1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دل

شروع موضوع توسط μ~¤@ฯmit@¤~μ ‏Nov 26, 2013 در انجمن درد دل

1. μ~¤@ฯmit@¤~μ

μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

9,041
    24,805
    2,687
    گاهی وقت ها که دلم می گرفت دوست داشتم با کسی صحبت کنم تا شاید یکم آروم شم . بعد از این همه سال هنوز نمیدونم باید به کی حرف دلمو بزنم ! واقعا برای کی ارزش داره تو دل ما چی می گذره ؟ به نظرم همه به فکر خودشون هستن و کسی سعی نمی کنه ما رو اون طوری که باید درک کنه .
    از اونجایی که آدم رفیق بازی نیستم شاید میشه گفت هیچ وقت یه دوست پسر صمیمی نداشتم , اگه یکی دو تایی هم بودن بیشتر در مورد موضوعات متفرقه حرف میزدم و اصلا حرفی در مورد مسائل شخصیم نمی زدم . چون به نظرم فایده ایی نداشت بخوام با یه پسر درد دل کنم ( شایدم اشتباه می کردم , نمیدونم )
    سعی کردم با مادرم درد دل کنم و از چیزایی که تو دلم میگذره بهش بگم , اما به این نتیجه رسیدم با مادر هم نمیشه راجع به هر موضوعی صحبت کرد و تصمیم گرفتم این گزینه رو هم نادیده بگیرم .
    خواهر رو انتخاب کردم , فهمیدم به یک ساعت نرسیده همه از دل من با خبر شدن , حتی خواجه حافظ شیرازی !
    پدر رو به صدها دلیل نمیشد برای درد دل کردن انتخاب کرد …
    متاسفانه یا خوشبختانه برادر هم ندارم !
    تنها گزینه ایی که میموند جی اف بود ! با اونها هم نمیشد حرف زد , چرا ؟
    چون یا حرفاتو بعدا علیه خودت استفاده می کنن یا اگه از درد دلت خوششون نیاد بیشتر اعصابتو داغون می کنن !
    تو این چند سالی هم که تو نت میام و سعی کردم ازش برای آروم کردنم استفاده کنم هیچ وقت یادم نمیاد کسی بوده باشه که مثلا بتونی باهاش حرف بزنی , پسراش که دنبال دختر بودن و وقتشونو برای یه پسر دیگه نمیذاشتن , دختراشم که بی جنبه و ندید بدید بودن , اونها هم دنبال پسر تور کردن بودن و حاضر نبودن زمان بذارن ( البته سه سالی میشه چت روم نرفتم , این مسله مربوط به گذشته بود )
    به این نتیجه مهم رسیدم , درد دلمو میذارم واسه خودم ! به هیچکس نیازی ندارم .
    .
    .
    .
    .

mahsa.p و liar از این پست تشکر کرده اند.
  2. liar

liar Hip-Hop

543
    4,515
    10,903
    آنیتا همه ی پسرا هم دنبال دختر نیستن و کسایی هم هستن ک کسی رو واسه درد دل ندارن
    قدر زندگیتو بدون و از اینکه ی پسر نیستی خوشحال باش

mahsa.p از این پست تشکر کرده است.
  3. μ~¤@ฯmit@¤~μ

9,041
    24,805
    2,687
  4. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340
    عزیزم همه ی دختراهم مثل هم نیستن اما واقعا من خیلی درددل کردنو دوس دارم خیلیم دوس دارم پای دردودل همه بشینم اگه دوس داشتی میتونی ب من اعتماد کنی....همین

5. μ~¤@ฯmit@¤~μ

9,041
    24,805
    2,687
  6. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340
    خاهش میکنم اجی جون..خاستی خصوصی بده بحرفیم

7. mahsa.p