1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دهان پر کرم پیر زن

شروع موضوع توسط *امين* ‏Dec 11, 2012 در انجمن درد دل

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    یکی از غسال ها به نام موسوی می گوید : مدت های زیادی در بخش غسالخانه مسئول تحویل جنازه بودم . اینجا بعضی ها مسئول کشیش شب هستند تا جنازه هایی را که تو شب در منزل فوت می کنند و جواز شان توسط دکتر تایید شده و شبانه به بهشت زهرا (س) حمل میشوند را تحویل بگیرند. یک شب خانم سالمندی را آوردند که تحویل گرفتیم فردا صبح که برای شستوشو می خواستیم بفرستیم خانم های غسال گفتند که از گوشه ی دهان این بنده خدا کرم های ریز زنده ای در حرکت بودند، خیلی چندش آور بود . از روی کنجکاوی ماجرا را برای یکی از بستگان که کمی آرام تر و دنیا دیده تر بود و تجربه بیشتری داشت تعریف کردم و آن بنده خدا بعد از چند بار استغفار گفت : ای ن خانم مرحومه از بستگان ماست و یک ایراد بزرگ داشت و آن هم ین بود که بسیار بد دهن بود و دائما به این و آن حرف رکیک و زشت می زد و هیچ کس از زخم زبان او در امان نبود . حتما دلیلش همین می تواند باشد . از تعجب هاج و واج مانده بودم .
    آرام از پیر مرد عذر خواهی کردم و به داخل بازگشتم

nagi، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، cute pishi و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    مرده ای که بوی گلاب می داد
    یک بار پیرمردی را آوردند که اصلا به مرده شبیه نبود، چهره روشن و بسیار تمیز و معطری داشت. وقتی پتو را کنار زدم بوی گلاب می داد.
    آنقدر تمیز و معطر بود که من از مسئول غسالخانه تقاضا کردم خودم شخصا این پیرمرد را بشورم و غسل بدهم، همه بوی گلاب را موقع شستشو و وقتی که آب روی تن این پیرمرد می ریختم حس می کردند. وقتی که کار غسل و کفن تمام شد بی اختیار در نماز و تشییع این پیرمرد شرکت کردم، بیرون برای تشییع و خاکسپاری اش صحرای محشری به پا بود. از بین ناله های فرزندانش شنیدم که گویا این پیرمرد هر روزش را با قرائت زیارت عاشورا شروع می کرد. از بستگانش دقیق‌تر پرسیدم، گویی این پیرمرد به این موضوع شهره بود، آدمی که هر روزش با زیارت عاشورا شروع می شد…

nagi، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، cute pishi و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,173
    سلام...ممنون خیلی عالی بود...
    فقط کشیک درسته...
    کشیش به روحانیهای مسیحی میگن

peyrovan از این پست تشکر کرده است.
  4. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791