1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

در ملاقات فرکی و برانکو چه گذشت؟ (عکس)

شروع موضوع توسط Sαяαb ‏Apr 15, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,057
    86,577
    در ملاقات فرکی و برانکو چه گذشت؟ (عکس)

ديدار دو سرمربي سپاهان و پرسپوليس در سازمان ليگ، لحظاتي احساسي را بين اين دو به وجود آورد.
    47487e63edc7a69855ef19cc275c537f.
    به گزارش "ورزش سه" جملات جالبی که بین این دو رد و بدل شد، باعث انبساط خاطر خبرنگاران شد. مثلا فرکی به برانکو گفت: خانواده من بعد از 9 سال که تو را دیده اند، می‌ گویند برانکو تکان نخورده اما همه موهای من سفید شده است. برانکو هم در جواب گفت: به هر حال تو هم در ایران زندگی می‌ کنی و این اصلا عجیب نیست.

فرکی به برانکو گفت: بیا دل هایمان را به هم نزدیک کنیم تا احساسات واقعی من به تو منتقل شود. کوه به کوه نمی‌ رسد ولی آدم به آدم می‌ رسد. من همیشه فکر می‌ کردم وقتی تو را ببینم چه باید بگویم. الان هیچ حرفی ندارم جز اینکه بغلت کنم.

برانکو بعد از این در آغوش کشی به فرکی گفت: به هر حال ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و اسرار زیادی بین ماست تا از این دنیا برویم. اما خوشحالم که دوباره تو را دیدم و خوشحال تر که فردا مقابل هم قرار خواهیم گرفت؛ این خیلی شیرین است.

سرمربی پرسپولیس سپس در پایان حرف هایش فرکی را به یک ناهار مشترک دعوت کرد. فرکی هم که فاصله سنی کمی با برانکو دارد، این دعوت را پذیرفت و برای بازی فردا از او رخصت گرفت. با این جمله که: «استاد همیشه استاد است و شاگرد همیشه شاگرد.»

8504e3c9157f0ba8242227a3ffd611dc.