1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دل

شروع موضوع توسط @min agh@ ‏Jul 12, 2013 در انجمن درد دل

1. @min agh@

@min agh@ *امین*

1,374
    6,043
    395

بیا قایم موشک بازی کنیم؛من چشم میذارم تو قایم شو...نمیام دنبالت ولی ب دلم میگم رفتم دنبالش و برنگشت......بهش میگم اون نمیتونه با ما بازی کنه...دلش میخوادها ولی نمیشه..صداش کردن..باید بره پی زندگیش...میخوام همیشه چشمامو ببندم و دنبالش بگردم..شاید یه روز خدا من و بهش نشون داد و خواست همبازی بشیم...قایم شو..برو جایی ک دلم پیدات نکنه...جایی قایم شو که بهت خوس بگذره من همینجا چشم میزارم..اینجا تاریکه..جون میده واس چشم گزاشتن و شمردن...شمردن غم هام ک فکر کنم اگه اونا رو بخوام بشمارم اینقدر طول میکشه که راه برگشت به خونه یادم میره...دوس دارم یادم بره خونه داشتیم...اونجا بدون تو خونه نیست که...قایم شدی؟چقدر دور شدی از من؟عقلت راحت شد دیگه؟دلم نشسته ی گوشه ی سینه تا بیای بهش گفتم بالاخره یه روز پیدات میکنیم..آره دروغ گفتم آخه آروم نمیگرفت ..نمیدونم چرا گریش گرفت دلم ..میگه قایم موشک بازی گریه داره..راست میگه ..تو قایم میشی ومن پیدات.....نمیکنم...گناه داره...باید بره تو اتاقش بشینه فقط خون پمپاژ کنه ک من بتونم سرپا بمونم و چشم بزارم..ب امید اینکه شاید یه روز از یه بازی دیگه بیای و رو دیوار دلم سک سک کنی

MâNìíî، Kimiya، s.m.h.a و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. anti love

anti love از بس لج کردیم با همه دنیا هسیم لش ترین آدم دنیا

2,096
    6,475
    1,009
    ممنون

@min agh@ از این پست تشکر کرده است.