1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دل سوختن...

شروع موضوع توسط ®ŁáÐɏ §¡£Vë ‏Apr 27, 2014 در انجمن درد دل

1. ®ŁáÐɏ §¡£Vë

®ŁáÐɏ §¡£Vë $من و مجتبی$ . . .#شما همه#

7,931
    22,184
    104,480
    دل سوختن؟رسم عاشقی این نیست که تک و تنها بسوزی و دیگر نمانی...کاش می دانستیم که زود تر از ما،عشق ماست که برای دوری ما می سوزد و می سازد... کاش می فهمیدیم که قدر بودن،قدر عاشقی،قدر عشق چیست و چقدر است،کاش بیراه نمی رفتیم و می ماندیم چون روز اول عاشق،عاشق،...بازی با کلمات قشنگ است بازیگری حرفه ای می خواهد اما،قسم،که حقیقت عشق،وجود هرگونه بازی و بازی سازی را بی نیاز از دروغ و نیرنگ می سازد...نمی دانم!بلد نیستم!من نمی دانم دل سوختن برای چیست؟مرا سوختنی نباشد جز برای عشقم برای او و دور ماندن از او،می سوزم،آری،اما نه به درد این بازیگر قهار و خوش رنگ زندگ نه به سختی و دل تنگی نمادین این دنیای پوشالی... .آری می سوزم،از درد دور بودن و عاشقی،از غم اشک و سردی،می سوزم.اما نمی دانم چرا؟... .خودی دیگر برایم نمانده است،نمی خواهم،خودی را که ز عشقم دور می سازد نمی خواهم،و می بوسم،می بویم،می جویم دلی را،دستی را،سخنی را،نگاهی را،هر نسیم و بادی را که وجودم را به او و عشقم نزدیک سازد، من بنده ی عشقم،بنده ی عاشقی......

setareh، Aryamehr، !!HISS!! و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    لایک

setareh، Aryamehr، FLOWER BUD و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. مرسی

setareh، Aryamehr و FLOWER BUD از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. مرسی :20

setareh، Aryamehr و بوق از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. mania22

mania22 مرده...

682
    3,124
    1,316
    مرسی

setareh، Aryamehr و FLOWER BUD از این ارسال تشکر کرده اند.