1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دوباره خنده

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 15, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,125
    7,131
    با حالت افسرده نشستم زانوهام و جمع کردم تو بغلم...میگم مامان...من که انقدر بدردنخور نبودم...من که انقدر حال بهم زن و دوست نداشتنی نبودم....مامانه بغلم کرده میگه : آخی...نازی...دِ نـَـه دِ بودی تازه فهمیدی .فك فاميل داريم؟؟؟

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,125
    7,131
    هم دختر خالم هم شوهرش دماغ عملین. اونوقت بچشون که به دنیا اومده دماغ داره اندازه گلابی!
    پریروزا بحث دماغ شد. دختر خالم برگشته میگه: نمیدونم دماغ این بچه به کی برد اینقدر بزرگ شد!!!
    فک و فامیله داریم ؟؟!!!

3. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    یه داماد داریم هر وقت که میاد خونمون سر شام و نهار بشقابشو میده مامانم میگه:” مامانم شما زحمتشو بکش ”اونم رودرواسی گیر میکنه همه گوشتارو خالی میکنه بشقابش. ما هم استخوان لیس میزنیم فک و فامیل سیاستمداره داریم؟

4. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    رفتیم از خودپرداز پول بگیریم، رمزمونو میزنیم … پول بر میداریم، بار دوم که کارتو زدم، رمز رو
    اشتباه زدم ، دیدم یکی داره از پشت سر بهم میگه
    آقا رمزتو اشتباه زدیها !!!
    نتیجه اخلاقی :
    این قسمت نتیجه ای نداره
    فقط تشکر از اون بنده خدا یادتون نره …

5. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    عمم جوراب مشكي پوشيده جورابش رنگ پس داده فكر ميكنه كبود شده ، ميگه دست نزنيد پام درد ميكنه !
    رفته دكتر،دكتره دست زده ديده رنگه .
    عمه متوهمي داريم...

6. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    برای دخترخالم توی فیس بوک صفحه درست کردم بعد یه هفته رفتیم دیدم صد نفر دوست داره اونوقت درخواست دوستی براش فرستادم برام پیغام گذاشته شما کی هستی!!!! فک و فامیله داریم؟

7. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    بچه اومده به داداشم میگه جون این خانم یه جفت جوراب بخر داداش من میگه من میخوام سر به تن این خانوم نباشه برو آقا بروووووووووووووو فک و فامیله داریم؟

8. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! فک و فامیله داریم؟

9. Merjhoi

4,417
    11,125
    7,131
    خواستگار اومده برام ، خواهر پسره میگه برادر ما اولین بارشه میاد خواستگاری واسه همین خجالتیه. مامان بزرگ منم واسه بازار گرمی میگه دختر ما هم اولین باره واسش خواستگار میاد. فک و فامیله داریم؟

10. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712