1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دلهای یه دهه هفتادی

شروع موضوع توسط Admin ‏Oct 5, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. خوب است ولی احساس میکنم هنوز بلاتکلیف هستی !!! خط و آرمان ها انتهایش حوریان بهشتی هستند که با آغوش باز استقبال میکنند
    راستی بهشت بدون حوری برزخی بیش نیست !!! :/
    برادر منم گفتم آلیاژش چیست !!! :/ همین طور ندانسته که نمی توانم خرید کنم یک مشخصاتی بدهی خوب میشود . شمش است و بیلت است و خشک است و نرم است
    آلیاژ ترکیبیش چیست !!! :/
    چون برای کارم آلومینیوم با عیار و آلیاژهای خاصی باید مصرف شود !!! :/

2. توی باشگاه نقش کیسه بوکس داری !!! یا میت گیر هستی :35:

3. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    ازین بابت الان هم باید خدارو شاکر باشی هم ممنون از اونا:28:
    اخر بی امنیتی اینه که چندتا دختر نمیتونن برا خودشون لب دریا قدم بزنن:28:پیش اومده که میگما!!!!
    بی امنیتی اینه که 4تا اراذل بیان سراغت و هیچکی هم نگه چکار داری با دختر مردم در حالی که 100متر هم با مقرشون فاصله نداری:18:چی بگم!

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    :17:بیخیال بابا!!!!
    اون اختیاری از خودش نداره...اصلا اینکه باشه و نباشه فرقی هم مگه میکنه وقتی دستور یکی دیگه رو اجرا میکنه!؟
    مشکل ما اینه که مملکت دست ادم سیاسی نیست!دست یه ادم مذهبیه!دیگه بیشتر که نمیگم واضحه...

5. دم ایست پاسگاه کن گیر کرده بودید !!! :/ خوب من کاملا باهات موافق هستم ! چون چیزهایی دیده ام که نیازی به گفتن نیست مثل اینکه 50 درصدش تجربه کرده ای
    شانس آوردی 50 درصد دیگر را تجربه نکرده بودی !!! :/

6. وقتی سرباز نیرو انتظامی ماچ میفرسته و یه چی بهش نگی بی غیرتی رو خودت...اگرم بگی خیلی راحت تهدیدت کنه و حتی بخواد دست روووت بلند کنه .... تو باشی چیکار میکنی؟ ؟ به خدا اینا همش زوووووره واسه یه دختر 18 ساله:25:

7. به خدا عذاب بود.............:222:

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    :cautious::cautious::cautious:دختر 18 ساله با دوس پسرش داشت کجا میرفت؟!

9. ااااااا فدات شم آتو میگیری؟ ؟ ؟:15::15::18::15::15:

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خواهر من اگه منظورت کن خودمونه که نرید اخه اونجا همینجوریش خوفه!!!
    بجاش با دوست پسرتون برید پردیسان،توچال،دربند...خداییش توچال کاری ندارند مطمئنه!!!!
    اما عجب دوست پسره په په ای داری...اصلا تا الان منا سوار ون هم نکردند کلا هیبت ورزشکاریا می بینند خوف می کنند....
    هار هار هار ...
    باریک کن دیگه نرو اونم با دوست پسر فک کن!!!!