1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ده هفتادیا چه نوع حکومتی دوسدارن

شروع موضوع توسط ترنم 22 ‏Sep 11, 2014 در انجمن همه پرسی

1. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    من ندیدم اماتاحدودی میدونم ایکاش نسل مصدقا نسل ستارخان باقرخان هنوزتوبین مردم وجودداشت باشن

×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده است.
  2. نه معلوم که قیام نمیکنیم......تنها مشکل اون بی بندوباری بود که الان متاسفانه بیشترم شده پس دلیلی نداره....

3. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    من داییم یه واسه جشن 2500 ساله زمان محمد رضا شاه ، موهاش و ریشش بلند گذاشت نزدیک به 8 یا 9 ، اون موقع لباس هخامنشی بهش دادن توی جشن شرکت کرد . البته ناگفته نماند چون ما شیرازی هستیم و جشن 2500 ساله هم شیراز و تخت جمشید و ورزشگاه پهلوی تهران بود تمام جزئیات اطلاع دارم

4. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    ایران کشورثروتمندی اما هنوز بعضیا برای گذرون زندگی مواد میفروشن بچها پول ندارن برن مدرسه نازنین جان مامسجد نمیخایم مامدرسه دانشگاه میخایم

5. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    تازه کصافط کاری به خیابون کشیده نمیشدیک مکان خاص داشت الان چی کامنت قبلی بخون لطفا ممنون

6. دلایل زیادی دیدم ....نمیشه ونمتونم تک تکشو بگم....
    محکم ترینشم واسه دوران شکوفایی واقتدار اسلام به دست ائمه وشاگرداشونه که همه توی فرهنگ وتمدن اسلامی خوندیم....که اگه امثال آقایان امروزی که دنبال پول وقدرتن نبودن الان تو دنیا دینی جز اسلام نبود...منظورم ازااسلام اسلامیه که خیلی بااسلام امروزی ما فرق داشت...اسلام نابی که مدرسش امام صادق و باقر بودن....
    ببین عزیز....
    مگه کی به این کشور حکومت میکنه؟؟؟؟
    یکی از همین کشور....امثال من وشما....همه چی هم برمیگرده به همین من و شما که فکر منافع کشوریم یاخودمون....اعتلای خودمونو میخایم یاکشور....
    حکومت باااااااید برپایه اعتقادات ودین مردم باشه....چیزی که رضا خان جلوش وایساد و همین مردم دیگه نخاستنش....رضاخان اگه جلوی اعتقادات ما وای نمیساد الان اسطوره بود....
    محمدرضا نتونست مثل پدرش بشه.....چیزایی هم که ازش به این کشور رسید فقط به خاطر اطاعتش از کشورای بیگانه و دستوراتشون بود...وگرنه هیچ خدمتی ازش باقی نمیموند....
    پایه کشور ماییم....
    ما خوب ودرست باشیم همه چی خوب ودرسته...

7. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

من معتقدم مدرسه دانشگاه هم زیاد داریم ؛ کار خیلی کمه ، باید کارآفرینی کنن ، اگه همه جونا برن سرکار خیلی اوضاع فقر بهتر میشه

8. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    امیراین حکومتی درحال حاضرحکومت اسلامی نیست این حکومتی ک همش توش ترس لرزه وحشت

9. به قول خمینی این دانشگاه که وضع جامعه رو مشخص میکنه........ الانم که دانشگاه ها منبع فسادن..... مواد و هزارتا کوفت وزهر مار دیگه......... اول باید وضع دانشگاه ها رو درست کنن

10. موافقتم