1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد و دلی با معبود

شروع موضوع توسط Sara skelet ‏Feb 8, 2012 در انجمن درد دل

1. درد و دلی با معبود
    خدای مهربونم

ای که مهربون تر از تو ، وسیع تر از تو ، عظیم تر از تو ، لطیف تر از تو تو جهان هستی وجود نداره

حال که این نامه رو برات مینویسم مرا میبینی و از دل پر آهم باخبری چرا چیزهایی را که میدانی باز هم برایت بازگو میکنم و به قلم می اورم را نمیدانم فقط میدانم با اینکار آرام میگیرم بغض سنگینی که گلویم را رها نمیسازد میشکند و من در تک تک قطرات اشکم تجلی نورامید تو را میبینم

پس بگذار بگویم و بنویسم بگذار بگویم که چقدر از وجودت شادمانم

بگذار برایت بگویم که اگر تمام عمر به بهترین نحو هم سپاست را بگویم باز کم است

پروردگار من ای خالق یگانه ی من دل پر آهم دلی که همه شکستندش را به تو میسپارم تنهای تنها به تو چرا که تو تنها کسی هستی که هرگز به من پشت نکردی هرچه توبه شکستم باز قبولم کردی هرچه کفر گفتم باز دست نوازشت را بر سرم کشیدی

پروردگار عظیم من بگذار خود را غرق در تو حس کنم بگذار نوازشهایت را بیش از پیش احساس کنم

خداوندا تنهاتر از خود زیاد دیده ام اما فکر میکردم دل تنها تر از دل من وجود ندارد . حال مدت کمیست به این حقیقت پی برده ام که وقتی که تو را دارم تنهایی معنایی ندارد

شکسته ام چون از تو دور بوده ام و حال غمین و ناللانم از این دوری

پروردگارا دست های بی رمقم را بگیر که غم بر دلم به شادی بدل شود پروردگارا دوستانم قلبم را ندانسته و دانسته شکستند به هرکه تکیه کردم پشتم را خالی کرد حتی کسی برای رسیدن به تو دستهای بی جانم را نگرفت

پروردگارا خودت دستهای آلوده ام را بگیر و خودت پاکم کن

خدای مهربان من ،کسانی که قلب کوچم را شکستند بخشیدم پس تو نیز مرا برای این دوری ببخشا و کمکم کن که این دوری را به پایان برم

پروردگارا دل من گویا آنقدر شکسته که ترمیم شدنی نیست اما میدانم که تو اگر بخواهی میتوانی ،پس کمکم کن ،دل تکه تکه ام را مرهم باش