1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ده هفتادیا چه نوع حکومتی دوسدارن

شروع موضوع توسط ترنم 22 ‏Sep 11, 2014 در انجمن همه پرسی

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    یادش به خیر من سال 88 طرفدار موسوی بودم دلیلش هم این بود که خیلی امید داشتم وضع بهتر میشه به موسوی هم رای دادم ،

2. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    ولی برای اولین بار سال 88 یه تظاهرات و شبه انقلاب تجربه کردم ، قبل انتخابات و بعد انتخابات من با دوستام تو خیابونا بودیم ، تصورش خیلی عجیبه ، ولی برای اولین بار تو زندگیم همبستگی ملت دیدم ؛ دختر و پسر معنی نداشت همه یه رنگ بودیم .

3. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    موسوی احمدی عین همننن هیچ فرقی ندارن

4. اگر کمی دقت کنیم میبینیم که بیشتر حرفایی ک زده میشه در حد همون حرفه و هیچ عکس العملی برای انجام اون حرفها نمیشه.حرف های اقای موسوی هم مسلما از همین نوع حرفا بوده و در واقعیت فکر نمیکنم جامه ی عمل به حرفاشون میپوشوندن.

5. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    آره الان دیگه موسوی و امثالشون قبول ندارم چون همشون یه جورن ،

6. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    لایک

7. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    مادرم استاد دانشگاه تواین تظاهرات ان قدرگریه کردچون چندتاازبهترین دانشجواشوازدست داد میگفت موسوی بهنوشون بودبرای تظاهرتشون نشونه خستگی تنفرشون بود

8. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

نه اشتباه نکن ترنم ، باور کن یکی از دلایل اینکه امثال من و خیلی های دیگه که ریختن بیرون فقط موسوی نبود یه امید بود یه امید برای آزادی و دموکراسی ، همه اونایی که اومدن جوون نبودن من به چشم خودم پیرمرد و پیرزن دیدم که اومدن و شعار میدن حتی اونایی که تجربه زیادی داشتن

9. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    میدونی اتحاد چه معنی پیدا می کرد اون موقع توی خیابون همه اتحاد داشتیم ، توی این انجمن حتی واسه نظر دادن هیچکس اتحاد نداره ؛

10. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    خومنم منظورم همین دیگ بود خستگی تنفر ازوضعیتوش میدونی اومدن به کورش کبیر گفتن اسلام میگ صلح دوستی عدالت==== کورش گفت ماایناروخودمون توحکومت داریم احتیاج به اسلام نداریم تونوشتهای بالام هست ماهویت ایرانی ملی مون فراموش کردیم

New_Sense از این پست تشکر کرده است.