1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دکتر حسین صالحی(بهترین عمو دنیا)

شروع موضوع توسط barfi ‏Feb 10, 2015 در انجمن پوست،مو و زیبایی

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,712
    29,740
    31221e169e8861768f9c85bcea3d5024.
    اینجانب دکتر حسین صالحی فرزند غلامرضا در سال 1346 در رفسنجان متولد شدم. در سال 1365 وارد دانشگاه علوم پزشکی کرمان شدم و در سال 1373 به عنوان پزشک عمومی جز 3درصد اول دانشگاه فارغ التحصیل شدم .با توجه به رتبه ممتاز بین فارغ التحصیلان، مجاز به شرکت مستقیم بدون گذراندن طرح در امتحان دستیاری شدم و با کسب رتبه اول بین ورودی های دستیاری ، تحصیل در رشته تخصصی جراحی عمومی را شروع کردم در سال 1377 با کسب رتبه اول در ایران بورد جراحی عمومی را کسب نمودم . با توجه به کسب رتبه اول مستقیما به عنوان عضو هیات علمی خدمت سربازی و طرح را در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گذراندم .
    در سال 1386 با شرکت در امتحان دستیاری فوق تخصصی جراحی پلاستیک با رتبه اول، تحصیلاتم را در بیمارستان فوق تخصصی حضرت فاطمه(س) تهران تحت نظر بهترین اساتید ادامه دادم و در سال 1389 با کسب رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک فارغ التحصیل شدم و از آن زمان به عنوان عضو هیات علمی رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی در رفسنجان و تهران مشغول فعالیت می باشم.

پیوست ها:

Mariツ، setareh، narges.m و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    314a3b7a83c491d74db6fdc522d1ec30.

setareh و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    میخواستم بدونم هزینه جراحی زیبایی بینی توسط شما چقدر است و اینکه تهران هم عمل میکنید؟
    پاسخ دکتر صالحی :
    بستگی به نوع بینی و میزان اصلاحی که بایستی انجام شود دارد هزینه تقریبی ان بین 4 تا 6 میلیون متغیر است پس از ویزیت مقدار دقیق ان مشخص میشود ---- بلی

Mariツ، setareh و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    به نام خدا سلام بنده پسری 21 ساله هستم که از بزرگی باسن رنج می برم و این روزها به قدری برایم مشکل ساز شده است که لباس پوشیدن را برایم بسیارسخت کرده است.می خواستم بدونم عمل جراحی کوچک کردن باسن وجود دارد و چگونه است.من یکبار به معاینه برای جراحی لیپوساکشن به مطب دکتری در تهران مراجعه کردم ولی ایشان دست رد بر سینه بنده زد و امکان عمل توسط لیپوساکشن را غیر کارآمد دانست.می خواستم بنده و را راهنمایی کنید و بدانم چگونه باید این عمل انجام شود.اختلاف دور کمر بنده با دور باسن تقریبا 30 سانت می باشد و هر سال به نظرم بیشتر می شود.لطف کنید عمل های جراحی کارامد و مکان جراحی چنین اعمالی را به بنده معرفی کنید. با
    پاسخ دکتر صالحی:
    اگر چاقی باسن همراه با چاقی تمام بدن باشد یعنی تمام بدنتان چاق باشد بایستی به روشهای مختلف ابتدا لاغر شوید پس از انکه به وزن ایده ال رسیدید ممکن است احتیاج به عمل جراحی برای اصلاح داشته باشید ولی اگر چاقی شما موضعی باشد یعنی نواحی خاصی را درگیر کرده باشد با لیپوساکشن تا حد زیادی قابل اصلاح است پس از ویزیت توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک بایستی اقدام مناسب انتخاب شود

Mariツ، setareh و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    آدرس مطب در رفسنجان:

بلوار زیتون - بعد از دادگستری - ساختمان پزشکان آتیه
    تلفن : 4252462

Mariツ و setareh از این پست تشکر کرده اند.
  6. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    سلام آقای دکتر چند وقت بعد از عمل زیبایی بینی میشه نتجیه واقعی رو دید؟
    پاسخ دکتر صالحی:
    بسته به نوع بینی زمان متفاوت است در بینی گوشتی این زمان معمولا یک سال است ولی در بینی با پوست نازک که اصطلاحا بینی استخوانی نامیده میشود بطور معمول شش ماه است

setareh و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  7. عموته؟:smile:

M.G.Captain، setareh و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. barfi

20,516
    50,712
    29,740
    :17:

M.G.Captain، setareh و narges.m از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. rasoolr

rasoolr

523
    1,612
    1,516
    حالا میخواستی بگی عموت دکتره؟ :16:

M.G.Captain از این پست تشکر کرده است.

کلمات جستجو شده:

1. دکتر حسین صالحی

,
  2. دکتر حسین صالحی رفسنجان

,