1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دیالوگهای ماندگار سینمای ایران!

شروع موضوع توسط Admin ‏Mar 6, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,519
    50,757
    29,811
    چيه برادر؟! جشن تولده. ممنوعه؟ زن بي‌حجاب نداريم.زن باحجابم نداريم.مردبي‌غيرت نداريم . مرد با غيرتم نداريم. نوار مبتذل نداريم. ماهواره نداريم. صور قبيحه نداريم.حشيش، گرس، ترياك، ذغال خوب و رفيق ناباب نداريم. رقص، آواز،خوشي،خنده، بشكن و بالابنداز نداريم. شرمنده ‌تونم هيچ چيز ممنوعه كلاً نداريم.. نداريم. مهمونيه ولي مهمون هم نداريم... جشن تولد يه بچه‌اس ولي بچه هم نداريم.(محمدرضا فروتن- شب يلدا)

barfi 2، zeinab، amir reza و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    خدايا من شکايت دارم .من شاکي ام . پس کو رحمانت؟ پس کو رحيمت؟ آخه چرا اينجا؟ چراحالا؟ چرا اينطوري؟ من شکايتمو پيش کي ببرم؟ به کي بگم؟ (علي دهکردي- از کرخه تا راين)

3. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    شما مطمئناً تو دبستان نقشه جغرافيايي ايران رو ديديد، شبيه يک گربه است، ارمنستان، آذربايجان، ترکمنستان، افغانستان، پاکستان، اين کشورهاي گوگولي خليج فارس، کويت،عربستان،عراق،ترکيه. مي‌دونيد نظرشون راجع به اين گربه چيه؟ اگر ميدونستين مطمئناً اجازه نمي‌دادين يه مربي آبروي ما رو ببره!

4. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    حرفاي خوب هميشه مال آدماي خوب نيست
    (هانيه توسلي- شب هاي روشن)

5. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    اينجا نميشه به کسي نزديک شد” آدما از دور دوست داشتني ترن....اگه دو نفر به قيمت دوستي مجبور شن به هم دروغ بگن بهتره تنهايي بشينن و به چيزايي که دوست دارن فکر کنن؛ تو اين ديار برد با اوناييه که از مخشون کار ميکشن. بخواي از دلت مايه بذاري سوختي؟! (داريوش ارجمند- آدم برفي)

6. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    وقتي داريم تو خيابون راه ميريم يک بچه 12-13 ساله بهت بگه بچه قرطي، تا هم بخواهي حرف بزني بهت بگن خفشو بمير، نتوني تو جامعه ات حرف خودت رو بزني ! پليس ايران: حالا ميخواهيم جبران کنيم! چه جبراني؟ واسه من راهي نمونده که شما بخواين جبرانش کنيد، پليس ايران: بکش تو خاک خودمون؛ خاک من کجاست فتاح؟؟؟ خاکي که توش عشق جرمه، خاکي که جوونشو به جايي ميکشونه که اين همه مامور منتظرن تا مغزشو متلاشي کنن( گفتگوي بهرام رادان و جمشيد هاشم پور- آواز قو)

7. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    اگه روزنامه و راديو تلويزيون مال مردم باشه، حرف مردمو مي‌زنه. اگه مال دولت باشه، حرف دولت. حکومت نظامي‌هم فايده‌اي نداره.(سعيد راد- خط قرمز)

8. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    هروئين، حشيش، يوگا، جن‌گيري، تي‌ام، فال و اين اداهاي تازه ژاپني و خلاصه انواع نشئگي براي وامونده‌ها خوبه. آدمي‌که فکر مي‌کنه، يعني فکر داره، احتياج به اين جور مزخرفات نداره.(فريماه فرجامي-

تيغ و ابريشم)

9. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    ببين دلخوري، باش،عصباني هستي، باش، قهري،باش، هرچي مي‌خواي باشي، باش !ولي حق نداري با من حرف نزني، فــَميــدي؟( زنده ياد خسرو شکيبايي- خانه سبز)

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

10. barfi

20,519
    50,757
    29,811
    ولله که شهربي تو مرا حبس مي‌شود، آوارگي و کوه و بيابانم آرزوست(پرويز پرستويي- کتاب قانون)