1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دیالوگهای ماندگار سینمای ایران!

شروع موضوع توسط Admin ‏Mar 6, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,517
    50,733
    29,778
    وقتی داریم تو خیابون راه میریم یک بچه 12-13 ساله بهت بگه بچه قرطی، تا هم بخواهی حرف بزنی بهت بگن خفشو بمیر، نتونی تو جامعه ات حرف خودت رو بزنی ! پلیس ایران: حالا میخواهیم جبران کنیم! چه جبرانی؟ واسه من راهی نمونده که شما بخواین جبرانش کنید، پلیس ایران: بکش تو خاک خودمون؛ خاک من کجاست فتاح؟؟؟ خاکی که توش عشق جرمه، خاکی که جوونشو به جایی میکشونه که این همه مامور منتظرن تا مغزشو متلاشی کنن (گفتگوی بهرام رادان و جمشید هاشم پور- آواز قو)

maryam khanom، barfi 2، zeinab و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    اینجا نمیشه به کسی نزدیک شد” آدما از دور دوست داشتنی ترن....اگه دو نفر به قیمت دوستی مجبور شن به هم دروغ بگن بهتره تنهایی بشینن و به چیزایی که دوست دارن فکر کنن؛ تو این دیار برد با اوناییه که از مخشون کار میکشن. بخوای از دلت مایه بذاری سوختی؟! (داریوش ارجمند- آدم برفی)

3. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    حرفای خوب همیشه مال آدمای خوب نیست (هانیه توسلی- شب های روشن)

4. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    شما مطمئناً تو دبستان نقشه جغرافیایی ایران رو دیدید، شبیه یک گربه است، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان، پاکستان، این کشورهای گوگولی خلیج فارس، کویت،عربستان،عراق،ترکیه. می دونید نظرشون راجع به این گربه چیه؟ اگر میدونستین مطمئناً اجازه نمی دادین یه مربی آبروی ما رو ببره!
    دهه ات گذشته مربی، اگه اون اسلحه دستت نباشه کی به حرفت گوش میده؟ اینه که برات زور داره، یه دهه حرف زدی ساکت بودیم، کری خوندی ساکت بودیم، گرفتی ساکت بودیم، پس دادی ساکت بودیم،حالا اجازه بده ما حرف بزنیم، خانوما آقایون دوست دارین یکی از این کشورها دوباره به ما حمله کنه؟ دوست دارید جنگ بشه؟ ثبات، دهه ما دهه ثباته، امنیت، این کشور کی باید روی امنیت رو ببینه؟ کی باید روی ثبات رو ببینه؟ اون پسرتو کی باید بتونه برای آینده اش برنامه ریزی کنه؟دهه من هم نیست! (رضا کیانیان- آژانس شیشه ای)

5. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    خدایا من شکایت دارم.من شاکی ام. پس کو رحمانت؟ پس کو رحیمت؟ آخه چرا اینجا؟ چراحالا؟ چرا اینطوری؟ من شکایتمو پیش کی ببرم؟ به کی بگم؟ (علی دهکردی- از کرخه تا راین)

6. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    چیه برادر؟! جشن تولده. ممنوعه؟ زن بی حجاب نداریم.زن باحجابم نداریم.مردبی غیرت نداریم. مرد با غیرتم نداریم. نوار مبتذل نداریم. ماهواره نداریم. صور قبیحه نداریم.حشیش، گرس، تریاك، ذغال خوب و رفیق ناباب نداریم. رقص، آواز،خوشی،خنده، بشكن و بالابنداز نداریم. شرمنده تونم هیچ چیز ممنوعه كلاً نداریم.. نداریم. مهمونیه ولی مهمون هم نداریم... جشن تولد یه بچه اس ولی بچه هم نداریم.(محمدرضا فروتن- شب یلدا)

7. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    تو یاد گرفتی که اون چیزی که هستی نباشی (خزر معصومی- به رنگ ارغوان)

8. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    من روزی یه آهنگ با ناهارم می خورم یکی با شامم. من آدما رو فقط تو ماشینم می بینم نه تو دفتر اونا نه تو دفتر من (زنده یاد خسرو شکیبایی – حکم)

9. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    با گلوله و سرب نمیشه فکر مردمو عوض کرد.این بار دین باید بره به مصاف دین(عبدالرضا اکبری-روزهای اعتراض)

10. barfi

20,517
    50,733
    29,778
    سره مره یه دو جین بچه می زاد یکیش می شه بلبل، نن? ما کتّ بلبل رو بست و زایید گل و بلبل(محمدعلی کشاورز- مادر)