1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دعوای مامان و بابام...

شروع موضوع توسط جیگولی ‏Mar 17, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. دیشب مامان بابام دعواشون شد ...بابام اومد گفت : من از این خونه میرم بیرون ..دیگه جای من اینجا نی منم که منتظر سوژه ..کلی به حرفش خندیدم تارفت بیرون بهش اس دادم :خونه خوبه خونه مامانم امیده...اون بیرون خبری نی به جز چشمای بارونی.. بهجز ادمای مجبور مثه خودت ک به اجبار بااونی ..بعد دیدم ج نداد دوباره بهش اس دادم :خیلی درد خیلی مشکلات خیلی بی پولی داشتی چقدر بهت گفتم میموندی کاشکی ..حالا فهمیدم خونمون جای پیزوریاش نی .. بابام گفت: زر نزن حوصله ی شوخی ندارم ..منو مامانت اینارو بهت یاد دادیم بیشعور؟ من دقایقی بعد : خیلی جاها خوردی پس گردنی دیگه جای قهرو نازکردن نی ..یادگرفتیم کتک بعضی مامان خوشمزه تره از بستنی !! بابام: برو پیش دکتر توبیمــــــــــــــاری بیمــــــــــــــــــــــ ــــــار !!!من: من با ی موج بیمار تکیه ب کنج دیوار خسته از همه خسته از خالی بودن جای بابام کنار مرغه میناش .:[​IMG])) بابام : ای زهــــــــــــــرمار تو این همه زبونو از کجا اوردی بچه؟؟؟؟؟؟؟؟نرو رو اعصابم ..من دارم میرم خونه عزیز اینا دیگه هم ب من زنگ نزنید پامو تو اون خونه نمیزارم خدا حافظ واس همیشه ..!! من : سلامتی باباهایی که با بی لطفی خداحافظی کردن ..سلامتی همه زن ذلیلا ..سلامتی کتک خورده ها .. سلامتی رضا مستقیم ها .. سلامتی بچه ننه ها .. بابام : ای نمیری تو ترکیدم از خنده کصافط ..تو اوج عصبانیت هم ادمو میخندونه توله خر .. الان میام خونه..!! [​IMG]

N@$@$، alireza1377، ★ سونامی ★ و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.