1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دعاهای بچه گیم . . .

شروع موضوع توسط *امين* ‏Dec 16, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    @ خدا یا دعا میکنم که توی دنیا یه جاروبرقی بزرگ اختراع بشه تا دیگه رفتگرا خسته نشن!
    @ خدایا کاری کن وقتی آدما میخوان دروغ بگن یادشون بره ..
    @ خدایا ماهی منو زنده نگه دار. اگر هم مرد پیش خودت نگه دار وایشالله من بتونم خدارو بوس کنم و معلم مان هم منو بوس کنه !!!
    @ خدای عزیز در سال جدید کمک کن تا مادر بزرگم دوباره دندون در بیاره آخه اون دندون مصنوعی داره.
    @ خداجون پاهای من یه دعا دارن .اونا کفش های پاشنه بلند تلق تولوقی میخوان دعا میکن بزرگ شن که قدشون دراز شه !!
    @خدا هرچی میخورم بزرگ نمیشم! کمکم کن تا خیلی خیلی بزرگ شم.
    @ خدایا دست شما درد نکنه ما خیلی شمارو دوست داریم.
    @ خدایا ماشین کنترلی ام اووف شده لطفا درستش کن.
    @ خدایا به دوستم که بینماری سرطان گرفته ده تا جون بده تا اگه مرد دوباره زنده بشه.
    @خدایا من میخوام بیام پیشت برای منو مامان بابام یه بلیط هواپیما بفرست.
    @خدای عزیز ما خوندیم توماس ادیسون نور رو اختراع کرد.اما توی کلاس دینی مون خوندیم تو نور رو اختراع کردی .من شرط می بندم اون فکر تورو دزدیده!!
    @ خانممون گفته از مامان وبابا هم مهربون تری!!
    @ خداجون تو که این قدر بزرگ هستی چطور میای خونمون.. آخه خونه ما کوچیکه. دعا می کنم به سوالم جواب بدی.
    پ ن : من بچه بودم دعا میکردم خدا شیطونو بزنه تا همش منو اذیت نکنه... 9b25ca859ca1da07b81873908c76b603. 9b25ca859ca1da07b81873908c76b603.
    شما چه دعایی میکردین وقتی بچه بودین ؟؟؟؟؟[​IMG][​IMG]

SHAPARAK و nanaz asali از این پست تشکر کرده اند.