1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دوست داشتن ازنظردانشجوها!

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 10, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    دوست داشتن ازنظردانشجوها!

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

دانشجوی فیزیک: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن …اگر برگشت ، به خاطر قانون جاذبه است و اگر نه یا اصطکاک بیشتر از انرژی بوده و یا زاویه برخورد میان دو شیء با زاویه صحیح هماهنگ نبوده است.
    ویکتور هوگو:کسی رو که دوستش داری هر چند وقت یه بار بهش یادآوری کن که او را دوست داری!!!!!!!!!!!
    دانشجوی زیست شناسی : اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن … او تکامل خواهد یافت.

نشجوی آمار: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن … اگر دوستت داشته باشد، احتمال برگشتنش زیاد است و اگر نه احتمال ایجاد یک رابطه مجدد غیر ممکن است.

دانشجوی فیزیک: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن …اگر برگشت ، به خاطر قانون جاذبه است و اگر نه یا اصطکاک بیشتر از انرژی بوده و یا زاویه برخورد میان دو شیء با زاویه صحیح هماهنگ نبوده است.
    دانشجوی حسابداری: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن … اگر برگشت ، رسید انبار صادر کن و اگر نه ، برایش اعلامیه بدهکار بفرست.
    دانشجوی ریاضی: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن … اگر برگشت ، طبق قانون ۲=۱+۱ عمل کرده و اگر نه در عدد صفر ضربش کن.
    دانشجوی کامپیوتر: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن … اگر برگشت ، از دستور کپی – پیست استفاده کن و اگر نه بهتر است که Delete اش کنی.
    دانشجوی خوشبین: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن… نگران نباش بر می گردد.
    دانشجوی عجول: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن …. اگر در مدت زمانی معین برنگشت فراموشش کن.
    علاقه، عشق، دوست داشتن، گل
    دانشجوی شکاک: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن ….اگر برگشت، از او بپرس ” چرا “؟
    دانشجوی صبور: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن ….اگر برنگشت، منتظرش بمان تا برگردد.
    دانشجوی رشته صنایع: اگر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن …اگر برگشت ، باز هم به حال خود رهایش کن این کار را مرتب تکرار کن…
    شکسپیر: اگر کسی را دوست داری رهایش کن سوی تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول برای تو نبوده.

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕، Shiva، Angry و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    هوووووووم؟
    اوهووووم:cry:

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  3. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    جالب بود

lady taylor، Angry و narges.m از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    شکسپیر:cry:

lady taylor و Angry از این پست تشکر کرده اند.
  5. آنه شرلی

آنه شرلی آرام و مهربان

521
    2,201
    649
    نتیجه اخلاقی: یه ویکتورهوگو برا خودم پیدا کنم یا با یه بی سواد ازدواج کنم:biggrin:

6. آنه شرلی

آنه شرلی آرام و مهربان

521
    2,201
    649
    نتیجه اخلاقی: یه ویکتورهوگو برا خودم پیدا کنم یا با یه بی سواد ازدواج کنم:biggrin:

7. T@rLaN

T@rLaN بخاطر جدایـے عشقمــ ازعشقـشــ ناراحتمـــ

111
    560
    245
    :20:22::20:22::20:22:

8. anti love

anti love از بس لج کردیم با همه دنیا هسیم لش ترین آدم دنیا

2,096
    6,475
    1,009
    مرسی:20

9. :39:ممنونم:22:

:16:

10. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    گر کسی را دوست داری، به حال خود رهایش کن ….اگر برنگشت، منتظرش بمان تا برگردد.
    :cry:باید صبور بودن رو یاد بگیریم....