1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دل!!!

شروع موضوع توسط sara ‏Oct 11, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    - از کلید محترم «پ» در کیبورد می خواهیم یه جارو مشخص کنه واسه خودش و همیشه همونجا بتمرگه که تو هر کامپیوتری جاش عوض نشه
    - ولی خداییش بیاییم ظاهربین نباشیم. بعضیا ممکنه در ظاهر بی شعور به نظر بیان اما وقتی باشون می گردیم و بیشتر می شناسیمشون می بینیم که باطنن هم بی شعورن!

- وقتی پشت آیفون می پرسیه «کیه؟» 95 درصد مردم میگن «باز کن»، 5 درصد باقیمونده هم میگن «منم»

- خیلی دوست دارم یکی از استادام رو در حال خنده تو خیابو ببینم، برم پیشش بگم «چیز خنده داری هست بگو ما هم بخندیم!»

- تو خیابون یه تصادف شده بود. همه جمع شده بودن. منم برای اینکه صحنه رو از نزدیک ببینم از اون ور داد زدم گفتم «برید کنار، برید کنار من پدرشم» وقتی که رسیدم دیدم اونی که تو خیابون افتاده الاغه!

- حساب کنید قیافه دخترای دوران حافظ و سعدی چه جوری بوده که خال کنج لب یار آپشن محسوب می شده!

- این یکی رو هیچ وقت نفهمیدم واسه چی یاد گرفتم. می خوام بدونم کسی هست «ب.م.م» و «ک.م.م» (ریاضی) در طول زندگیش به دردش خورده باشه؟

- این روزا آدم جرات نداره با یکی درد دل کنه. یارو تا بهت ثابت نکنه از تو بدبخت تره ولت نمی کنه

- از مزخرف ترین اتفاقات نصفه شبا، این صدای شکسته شدن قولنج وسایل خونه ست. مخصوصا تلویزیون و وسایل چوبی هی شبا قولنج شون می شکنه، آدم لوزالمعده اش میاد تو حلقش!

- می خوام گلکسی نوت بخرم، نه به خاطر امکاناتش، نه به خاطر کیفیتش بلکه به خاطر سایزش. آخه تنها گوشی موجود دربازاره که از سوراخ توالت رد نمیشه! یعنی عمرا بیفته توی چاه

- کاش می شد فهم و شعور را سهمیه بندی کرد. حداقل بعضی ها ماهی 60 لیتر شعور بهشون تزریق می شد.

- ملت ما ملتیست كه وقتی توی خیابون زل زل نگات میكنت نمیتونی تشخیص بدی خوشگلی یا احیانا زیپت بازه!
    - وقتی توی مجله از مضرات سیگار خوندم...
    اونقدر وحشت كردم كه قسم خوردم دیگه مجله نخونم!
    - کسا‌یی که معتقدن اونی که رفته خودش بر میگرده، نود و نه‌ در صد کفتر بازن!!
    - طرف موبایلش آنتن نمیداد ، بهش مسیج دادم : نمیتونم بگیرمت …
    جواب داد : به درک! مگه کم خواستگار دارم؟
    - سوالات رایج مربوط به موبایل:

سال 76: آنتن دهیش چطوره؟
    سال 79: چقدر شارژ نگه می داره؟
    سال 82: دوربینم داره؟
    سال 85: دوربینش چند مگاپیکسله؟ صداش چطوره؟
    سال 88: تاچه؟ یا از این معمولیاس؟
    سال 91: آندرویده؟
    سال 94: اخلاقش چطوره؟!
    سال 1400: درکت می کنه یا نه؟
    سال 1403: به اندازه کافی بهت توجه می کنه؟ یا می خوای باهاش بهم بزنی؟

zhigol، ayda jooon، nanaz asali و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. واقعا خنده دار بودن
    من که لذت بردم سارا جون
    مرسی از مطالب مفیدت

3. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    خواهش میکنم وهاب جون
    هدف ما جلب رضایت شماس:16:

4. مرسی سارا جونم
    شرمنده میکنی با این حرفات:inlove:

5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,506
    24,610
    62,719
    - این یکی رو هیچ وقت نفهمیدم واسه چی یاد گرفتم. می خوام بدونم کسی هست «ب.م.م» و «ک.م.م» (ریاضی) در طول زندگیش به دردش خورده باشه؟

6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    منو و خواهرم الان با هم خوندیم خیلی خندیدیم...
    مخصوصا اون زیپ شلواره...

7. یک کلام ،حرف نداشت :roflmao ;-)

8. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,482
    50,622
    29,409
    خیلی باحال بید....:16:
    فدات سارا جوووووووووووووووووووووووووون...thumbsup

9. - کاش می شد فهم و شعور را سهمیه بندی کرد. حداقل بعضی ها ماهی 60 لیتر شعور بهشون تزریق می شد.:55:موافقم شدید!!!
    - ملت ما ملتیست كه وقتی توی خیابون زل زل نگات میكنت نمیتونی تشخیص بدی خوشگلی یا احیانا زیپت بازه!:35:

barfi از این پست تشکر کرده است.
  10. - می خوام گلکسی نوت بخرم، نه به خاطر امکاناتش، نه به خاطر کیفیتش بلکه به خاطر سایزش. آخه تنها گوشی موجود دربازاره که از سوراخ توالت رد نمیشه! یعنی عمرا بیفته توی چاه
    thumbsup:laugh::laugh: