1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دلهای یه دهه هفتادی

شروع موضوع توسط Admin ‏Oct 5, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. ببین داداش از خواب بیدار شو !!! درسته الان اون دسته گلها نبودند الان بدبخت بودیم
    ولی الان بعضی ها دارن دسته گل آب میدهند !!! :/
    دیروز رفتم استیل و آلومینیوم بخرم با پول نقد ! چکی هم نه ! برای کارم فروشنده های بازار هیچ کدومشون نمی فروختنند
    بخاطر اینکه الان هیچ چیزی معلوم نیست و از نظر اقتصادی در بدترین شرایط ممکن هستیم !
    حداقل یک چرخی تو بازار بزنی خیلی چیزها دستت می آید !
    الان همه تو رفاه کامل هستند !!! :/ خدایش اینو که گفتی هم خنده ام گرفته هم دردم
    می دونی چرا چون خودم تولید کننده هستم و با خیلی تولید کننده ورشکسته دیگر در ارتباط !!! اقتصاد مملکت داره نابود میشه
    کارگر ها یکی یکی دارن از کار اخراج میشوند بخاطر اینکه صاحب کار دیگر توان پرداخت حقوق و بیمه را ندارد
    من خودم سال 81 چیزی حدود 51 کارگر داشتم الان می دونی چندتا کارگر دارم !!!؟
    تلویزیون خودمان برنامه پایش !!! پریشب
    چند نفر خاص ماشین با دلاری 1226 تومان وارد میکنند !!! ( دلاری 1226 تومان ) دقت کن این دلار از کجا آمده است !
    آن هم نه یک یا دوتا ماشین بسیار تعداد زیاد ! یکی شان وارد کننده ( مازاراتی بود ) قیمت این ماشین با گمرکی حدود 300 میلیون تمام میشد
    بعد برای فروش قیمتش 550 تا 600 میلیون تومان است !!! :/ سر انگشتی خود مجری حساب کرد نزدیک 10 میلیارد تومان ماشین وارد کرده با دلار 1226 تومانی
    نزدیک 10 میلیارد سود کرده است !!!
    سخنانی از یک تولید کننده درد کشیده این مملکت :/

کلوچه خانوم و Merjhoi از این پست تشکر کرده اند.
  2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    thumbsup
    دابل لایک :17:

hayabusu از این پست تشکر کرده است.
  3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اولا ایول به شما خداییش چند سالته که سال ۸۱که من تازه داشتم دو دو تا چهارتا یاد می گرفتم شما نمی دونم اینهمه کارگر داشتی؟؟؟؟؟
    ثانیا من نگفتم تو رفاه کاملیم
    منم می دونم اوضاع چه طوریه اما همش سوءمدیریت احمدی نژاده که مدیریت بلد نیست...
    راستی من یه مقدار آلمینیوم دارم م خری؟

4. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,232
    7,304
    آقا سیاسیش نکن...شیلتر میشیما

5. اولا : با اجازه بزرگترها 33 ساله هستم !!! :/
    دوما : در رفاه ناقصم هم نیستیم!!! :/
    سوما : سو مدیریت هر شخصی که می خواهد باشد !!! این سو مدیریت از سالها پیش شروع شده است !!! :/
    چهارما : آلیاژش چیست !!! :/

6. خب تواااام یه حرفی میزنیااااااااا...... امنیت کو؟ وقتی خیلیاااا با اسم پلیس و گشت مردمو جمع میکنن و میبرن ناکجا آباد اینه امنیت؟ ؟ از زندگیت راضی هستی چون سرپرستی یه خانواده به گردنت نیست . البته شاید شاغل باشی ولی خب مسلما فقط خرج خودتو میدی نه اجاره خونه نه پول قبض نه خوردوخوراک و پر کردن شکم چند نفر تو خانواده............ تو همه جای دنیا مشکل هست نه فقط تو ایران یا فرانسه.... اگه تو اول ابتدایی خوندیم که پدر نان داد باید بدونیم که پدر جوونیشو داد که تونست بهمون نان بده.......:25:

hayabusu و Merjhoi از این پست تشکر کرده اند.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    آقا دروغ نمی گم که...
    الان یه سری مراجع تقلید هم گفتند به خودش که اگه نمی تونی برو کنار...
    احمدی نژاد با اون وزیر اقتصادش باید بره کشتی بگیره با اقتصاد نه این که بره پشت دیگرون قایم شه...
    کنفرانس مطبوعاتیشونا که یادتون نرفته ...
    همه را انداخت سر اینو و اون...
    فیلتر شد با فیلتر شکن های ساکس می یاییم!!!!!!!!!

8. بچه ها همه چیو قاطیییییی کردید بحث ما ربطی به سیاست نداشت کلا این جامعه است که پر شده از کلی گرگ......

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    آقا من مخلص همتونم هستم ....
    اما خداییش تا الان گشت ارشاد گرفتدت!
    می برندت تو کلانتری ازت یه تعهد می گیرند...کی گفته می برند ناکجا اباد...
    خداییش شما ها کجا زندگی می کنید....حرفاتون برام عجیب غریبه...
    راستشا بخوای مامان بابام رفتند مکه تموم خرج زندگی با قبوض رو کمر من داره سنگینی می کنه...البته کارت بابام کارما راحت کرده...خلاصه من خودم زجر کشیدهء
    اقتصادم...اما شاغل نیستم....
    تازه قرار نیست من نون کسیا بدم تا وقتی می شه آدم مجردی زندگی آرومی داشته باشه...یه زندگی که هیچ دغدغه ای نداری ...با این که زیاد حال نمی ده به آدم...اما بهتر از اینه که مهریه بخوام دم!!!!!

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یعنی دولت بی تقصیره؟؟؟؟؟