1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دیــآلوگــے کِـ اِمـروز تو تآکســے شآهِدِش بودَمـ

شروع موضوع توسط ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ ‏Jul 14, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    پسرچی یه موجوددددددددمریض منحرففففففففففففففف ایه قران درباری پسراگفت فی قلوبهم مرض فهمیدی:8::8:یعنی ذات هیز کثیفیت:35::35:

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ و ×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده اند.
  2. اونوقت لابد پسرم انگل خانواده و......؟
    هرکسی جای خودشـ....
    اسمی برده نشده چون هزار جا اسم ازآدم وانسان برده شده...وضمایرشم مشخصه مذکره...
    پیامبر این همه حدیث گفتن که امثال شما زنده به گور نشن...
    من مث شما پرچم فمنیستی نگرفتم دستم ....ولی برای مرد وزن به یک اندازه ارزش قائلم...
    درضمن روز پسرنداریم چون روز مرد داریمـ......فرق هست بین زن ودختر ولی فرق نیست بین مرد وپسر....
    حالا پرجم بالا........

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ از این پست تشکر کرده است.
  3. دیگه نگم که حضرت علی چی گفتن راجبتونـ.....

4. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    چرافرق هست زیاددددددهست بروووسوره نسااااااااا مریم بخون ارزش زن بفهمننننننننننن این احادیث گفت شده ک خلقت ادم از ارزششششششششششششش مونث بفهمن ک چه قدر بالاست:32::32:ولی کدوم سوره دربرای مرد ک درباری ارزش مرد ان قدرتاکید کن:35:والااااااااتواون جایی ک میدونمممم همش درباری دخترا ارزشش احادیث سورس:32::32:ولی همش درباری مردا میگن مریض هیززززززززززز برو کتاب بخون بعد بگوووووووو:35::35::35:

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ و ×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده اند.
  5. میخای بگی قرآن خوندی الان؟باشهـ...
    باشه میشمرم براتـ....
    آل عمرانـ...یونسـ...هود...یوسفـ...ابراهیمـ...المومنون(ضمبر مذکره)...لقمانـ...مخمد...نوح...دیگه من وارد مباحث تفسیری نمیشم...چون تا همینجاش بسهـ...
    شما توی توهماتت اینجوری فک کن...ولی اونی که شما ازش به عنوان حدیث و آیه یاد میکنی روی انسانیت و ادم بودن بناشده....نه مرد و زنی...آیه ی فی قلوبهم مرض هم مال همین موضوعه خانوم دانشمند ومفسر....
    به یکیم بگو بیاد از برق بکشتت...:143:

6. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    والاااااااااین سورهایی ک گفتی درباری کارا پیامبر گفت درباری مرد چیزایی نگفتتتت:35::35::35::35:اتفاقااین ایه جمعش مذکررررر درباری شماهاستتتتتتتتتت باعقل احادیث درباری دختراست چون اسم دختربرده شدههههههههههه من بادمایی بی سواددددددد بحث نمیکنم سوادت تحصیلات درحد من نیست ک بخام باهات وارد بحث شممم :35::35::35:

7. شما خوندی که نگفته؟؟؟؟؟
    لابد این پیامبرام همه زن بودن؟؟؟؟
    تقصیر من بود که باشما وارد بحث شدم....خوش به حال شما باسواد....
    من دیگه حرفی ندارمـ...