1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دزدی

شروع موضوع توسط Nika ‏Aug 30, 2012 در انجمن خاطرات خنده دار

1. Nika

Nika

275
    228
    167
    با مونا دوستم رفتیم مغازه دوست پسرش که یه چی بخره؛ تو راه هی واسه گوشیش اس ام اس میومد! مونا گفت این کیه یه اسم سامان هی اس میده اصلا من همچین کسیو نمیشناسم! بیخیال شد و گوشیو گذاشت تو کیفش.تو مغازه که بودیم صدا زنگ گوشی میومد.
    من: ندا گوشیتو جواب بده دیگه!!!!
    مونا: بابا ماله من نیستش!
    من:از سمت تو میاد صدا چرا خالی میبندی؟!!!!
    دوست پسرش بهش گفت مونا 2 تا گوشی داری؟؟؟(بهش مشکوک شد)
    مونا دسشو کرد تو کیفش 2 تا گوشی در آورد مدلشون جفت هم دیگه!!!!!!!!
    همه با تعجب نگا میکردیم!
    بعد من گفتم:مونا؟! اینو دزدیدی؟!!!:35:
    مونا: من نمیدونم این گوشی از کجا اومده!!!!!!!!
    دوست پسرش اومد جلو و گوشیو گرفت جواب داد.منو مونا عین مجسمه وایساده بودیم نگا میکردیم!
    دوست پسرش رفت بیرون حرف زدو وقتی برگشت قیافه عصبانی شروع کرد داد کشیدن سر مونای بیچاره که این پسره کیه و این گوشی و از کی خریدیو این چیزا!!!!!!!
    من شک کردم! چون اصلا مونا دختری نبود که بخواد مخفیانه گوشی داشته باشه و با کس دیگه ای دوس باشه!
    همینطور که اونا داشتن دعوا میکردن؛گوشیو گرفتم دستم رفتم لیست مخاطبین و نگاه کردم.زود شماره خونه رو آوردم دیدم غریبه!!داد زدم که ساکت! این گوشی گوشی مونا نیست! دوست پسرش که حسابی شاکی بود پرسید دروغ نگو گند کاری دوستتو درست نکن!گفتم اینو یکی انداخته تو کیف مونا! بیاین کل ادد لیستو بخونین.بعد 2 تا گوشیو گرفتم و شماره خونه و مامان و بابا و چیزایی که مشترک بودو بهش نشون دادم!
    تازه فهمیدیم که مونا خانوم قبل اینکه بیاد اینجا رفته بوده یه کتاب فروشی و گوشیه فروشنده کتاب که دقیقا مثل ماله مونا بود روی میز بوده و مونا فک کرده ماله خودشه و برش داشته!:biggrin:
    خلاصه ما برگشتیم رفتیم کتاب فروشی و جریان و گفتیم!
    پسره کتاب فروشه بنده خدا گفت من مونده بودم کی و چجوری گوشیم غیب شد!
    دیگه همین... اینو گفتم که هم یکم بخندین هم اینکه حواستون باشه:wink:

Mr EhSaN، mahsa.p، nama و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. nama

nama

1,808
    2,576
    354
  3. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340
    ای وای....خخخخخ

4. pirane