1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دوباره خنده

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 15, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    یعنی این حرصی که مامانم سره نمره دادن ها تو بفرمائید شام می خوره،سره درس خوندنه من می خورد ، الان دوتا دکترا داشتم !

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟ می گه حمومی ؟ می گم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوی. میگه : دِ نـَـه دِ در زدم بگم مهمونها اومدن دختراشون هم رفتن تو اتاقت داران با کامپیوترت کار میکنند ، لباس و حوله ات رو هم از پشت در برمیدارم که امشب رو لندن بمونی تابفهمي و درست جواب دادن رو یاد بگیری، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش میکنم فك و فاميله داريم ؟

3. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    عموم آمریکا زندگی میکنه با کلیییی ذوق و شوق گفتم: عمو من خیلی دوس دارم بیام اونجا زندگی کنم. برگشته میگه : خب اینجا کسی رو داری بری پیشش ؟ فک و فامیله داریم ؟!

4. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    در غربت، ادب و فرهنگ برخی از هموطنان ما هم دستخوش تغییر و تحول شده
    است. برای نمونه:
    به دوستی زنگ زدم، فرزند ۱۸ ساله اش گوشی را برداشت
    گفتم: فلانی هستم
    گفت: میدانم
    پرسیدم: پدرتان هستند؟
    پرسید: کارش دارید؟
    گفتم: با اجازهی شما
    داد زد: پدر، گوشی
    پدرش داد زد: کیه؟
    گفت: من از کجا بدانم، میگه فلانیام
    به فرزند دوست گفتم: قربانت
    گفت: باشه
    دوستم پشت تلفن حاضر شد. چند دقیقه یی حرف زدیم و در خاتمه گفتم: قربانت.
    گفت: خواهش میکنم

5. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    اعتراف میکنم وقتی کوچیک بودم
    مخصوصا بازی های فوتبال
    همیشه فکر میکردم {زنده}یعنی همه زنده و سرحالن
    وقتی هم بازیکنی زمین میخورد همش نگران بودم نکنه بنویسه مرده
    کلی غصه میخوردم

6. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    توی جمع هم کلاسی های دانشگاه که برای اولین بار توی خونه یکی از دوستام جمع شده بودن نشسته بودیم که بحث سر این شد که کی چه میوه ای دوست داره یکی می گفت هلو یکی می گفت موز و خلاصه هر کسی یه چیزی میگفت تا یکی از دخترای خوشکل دانشگاه (بهاره) گفت من عاشق خیارم(!) همونوقت بدون معطلی دانیال که سرآمده لوده های کلاس بود با لهجه شیرینش گفت پس خیار دوس داریند؟ من یه خیاری گنده دارم میخین بخورینش؟
    همه: :O:O:O
    یه لحظه سکوت کامل حکم فرما شد....
    دانیال: پس چرا دسا تو رفتین؟
    دست کرد تو کوله پشتیش و یه خیار چنبر در اورد و رفت به سمت بهاره و داد بهش :l
    انگار یخ جمع وا شده بود همه زدن زیر خنده:35:)))
    من هنوز حیرانم دانیال از کجا خیار چنبر توی کیفش داشت!!!!

7. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    تابستون بود و من تقريبا ده سالم بود, يچيزايى راجب گنج و زير خاكي شنيده بودم كه جو گيرم كرده بود,
    بدجور تو باغچه حياط دنبال زير خاكى ميگشتم,
    حتى به دوستام گير داده بودم كه اگه باغچه دارين بيام خونتون از توش گنج دربيارم,!!!
    يروز به سرم زد از تو ظرفا يه چندتا كاسه برداشتم بردم حياط باغچه رو شروع كردم به كندن تقريبا نيم متر گود شد!!!
    كاسه هارو شكستم ريختم تو چاله بعد خاك ريختم روش!
    فردا صبحش پاشدم به مامانم گفتم ديشب خواب ديدم از تو باغچه زير خاكى پيدا كردم!!!
    الان ميرم ميگردم پيداش ميكنم!!!
    مامان بيچارم شاخ دراورده بود:-D
    رفتم كاسه شكسته هارو دراوردم خوشحال و خندان دويدم تو حال به مامانم نشون دادم كاسه هارو داد زدم هوراااااااااااااااا ديديدى پيداش كردم ديدى پولدار شديم!!! چشاش چهارصدتا شد:-D
    خواست دعوام كنه بخاطر شكستن كاسه ها ولى بعدش سرمو گذاشت رو شونش نازم كرد گفت "خوب ميشي پسرم, اينجورى نميمونى"!!

8. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    از وقتی کنکور ارشد رو دادم از علافیه زیاد رنج میبرم....تا اینکه امروز با خودم عهد کردم یه کتاب 400 صفحه ای که دو ساله خریدمشو تنها کاری که کردم این بوده که صفحه اولش خاطره روزی که خریدمو نوشتم رو بخونم...اومدم برنامه ریزی کردم روزی 30 صفحه شو بخونم و امروز روز اول بود....بازش کردم دیدم با فهرستو...گفتگوی نویسنده با خواننده و اینا....کتاب از صفحه 31 شروع میشه...به خاطر همین بستمشو...تصمیم گرفتم از فردا بخونمش....:smile:

9. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    انگيزه و شیوه خودکشی دانشجو ها
    دانشجوی علوم تغذیه
    انگیزه : طرف 4 سال شب امتحان بی خوابی کشیده که قانع بشه چیپس و پفک مضر و اخه در این بین عدم توانایی ذاتی برای مقابله با وسوسه ی چیپس و پفک و استفاده ی ممتد از آن ، دانشجو را دچار احساس تناقض بنیادین کرده که منجر به خودکشی میشود.
    شیوه ی خودکشی :خوردن آلوچه ی غیر استاندارد در حد تیم ملی

دانشجوی اقتصاد
    انگیزه : آگاهی از شرایط و مبلغ وام دانشجویی
    شیوه ی خودکشی :انتخاب پایان نامه با موضوع "مافیای اقتصادی"

دانشجوی تربیت بدنی
    انگیزه : وجود بی تربیتی در میادین ورزشی
    شیوه ی خودکشی :عبور با لباس آبی از جایگاه تماشاگران قرمز و بالعکس

دانشجوی عمرا
    ن
    انگیزه : بساز بفروش،درسی را که مهندس عمران خوانده را به هیچ جای خودش حساب نمیکنه و ساختمان با پول چای ضد زلزله میشه.
    شیوه ی خودکشی :سکونت در خانه ی خشت و گلی روی گسل اصلی تهران

دانشجوی پزشکی،تخصص ریه
    انگیزه : ریه اصلا مثل دماغ توی چشم نیست و سیگاریها هم به ریه ی پرک افتخار میکنن.
    شیوه ی خودکشی :غذا خوردن با دست نشسته و کشیدن قلیان با تنباکوی خیس کاشان بعد از هر وعده غذا.

دانشجوی زبان ژاپنی
    انگیزه : چرخش بورس سریال از ژاپنی(اوشین و هانیکو) به کره ای (یانگوم و جومونگ)
    شیوه ی خودکشی :مهاجرت به انگلستان

دانشجوی علوم سیاسی
    انگیزه : پیش بینی برنده های انتخاباتی براساس علم سیاست و مقایسه آن با نتایج حاصله
    شیوه ی خودکشی: مناظره ی تلوزیونی با دکتر زیباکلام و مطالعه ی تاثیر سیب زمینی در معادلات سیاسی

دانشجوی حقوق
    انگیزه : انگیزه های فراوانی وجود دارد!!!
    شیوه ی خودکشی :قضاوت پرونده ی قاچاق کوکائین در کلمبیا

10. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    تو این تبلیغه میگه، فلان صابون %۹۹ باکتریها رو میکشه.
    من از همینجا به اون %۱ باکتری،
    به خاطر این ایستادگیِ پر غرور و پر افتخارشون تبریک میگم..!