1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دیبالا: یوونتوس امسال، موفق تر از سال گذشته خواهد بود

شروع موضوع توسط Pєумαη_кQz ‏Jul 15, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. دیبالا: یوونتوس امسال، موفق تر از سال گذشته خواهد بود
    c61323970e634fa2166a80f16186c40c.

ستاره جدید باشگاه یوونتوس امیدوار است فصل فوق العاده ای را در پیراهن این تیم سپری کند.
    طرفداری- خرید چهل میلیون یورویی باشگاه یوونتوس، امروز در اولین کنفرانس خبری باشگاه برای بازیکنان تازه وارد حاضر شد. این ستاره 21 ساله آرژانتینی، بر خلاف شایعات روز گذشته، پیراهن شماره 21 را به تن خواهد کرد. به گزارش وب سایت یوونتوس، پائولو دیبالا در کنفرانس امروز گفت:

بازی کردن برای باشگاه بزرگی مثل یوونتوس، گام مهمی برای من تلقی می شود. امیدوارم هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان یک انسان، رشد پیدا کنم و بازیکنی کلیدی برای تیم، لقب بگیرم. یوونتوس باشگاهی مناسب، برای بردن جام ها در دوران فوتبال من است. بیانکونری فصل گذشته، فصل فوق العاده ای را سپری کرد. ناراحت کننده بود که نتوانستیم قهرمان اروپا شویم اما من فکر می کنیم، امسال می توانیم موفق تر شویم.

0cf87e2e567357f3461143f8c00dd114.

با توجه به جایگاهم در زمین فوتبال، فکر می کنم می توانم در تمام خطوط تهاجمی بازی کنم، اما باید با مکس الگری صحبت کنم تا ببینم او در چه پستی، می تواند بهترین بازی را از من بگیرد. شماره 21 را دوست دارم، زیرا سن من را نشان می دهد، همچنین بازیکنان بزرگی در باشگاه، شماره 21 را پوشیده اند. ورود بازیکنانی همچون سیمونه زاتزا و ماریو مانژوکیچ می تواند به ما کمک بیشتری کند، زیرا یووه در سه تورنمنت در حال مبارزه است و همچنین در ماه آگوست، سوپر کاپ را در پیش داریم. شور و اشتیاق زیادی در تمرینات یوونتوس برای موفقیت وجود دارد و ما می خواهیم این مسئله را در زمین نشان دهیم.

Sepodika:D از این پست تشکر کرده است.