزی فراتر از یک بازی و یک سرگرمی می‌باشد،او Beyond:Two Souls را به یک زندگی جداگانه و تجربه‌ای جدید تشبیه کرد.
    همون طور که می‌دونید داستان Beyond:Two Souls پیرامون یک دختر ۱۵ ساله با نام “جودی هلمز” که قدرت‌هایی فراطبیعی داره هست و هنرپیشگی این شخصیّت را “الن پج” بر عهده دارد.
    .

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

.
    کیج در طی مصاحبه‌ای با خبرنگار EDGE گفت:
    “من نمی‌خوام Beyond:Two Souls تنها یک بازی و یک سرگرمی باشد که انگشتان شما را وادار به حرکت کند؛این عنوان ذهن شما را درگیر خود می‌کند و چیز‌های متفاوتی به شما می‌آموزد و شما را با دنیای جدیدی آشنا می‌کند.بازی‌کننده‌ها با Beyond:Two Souls یک تجربه منحصر به فرد و احساسی خواهند داشت و بیش‌تر باید از عقل خود کمک بگیرند؛شاید بازی‌کننده‌ها از این موضوع خوششان نیاید و یا هر مشکلی دیگر وجود داشته باشد،امّا این آن هدفی است که من در Beyond:Two Souls به دنبال آن هستم.”
    Beyond:Two Souls قرار است به صورت انحصاری برای PS3 عرضه شود. (منبع : دنیای بازی )

nama، کلوچه خانوم و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. nama

nama

1,808
    2,577
    355